Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chyba najgorszy film ze Stathamem, jaki widziałem :disgust:

Beznadzieja.

wystarczy że on gra i trzeba zobaczyć :yeee: :yeee: :yeee:

dzień dobty Łódz i Katowice :hi:

Witam Kraków :hi:

[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 12:40_________________________________________________Właśnie wyjrzałem przez okno i na przedniej szybie mam wielkie, ptasie kupsko :disgust:

:hahaha:

[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 13:13_________________________________________________siema Kraków :hi: u Was też taka padaka za oknem? :cool1:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
siema Kraków hi u Was też taka padaka za oknem? cool1

Nie inaczej.... :disgust:

No ale to w końcu listopad, cieszę się, że nie ma sniegu przynajmniej :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Witaj SEba

dalej się czaisz... :naughty:

heheh troszke :P

Opublikowano
siema Kraków hi u Was też taka padaka za oknem? cool1

Nie inaczej.... :disgust:

No ale to w końcu listopad, cieszę się, że nie ma sniegu przynajmniej :decayed:

a Ty co z Krakowem masz wspólnego? :mysli:

Opublikowano

Dobry;) Ktoś napisał, że spocik o 15 - aktualne?

Opublikowano
siema Kraków hi u Was też taka padaka za oknem? cool1

Nie inaczej.... :disgust:

No ale to w końcu listopad, cieszę się, że nie ma sniegu przynajmniej :decayed:

a Ty co z Krakowem masz wspólnego? :mysli:

Eee, no widzisz...

Źle zrozumiałem: że witasz Kraków, a o pogodę pytasz wszystkich :D

To się nazywa "nadinterpretacja" czy jakoś tak :D

Opublikowano

Heloł ewrybady :polew: :polew: :hi: :hi:[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 14:36_________________________________________________Kimi widzę że Crank do ciebie nie przemówił :confused4: dla mnie :good:

Opublikowano

:hi:

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

więcej nie pije :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Opublikowano

:hi:

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

więcej nie pije :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

a prosiłem :polew: :polew: :polew: ale NIE :angry: bo ty wiesz lepiej :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

więcej nie pije :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

...Ale mniej też nie :tongue4:

Opublikowano

:hi:

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

więcej nie pije :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Każdy tak mówi :tongue4:

Opublikowano

6igi9.jpg

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
:confused4:
Opublikowano

:hi:

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

więcej nie pije :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

:polew: :polew:

też tak zawsze mówię :kox:

Opublikowano

Ale przynajmniej próbowałeś :good:

To do Mario, o tych lampach

Opublikowano

Ale przynajmniej próbowałeś :good:

To do Mario, o tych lampach

marne pocieszenie :gwizdanie:

Opublikowano

Ale przynajmniej próbowałeś :good:

To do Mario, o tych lampach

marne pocieszenie :gwizdanie:

Taaa....

Coś o tym wiem, też często próbuję, a wielki ch.... z tego. :disgust:

Opublikowano

Mario - czytałeś w dziale Warsztat, żeby nasmarować gęsto wazeliną pokrętła od regulacji wysokości reflektorów? Trzeba tego spróbować i do tego wywiercić małą dziurkę od dołu - powinno pomóc.

Opublikowano

A ja nie mogłem dzisiaj ogarnąć klimy :D

Zaczęły mi parować szyby, bo padało, i za cholerę nie wiedziałem, jak i co ustawić, no mówię Wam, cyrk...

W pewnym momencie to już tak zaparowały, że czułem się jak w Maluchu :D

[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 16:18_________________________________________________Dobrze, że chriss podesłał mi linka do instrukcji obsługi, to się "doszkolę", bo normalnie wstyd :D

Ale tak to jest, jak się nigdy nie miało auta z klimą.... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

A ja nie mogłem dzisiaj ogarnąć klimy :D

Zaczęły mi parować szyby, bo padało, i za cholerę nie wiedziałem, jak i co ustawić, no mówię Wam, cyrk...

W pewnym momencie to już tak zaparowały, że czułem się jak w Maluchu :D

u mnie jest taki magiczny przycisk z kreseczkami :) i po kilku sekundach szyby czysciutkie :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.