Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak to kierowcą ? :mysli:

ale ja bedę w pracy :confused4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zazdrosny.... :gwizdanie:

Opublikowano

zazdrosny.... :gwizdanie:

:hahaha:

Opublikowano

jak to kierowcą ? :mysli:

ale ja bedę w pracy :confused4:

to przyjade do pracy :kox: i bede cie kontrolowal :decayed:
Opublikowano

jak to kierowcą ? :mysli:

ale ja bedę w pracy :confused4:

to przyjade do pracy :kox: i bede cie kontrolowal :decayed:

A kto będzie kontrolował kontrolujących? :mysli:

:polew:

Opublikowano

jak to kierowcą ? :mysli:

ale ja bedę w pracy :confused4:

to przyjade do pracy :kox: i bede cie kontrolowal :decayed:

A kto będzie kontrolował kontrolujących? :mysli:

:polew:

no kontroler nad kontrolami :naughty:
Opublikowano

jak to kierowcą ? :mysli:

ale ja bedę w pracy :confused4:

to przyjade do pracy :kox: i bede cie kontrolowal :decayed:

A kto będzie kontrolował kontrolujących? :mysli:

:polew:

KONTROLA JAKOŚCI :tongue4:

Opublikowano

Krzysiu Jarzyna ze szczecina :kox::polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

zazdrosny.... :gwizdanie:

nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :decayed::naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

Krzysiu Jarzyna ze szczecina :kox::polew: :polew:

Szef wszystkich szefów... :polew:

Dziękuję.

Opublikowano

ja spadam w kokonik, bo padam na twarz ... :)

Kłysiu bedziemy in tacz :tongue4:

dobranoc ! ;*

Opublikowano

ja spadam w kokonik, bo padam na twarz ... :)

Kłysiu bedziemy in tacz :tongue4:

dobranoc ! ;*

gitarra :decayed: ja tez spadam bo rano wstaje :hi: buziaki Basia :pociesz::buziak:
Opublikowano

zazdrosny.... :gwizdanie:

nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :decayed::naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :gwizdanie:

jakby nie patrzeć do Basi masz bliżej niź do mnie :confused4:

Opublikowano

eee tam to rzut landrynkiem :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

zazdrosny.... :gwizdanie:

nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :decayed::naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :gwizdanie:

jakby nie patrzeć do Basi masz bliżej niź do mnie :confused4:

oj tam oj tam :) nigdzie nie jest tak daleko zebym nie dojechal po prostu musimy sobie ladnie porozmawiac na pw :) [br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 22:14_________________________________________________a akurat bede tam zaraz kolo stycznia ;)

Opublikowano

ale w styczniu to mnie już w Krakowie nie będzie panie Sebastianie :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

hmmmm wszystko ustalimy na pw :D [br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 22:17_________________________________________________ale jak to nie bedzie tak wogole to znaczy ze gdzie ??

Opublikowano

no troche dalej będziesz miał do mnie :confused4:

jakieś 1500km :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ze niby co ?? ladek zdroj ?? [br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 22:21_________________________________________________norwegia ?? [br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 22:21_________________________________________________w sumie to strzelam nie wiem co jest 1500 km od krakowa :confused4:

Opublikowano

blisko :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.