Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ja spalem :P

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja spalem :P

:bicz3: nie spać zwiedzać i wchłaniać wiedzę :wink4:

[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 20:05_________________________________________________Seba a ty co nie w Łodzi [br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 20:06_________________________________________________Pozostali pewnie na balu u Miśków :gwizdanie:

:banan::banan1::banan2::banan::banan1::banan2:

Opublikowano

ja spalem :P

:bicz3: nie spać zwiedzać i wchłaniać wiedzę :wink4:

[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 20:05_________________________________________________Seba a ty co nie w Łodzi [br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 20:06_________________________________________________Pozostali pewnie na balu u Miśków :gwizdanie:

:banan::banan1::banan2::banan::banan1::banan2:

:no: :no: miśki idą jutro do pracuni :confused4: tzn. Kasia, ale ja też chyba będę musiał troszkę po kierować :cool1: :cool1:

Opublikowano

ja spalem :P

:bicz3: nie spać zwiedzać i wchłaniać wiedzę :wink4:

[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 20:05_________________________________________________Seba a ty co nie w Łodzi [br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 20:06_________________________________________________Pozostali pewnie na balu u Miśków :gwizdanie:

:banan::banan1::banan2::banan::banan1::banan2:

:no: :no: miśki idą jutro do pracuni :confused4: tzn. Kasia, ale ja też chyba będę musiał troszkę po kierować :cool1: :cool1:

A ja głupi myślałem że u was balety :drunk: a tu taki zonk :confused4:

Opublikowano

ja spalem :P

Hy hy, ja też :D

Wstałem 10 minut temu :D

Opublikowano
  • Autor

hehehe :naughty:

Opublikowano

a ja nie :tongue4: oglądam sobie...

" ...trudno było wtedy o narkotyki... paliło się rzeżuchę, wkładało szyszki pod język...

niektórzy nawet wciągali mydło w płynie..." :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Cześć, Basiu :papa:

Opublikowano

siemanko :cool1:

Opublikowano
  • Autor

siemanko :cool1:

:hi: :hi: :hi:

wlacz sobie tvp 2 jest kabaretowa noc listopadowa w gdansku :D

Opublikowano
:bry: Barbara :naughty:
Opublikowano
  • Autor

heheh Barbara Zelmer :P

Opublikowano

mam prośbę do adminów;D Qrde, zróbmy kącik matrymonialny, bo cały czas w tym wątku rozmawia się o płci przeciwnej, że tak to ładnie ujmę :) Dziewczyny - fanki/posiadaczki/kierowniczki Audi z pewnością mają w głowie poukładane i są fajne, więc znajdą tutaj bratnie dusze;D Ok, drodzy Państwo - PYK!

Opublikowano
  • Autor

ja jestem za i za :DPYYYYYYYYK :P

Opublikowano

poszła propozycja do działu "Na każdy temat"

Opublikowano

poszła propozycja do działu "Na każdy temat"

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=169640.0

:laghing2:

Dobre, tylko nie napisałeś, że chodzi o Łódzkie Spoty :D

Kurna, jak napiszesz, zaraz się tu wbije pół Polski, żeby poczytać nasze "wypociny" o foczkach :D

Opublikowano

uffff ale sie sponiewieralem :gwizdanie:

Opublikowano

no to jutro mamy 2000 stron :decayed:

Opublikowano

uffff ale sie sponiewieralem :gwizdanie:

Witamy w klubie ;)

Opublikowano
  • Autor
:hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 22:07_________________________________________________ :drunk: :drunk: :drunk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.