Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ee widac ze mikolaj czuwa nad lodzia :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ee widac ze mikolaj czuwa nad lodzia :polew:

Bartuś Ty się , ze mnie nie śmiej bo ja teraz intensywnie ćwiczę i jak tak dalej pójdzie to będę mógł robić za śnieżynkę , a nie za mikołaja :kox::polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

kuwa 21 wiek hehehe wszyscy sa online zawsze i wszedzie ... :shocked:

I pomyśleć , że kiedyś nie było internetu i forum. Jakby mi teraz odcięli dostęp do forum to chyba jakieś przymusowe leczenie by mnie czekało :polew: :polew: :polew: :polew:

az strach pomyslec co bedzie z naszymi dziecmi :( totalna internetowa patologia albo heheh bedziemy sobie sciagac dzieci z www spakowane rarem :decayed: :decayed: :decayed::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

hahahah :D ale ta sniezynka bedzie miala zaj.... piersi :polew:

Opublikowano

hahahah :D ale ta sniezynka bedzie miala zaj.... piersi :polew:

Jeeebany :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

bany je nesquika :polew: :polew: :polew: :polew:

teraz zamiast prezes zrob sobie sniezynka :gwizdanie:

Opublikowano

I już w domu :D

Ale mam najbliżej z Manu, chłopaki pewnie jeszcze jadą :D

Opublikowano

to posiedzieliscie

Opublikowano

Chociaż jedno wyszło :D

100_7739.jpg

Opublikowano

brudasa nie widac, ale jako jedyna sie nie swieci :embarrassed:

Opublikowano

Chociaż jedno wyszło :D

100_7739.jpg

a to z poczęstunku jeszcze :polew:

Opublikowano

brudasa nie widac, ale jako jedyna sie nie swieci :embarrassed:

Powiedzmy, że tak padało światło akurat ;)

Opublikowano

Były frytki i był browar :wink4:

:drinks:

Opublikowano

Chociaż jedno wyszło :D

100_7739.jpg

a to z poczęstunku jeszcze :polew:

No o te plenerowe mi chodziło :D

Poczekamy, jak Bartek wrzuci ze swojego aparatu, tam więcej było "lepszych" :D[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 22:07_________________________________________________

Były frytki i był browar :wink4:

:drinks:

Qrde, chriss, no własnie - dzieki za browca :notworthy:

Ale ze mnie burak :D

Opublikowano

no widze ze spocik mnie ominal ale na nastepny postaram sie juz zjechac :)

Opublikowano
  • Autor

no ja tez pewnie bede za tydzien moze jakas sobota :)

Opublikowano

Noj nas nie było :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Noj nas nie było :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

No nie narzekaj, też mieliście dzisiaj atrakcje? :D

no widze ze spocik mnie ominal ale na nastepny postaram sie juz zjechac :)

:good:

no ja tez pewnie bede za tydzien moze jakas sobota :)

:good:

Opublikowano

postaramy się być za tydzień :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

od miśka dla Kimiego:

Vettel górą :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.