Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzisiejszy spot

DSC_8409.jpg

DSC_8411.jpg

DSC_8415.jpg

DSC_8418.jpg

DSC_8423.jpg

DSC_8427.jpg

DSC_8428.jpg

DSC_8429.jpg

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

q***wa, jak zwykle wyglądam jak przygłup :disgust:

Więcej na zdjęciach się nie będę pokazywał.

Opublikowano

jest gitarrrrrra :decayed:

Opublikowano

ojej właśnie zaległem na swoje łóżeczko :cool1: ku....wa :evil: ale ja mam wygodne łóżeczko :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 22:52_________________________________________________

q***wa, jak zwykle wyglądam jak przygłup :disgust:

Więcej na zdjęciach się nie będę pokazywał.

Kimi nie przejmuj się :pociesz: ja też za ciekawie nie wyglądam na fotach ale co tam :wink4: :wink4:

Opublikowano

jest gitarrrrrra :decayed:

:good: :good: :good:

Opublikowano

tylko dupeczek za malo

Opublikowano

tylko dupeczek za malo

Tak, dupeczki nie dopisały, to fakt :confused4:

Opublikowano

najlepsza była na schodach :naughty::polew:

Opublikowano

najlepsza była na schodach :naughty::polew:

no :decayed:

Opublikowano

slaba jestes ?? tak sie poniszczylam ?? :)

nie nie ... ale było dużo wrażeń :kox:

ognicho, tańce, skakanie do odkrytego basenu o 1:00 w nocy, zabawy w domku gaśnicą,

malowanie trawy na zielono i mecz piłki noznej :decayed: oj działo się wczoraj ...

skoda że kolejny ośrodek 'spalony' dla A4 Klubu :polew: :polew:

Opublikowano

najlepsza była na schodach :naughty::polew:

Qfa, jak już wchodizliśmy do środka, to stała taka jedna czarna mamba pod oknem, próbowałem Was "nakierować", ale chyba nie zajarzyliście :D

A ta na schodach - no, fajna była :naughty:[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 23:06_________________________________________________

slaba jestes ?? tak sie poniszczylam ?? :)

nie nie ... ale było dużo wrażeń :kox:

ognicho, tańce, skakanie do odkrytego basenu o 1:00 w nocy, zabawy w domku gaśnicą,

malowanie trawy na zielono i mecz piłki noznej :decayed: oj działo się wczoraj ...

skoda że kolejny ośrodek 'spalony' dla A4 Klubu :polew: :polew:

A my byliśmy w McDonaldzie !!! :tongue4:

I co? Łyso Ci ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

slaba jestes ?? tak sie poniszczylam ?? :)

nie nie ... ale było dużo wrażeń :kox:

ognicho, tańce, skakanie do odkrytego basenu o 1:00 w nocy, zabawy w domku gaśnicą,

malowanie trawy na zielono i mecz piłki noznej :decayed: oj działo się wczoraj ...

skoda że kolejny ośrodek 'spalony' dla A4 Klubu :polew: :polew:

hehhehe grubo :D

Kimi nie wygladasz glupio :D wygladasz normalnie :D

Opublikowano

najlepsza była na schodach :naughty::polew:

Qfa, jak już wchodizliśmy do środka, to stała taka jedna czarna mamba pod oknem, próbowałem Was "nakierować", ale chyba nie zajarzyliście :D

A ta na schodach - no, fajna była :naughty:[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 23:06_________________________________________________

slaba jestes ?? tak sie poniszczylam ?? :)

nie nie ... ale było dużo wrażeń :kox:

ognicho, tańce, skakanie do odkrytego basenu o 1:00 w nocy, zabawy w domku gaśnicą,

malowanie trawy na zielono i mecz piłki noznej :decayed: oj działo się wczoraj ...

skoda że kolejny ośrodek 'spalony' dla A4 Klubu :polew: :polew:

A my byliśmy w McDonaldzie !!! :tongue4:

I co? Łyso Ci ? :naughty:

:embarrassed:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

czy mi sie wydaje czy Bartek ma nowe lampy ?? ktore za***iście wygladaja ??? :blink: :blink: :gwizdanie:

Opublikowano

Kimi nie wygladasz glupio :D wygladasz normalnie :D

...czyli głupio :disgust:[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 23:09_________________________________________________

czy mi sie wydaje czy Bartek ma nowe lampy ?? ktore za***iście wygladaja ??? :blink: :blink: :gwizdanie:

Na żywo wyglądają jeszcze "zajebiszczej" :D

Opublikowano

czy mi sie wydaje czy Bartek ma nowe lampy ?? ktore za***iście wygladaja ??? :blink: :blink: :gwizdanie:

:good: :good: no ja też zwróciłem uwagę - wyglądają :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Kraków wita wieczorową porą :notworthy:

Dzisiaj u nas też się działo, spot połączony z kręglami, bilardem i KFS, było :good:

Tylko niestety też jedna , mała ,biedna d*pa czyli ja :przebiegly:

U nas też przewaga chłopa niestety :confused4:

Opublikowano

Kraków wita wieczorową porą :notworthy:

Dzisiaj u nas też się działo, spot połączony z kręglami, bilardem i KFS, było :good:

Tylko niestety też jedna , mała ,biedna pupa czyli ja :przebiegly:

U nas też przewaga chłopa niestety :confused4:

To o jedną małą, biedną pupę więcej niż u nas było ... :(

Opublikowano

[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 23:09_________________________________________________

czy mi sie wydaje czy Bartek ma nowe lampy ?? ktore za***iście wygladaja ??? :blink: :blink: :gwizdanie:

Na żywo wyglądają jeszcze "zajebiszczej" :D

potwierdzam szczególnie jak spojrzysz we wsteczne lusterko :good: miodzio

Opublikowano

[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 23:09_________________________________________________

czy mi sie wydaje czy Bartek ma nowe lampy ?? ktore za***iście wygladaja ??? :blink: :blink: :gwizdanie:

Na żywo wyglądają jeszcze "zajebiszczej" :D

potwierdzam szczególnie jak spojrzysz we wsteczne lusterko :good: miodzio

No jak żeśmy robili inspekcję parkingów pod Manu, Bartek jechał za mną - potwierdzam :good:

Lampy naprawdę robią wrażenie, zupełnie inaczej B5 wygląda.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.