Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

u nas w następny weekend będzie więcej aut, dupek i wszystkiego będzie więcej :good: :good:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czy mi sie wydaje czy Bartek ma nowe lampy ?? ktore za***iście wygladaja ??? :blink: :blink: :gwizdanie:

:good: :good: no ja też zwróciłem uwagę - wyglądają :kox: :kox: :kox:

nie to żebym się chwalił ale nie parują :naughty:

Opublikowano

u nas w następny weekend będzie więcej aut, dupek i wszystkiego będzie więcej :good: :good:

Mariusz, trzymam Cię za słowo z tymi dupkami :naughty:

Opublikowano
  • Autor

czy mi sie wydaje czy Bartek ma nowe lampy ?? ktore za***iście wygladaja ??? :blink: :blink: :gwizdanie:

:good: :good: no ja też zwróciłem uwagę - wyglądają :kox: :kox: :kox:

nie to żebym się chwalił ale nie parują :naughty:

pokaz jak swieca dawaj jakies foto bo napewno robiles :D

Opublikowano

nie to żebym się chwalił ale nie parują :naughty:

:laghing2:

No to poruszyłeś drażliwy temat :gwizdanie:

Opublikowano

moje też wreszcie przestały - czyli robota nie poszła na marne :good: :good: :good:[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 23:16_________________________________________________

u nas w następny weekend będzie więcej aut, dupek i wszystkiego będzie więcej :good: :good:

Mariusz, trzymam Cię za słowo z tymi dupkami :naughty:

:good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

u nas w następny weekend będzie więcej aut, dupek i wszystkiego będzie więcej :good: :good:

daj Wam Boże :naughty:

Opublikowano
  • Autor

u nas w następny weekend będzie więcej aut, dupek i wszystkiego będzie więcej :good: :good:

daj Wam Boże :naughty:

przyjezdzasz ?? :D

Opublikowano

moje też wreszcie przestały - czyli robota nie poszła na marne :good: :good: :good:[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 23:16_________________________________________________

u nas w następny weekend będzie więcej aut, dupek i wszystkiego będzie więcej :good: :good:

Mariusz, trzymam Cię za słowo z tymi dupkami :naughty:

:good: :good: :good: :good: :good:

Ale obieeeecaaajjj.... :rolleyes:

Opublikowano

czyżbyśmy spodziewali się wizyty :mysli:

Opublikowano

moje też wreszcie przestały - czyli robota nie poszła na marne :good: :good: :good:[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 23:16_________________________________________________

u nas w następny weekend będzie więcej aut, dupek i wszystkiego będzie więcej :good: :good:

Mariusz, trzymam Cię za słowo z tymi dupkami :naughty:

:good: :good: :good: :good: :good:

Ale obieeeecaaajjj.... :rolleyes:

obiecuję :good: - zaproszę koleżanki z akademika :good: :good: :good:

Opublikowano

u nas w następny weekend będzie więcej aut, dupek i wszystkiego będzie więcej :good: :good:

daj Wam Boże :naughty:

przyjezdzasz ?? :D

z miłą chęcią i zawsze ale nie za tydzień :no:

Sweet Sweden wzywa :evil:

Opublikowano

obiecuję :good: - zaproszę koleżanki z akademika :good: :good: :good:

:blink:

:slina:

:decayed:

:kox:

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

szkoda że mnie nie było żałuje strasznie ale wypadło mi coś mam nadzieje że za tydzień będzie jakieś spotkanie na którym mam nadzieję mnie nie zabraknie

Opublikowano

Dobra Panie i Pany, miło było, ale trzeba w kokon, bo niestety, ale długi weekend dobiegł końca i jutro do roboty znowu trzeba wstać. :disgust:

Dobranoc wszystkim :papa:[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 23:30_________________________________________________

szkoda że mnie nie było żałuje strasznie ale wypadło mi coś mam nadzieje że za tydzień będzie jakieś spotkanie na którym mam nadzieję mnie nie zabraknie

Bywa i tak. A czekaliśmy, czekaliśmy... :gwizdanie:

Mysleliśmy, że może nie możesz nas znaleźć. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

szkoda że mnie nie było żałuje strasznie ale wypadło mi coś mam nadzieje że za tydzień będzie jakieś spotkanie na którym mam nadzieję mnie nie zabraknie

Kimi przestan sie mazac :P chwila moment i juz 16 i do domu :D autem jezdzisz do pracy ?? jesli tak to sama przyjemnosc :D

Opublikowano

szkoda że mnie nie było żałuje strasznie ale wypadło mi coś mam nadzieje że za tydzień będzie jakieś spotkanie na którym mam nadzieję mnie nie zabraknie

Kimi przestan sie mazac :P chwila moment i juz 16 i do domu :D autem jezdzisz do pracy ?? jesli tak to sama przyjemnosc :D

:no:

U mnie pod biurowcem jest płatny parking - 60 za miesiąc.

A na ulicy nie zostawie, bo to taka dzielnica, że szybko bym musiał nowych lusterek szukać i żeby tylko lusterek.

Ale za to nadrabiam w weekendy :D

[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 23:34_________________________________________________

Seba, chyba nie ten cytat... :gwizdanie:

Opublikowano

tak to jest jak nie pamięta się o rocznicach ślubu znajomych :wallbash: chociaż za tydzień czystym autkiem przyjadę bo dzisiaj to by tylko straszyło :>

Opublikowano

tak to jest jak nie pamięta się o rocznicach ślubu znajomych :wallbash: chociaż za tydzień czystym autkiem przyjadę bo dzisiaj to by tylko straszyło :>

:good:

Dobra, zawijam.

Trzymajta się.

Kto ma z kim, to :sexinbed: życzę :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.