Treść opublikowana przez jaworwdz
-
[ALL B5] Problem ze wspomaganiem, pompa??
podpowie mi ktoś jak odpowietrzyć pompę?
-
[INNE] Nano-Stick - są problemy?!
ja mam gecko mate od lipca i jak narazie żadnych odbarwień a trzyma bardzo dobrze
-
[ALL B5] Ostatni zakręt :(
audi mocne auto ale drzewo było mocniejsze szkoda auta, ale ważne że się jakoś trzymasz Szybkiego powrotu do zdrowia
-
Spociki Łódzkie
też zawijam jeszcze raz sorry że mnie dzisiaj nie było bo mówiłem że podjadę a nie podjechałem
-
Spociki Łódzkie
tak to jest jak nie pamięta się o rocznicach ślubu znajomych chociaż za tydzień czystym autkiem przyjadę bo dzisiaj to by tylko straszyło :>
-
Spociki Łódzkie
szkoda że mnie nie było żałuje strasznie ale wypadło mi coś mam nadzieje że za tydzień będzie jakieś spotkanie na którym mam nadzieję mnie nie zabraknie
-
Spociki Łódzkie
ok sam nie jestem pewien czy dam rade podjechac ale już się od dłuższego czasu zbieram
-
Spociki Łódzkie
Witam. W którym dokładnie miejscu się spotykacie? Mógłbym podjechać
-
[B5 AFN] Wieczne problemy z ogrzewaniem !!!!
Mam taki sam problem u mnie. Nie mam ogrzewania cały czas leci zimne. Co powinienem zrobić?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Witam