Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prosze jaki tu ruch sie zrobil :D:hi: :hi: :hi:

Pomachałeś z rana ......... czapeczkami i się wszyscy zlecieli aby Cię powitać :decayed: Kultura musi być :>

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

heheh no to wrzucac mi tam ladnie grosik do czapy :P

Opublikowano

heheh no to wrzucac mi tam ladnie grosik do czapy :P

Uwaga leci kasa :kox:

magical_money_like_manna_from_heavan.jpg

Opublikowano
  • Autor

nooo adrazu milszy poniedzialek :P

Opublikowano

Aloha :hi:

Opublikowano
  • Autor

achoj[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 09:37_________________________________________________poniedzialek sie konczy a zdjec jak nie bylo tak nie ma ....

Opublikowano
:przebiegly:
Opublikowano
  • Autor

i co sie tak czaisz jak czajnik :P

Opublikowano

czajnik się nie czai :tongue4::decayed:

Opublikowano

achoj[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 09:37_________________________________________________poniedzialek sie konczy a zdjec jak nie bylo tak nie ma ....

Otóż, jak się okazało, koleżanka, u której jest aparat ze zdjęciami, "zachorzała" i nie przyszła dziś do pracy, więc ja też tych zdjęć nie widziałem jeszcze. :no:

Opublikowano
  • Autor

no jak nie jak tak :D czajnikujesz sie :P

Opublikowano

fb mnie powalil..... nowa aplikacja drogie brawo :)

Drogie Bravo! Mam na imie Kasia i mam 14 lat. Piszę do Was bo mam duży problem. Od jakiegoś czasu masturbuje się świeczką. Powiedziałam o tym swojej najlepszej przyjaciółce. A ta mi powiedziała, że od tego można zajść w ciążę. Czy to prawdaPomóżcie!

Opublikowano
  • Autor

achoj[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 09:37_________________________________________________poniedzialek sie konczy a zdjec jak nie bylo tak nie ma ....

Otóż, jak się okazało, koleżanka, u której jest aparat ze zdjęciami, "zachorzała" i nie przyszła dziś do pracy, więc ja też tych zdjęć nie widziałem jeszcze. :no:

ta jasne a pozniej powiesz ze sie skasowaly a tak naprawde byles z 5 kolegami i mieliscie kolezanki w jpg na laptopie :polew: :polew: :polew: :polew: :naughty::decayed::kox:

Opublikowano

fb mnie powalil..... nowa aplikacja drogie brawo :)

Drogie Bravo! Mam na imie Kasia i mam 14 lat. Piszę do Was bo mam duży problem. Od jakiegoś czasu masturbuje się świeczką. Powiedziałam o tym swojej najlepszej przyjaciółce. A ta mi powiedziała, że od tego można zajść w ciążę. Czy to prawdaPomóżcie!

To zależy od długości knota :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

achoj[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 09:37_________________________________________________poniedzialek sie konczy a zdjec jak nie bylo tak nie ma ....

Otóż, jak się okazało, koleżanka, u której jest aparat ze zdjęciami, "zachorzała" i nie przyszła dziś do pracy, więc ja też tych zdjęć nie widziałem jeszcze. :no:

ta jasne a pozniej powiesz ze sie skasowaly a tak naprawde byles z 5 kolegami i mieliscie kolezanki w jpg na laptopie :polew: :polew: :polew: :polew: :naughty::decayed::kox:

Ta, jasne.

Piszę jak jest. Chcesz, to wierz, nie chcesz, to nie wierz. Aparat był jeden i nie moja wina, że akurat jest u niej, a ona nie przyszła do pracy.

Opublikowano

no comment.....Chodzę już z moim chłopakiem od dwóch tygodni. Kilka dni temu ustalił ze mną termin naszego pierwszego razu. To już za dwa tygodnie. Ale jest coś jeszcze: powiedział, że mamy TO robić z jego przyjacielem! Jestem bardzo podniecona...dwóch chłopców. Jeden z przodu drugi z tyłu, ale ja jestem dziewicą! Mam błonę i muszę się z nią jakoś uporać. Bo przecież nie powiem chłopakom, którzy już to kiedyś robili, że jestem dziewicą!!! Ale postanowiłam to załatwić z moją przyjaciółką i kolegą. Postanowili mi pomóc. Wypożyczyliśmy kilka książek z biblioteki i, gdy moi rodzice wyjechali na dwa dni do Ustronia, przyszli do mojego domu. Przeczytaliśmy, że podczas pierwszego razu chłopak może załatwić sprawę swoim językiem. Nie chciałam by mój kumpel to robił!!! Miała zrobić to moja przyjaciółka. Położyłam się na łóżku i rozszerzyłam nogi i Ania wsadziła język.... Czułam taką przyjemność... Ale Ania wstała i powiedziała, że nie potrafi. Wsadziłam kawałek lodu do pochwy i zawołałam kumpla. Zdziwił się i po co ten lód, ale robił to. I nagle...! NIE MÓGŁ ODKLEIĆ JĘZYKA! W głupiej pozie zastygliśmy. Moja przyjaciółka zadzwoniła na pogotowie... Nie będę opisywać co się działo. Ale odmroziła mi się troszkę... Mam TAM całe sine. I co teraz?!!! Już za niecały tydzień...co teraz?

Opublikowano

No i naraziliście Rafał na stres w ten piękny, słoneczny, poniedziałkowy dzień :polew: :polew:

Opublikowano

Mam 16 lat jestem od dwoch miesięcy w ciazy i nie wiem czy to moje dziecko. Pomóżcie!! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

odpisz jej, że to sąsiadki :polew: :polew:

Opublikowano
:bry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.