Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze jaki tu ruch sie zrobil :D:hi: :hi: :hi:

Pomachałeś z rana ......... czapeczkami i się wszyscy zlecieli aby Cię powitać :decayed: Kultura musi być :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

heheh no to wrzucac mi tam ladnie grosik do czapy :P

Uwaga leci kasa :kox:

magical_money_like_manna_from_heavan.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

achoj[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 09:37_________________________________________________poniedzialek sie konczy a zdjec jak nie bylo tak nie ma ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

achoj[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 09:37_________________________________________________poniedzialek sie konczy a zdjec jak nie bylo tak nie ma ....

Otóż, jak się okazało, koleżanka, u której jest aparat ze zdjęciami, "zachorzała" i nie przyszła dziś do pracy, więc ja też tych zdjęć nie widziałem jeszcze. :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fb mnie powalil..... nowa aplikacja drogie brawo :)

Drogie Bravo! Mam na imie Kasia i mam 14 lat. Piszę do Was bo mam duży problem. Od jakiegoś czasu masturbuje się świeczką. Powiedziałam o tym swojej najlepszej przyjaciółce. A ta mi powiedziała, że od tego można zajść w ciążę. Czy to prawdaPomóżcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

achoj[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 09:37_________________________________________________poniedzialek sie konczy a zdjec jak nie bylo tak nie ma ....

Otóż, jak się okazało, koleżanka, u której jest aparat ze zdjęciami, "zachorzała" i nie przyszła dziś do pracy, więc ja też tych zdjęć nie widziałem jeszcze. :no:

ta jasne a pozniej powiesz ze sie skasowaly a tak naprawde byles z 5 kolegami i mieliscie kolezanki w jpg na laptopie :polew: :polew: :polew: :polew: :naughty::decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fb mnie powalil..... nowa aplikacja drogie brawo :)

Drogie Bravo! Mam na imie Kasia i mam 14 lat. Piszę do Was bo mam duży problem. Od jakiegoś czasu masturbuje się świeczką. Powiedziałam o tym swojej najlepszej przyjaciółce. A ta mi powiedziała, że od tego można zajść w ciążę. Czy to prawdaPomóżcie!

To zależy od długości knota :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

achoj[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 09:37_________________________________________________poniedzialek sie konczy a zdjec jak nie bylo tak nie ma ....

Otóż, jak się okazało, koleżanka, u której jest aparat ze zdjęciami, "zachorzała" i nie przyszła dziś do pracy, więc ja też tych zdjęć nie widziałem jeszcze. :no:

ta jasne a pozniej powiesz ze sie skasowaly a tak naprawde byles z 5 kolegami i mieliscie kolezanki w jpg na laptopie :polew: :polew: :polew: :polew: :naughty::decayed::kox:

Ta, jasne.

Piszę jak jest. Chcesz, to wierz, nie chcesz, to nie wierz. Aparat był jeden i nie moja wina, że akurat jest u niej, a ona nie przyszła do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no comment.....Chodzę już z moim chłopakiem od dwóch tygodni. Kilka dni temu ustalił ze mną termin naszego pierwszego razu. To już za dwa tygodnie. Ale jest coś jeszcze: powiedział, że mamy TO robić z jego przyjacielem! Jestem bardzo podniecona...dwóch chłopców. Jeden z przodu drugi z tyłu, ale ja jestem dziewicą! Mam błonę i muszę się z nią jakoś uporać. Bo przecież nie powiem chłopakom, którzy już to kiedyś robili, że jestem dziewicą!!! Ale postanowiłam to załatwić z moją przyjaciółką i kolegą. Postanowili mi pomóc. Wypożyczyliśmy kilka książek z biblioteki i, gdy moi rodzice wyjechali na dwa dni do Ustronia, przyszli do mojego domu. Przeczytaliśmy, że podczas pierwszego razu chłopak może załatwić sprawę swoim językiem. Nie chciałam by mój kumpel to robił!!! Miała zrobić to moja przyjaciółka. Położyłam się na łóżku i rozszerzyłam nogi i Ania wsadziła język.... Czułam taką przyjemność... Ale Ania wstała i powiedziała, że nie potrafi. Wsadziłam kawałek lodu do pochwy i zawołałam kumpla. Zdziwił się i po co ten lód, ale robił to. I nagle...! NIE MÓGŁ ODKLEIĆ JĘZYKA! W głupiej pozie zastygliśmy. Moja przyjaciółka zadzwoniła na pogotowie... Nie będę opisywać co się działo. Ale odmroziła mi się troszkę... Mam TAM całe sine. I co teraz?!!! Już za niecały tydzień...co teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i naraziliście Rafał na stres w ten piękny, słoneczny, poniedziałkowy dzień :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...