Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

To gdzieś ty jeździł... :shocked:

:hi:

a no po polskich dołach :confused4:

Mam gadać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeżeli o sprawdzenie geometrii to zonk :wallbash:

stanęło na próbie odkręceniu końcówek,ale brakło czasu na dalszą walkę :disgust:

To mam gadać ?

Kimi pewnie że pogadaj - chociaż będzie wiedział z twojego źródła jakie koszty go czekają :confused4: :confused4:

Ale faktycznie trochę się naskładało :( :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeżeli o sprawdzenie geometrii to zonk :wallbash:

stanęło na próbie odkręceniu końcówek,ale brakło czasu na dalszą walkę :disgust:

To mam gadać ?

Kimi pewnie że pogadaj - chociaż będzie wiedział z twojego źródła jakie koszty go czekają :confused4: :confused4:

Ale faktycznie trochę się naskładało :( :( :(

Dlatego własnie proponuję, bo chłopaki na pewno podejdą do sprawy "rozsądnie" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chriss nie przejmuj się :pociesz: :pociesz: mnie czeka w niedługim czasie rozrząd, opony na lato i troszkę rezanka by się przydało - a nie wspomnę o AC i OC już jutro :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeżeli o sprawdzenie geometrii to zonk :wallbash:

stanęło na próbie odkręceniu końcówek,ale brakło czasu na dalszą walkę :disgust:

To mam gadać ?

na razie poczekaj daj mi pomyśleć :mysli:

będę chciał sam ewentualnie z czyjąś pomocą to zrobić :gwizdanie: chyba że będą jakieś problemy ,ale dzięki za zainteresowanie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeżeli o sprawdzenie geometrii to zonk :wallbash:

stanęło na próbie odkręceniu końcówek,ale brakło czasu na dalszą walkę :disgust:

To mam gadać ?

na razie poczekaj daj mi pomyśleć :mysli:

będę chciał sam ewentualnie z czyjąś pomocą to zrobić :gwizdanie: chyba że będą jakieś problemy ,ale dzięki za zainteresowanie :good:

No problemo, Amigo :cool1:

Jak coś - masz telefon, dzwoń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chriss nie przejmuj się :pociesz: :pociesz: mnie czeka w niedługim czasie rozrząd, opony na lato i troszkę rezanka by się przydało - a nie wspomnę o AC i OC już jutro :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Mario u mnie też za tydzień przegląd tech,a za 2 tyg ubezpieczenie :(

ale jakoś bedze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qfa, miałem w stopce info o ich warsztacie, ale MI WKASOWALI, słyszy Pan, Panie Prezesie ? :naughty::decayed:

A tak, to każdemu z osobna muszę pisac :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chriss nie przejmuj się :pociesz: :pociesz: mnie czeka w niedługim czasie rozrząd, opony na lato i troszkę rezanka by się przydało - a nie wspomnę o AC i OC już jutro :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Mario u mnie też za tydzień przegląd tech,a za 2 tyg ubespieczenie :(

ale jakoś bedze :good:

:shocked: :shocked: :shocked: ooooo f*ck :wallbash: :wallbash: przypomniałeś mi o przeglądzie - lecę sprawdzić do kiedy mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba że któryś ma zaprzyjaźnionego diagnostę :tongue4: bo raczej z tymi luzami będzie ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuuuuuuufffffffffffff :heat: przeglądzik mam do marca - chociaż to małe pocieszenie bo w sumie najmniejsze koszta ale jednak :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 19:17_________________________________________________

chyba że któryś ma zaprzyjaźnionego diagnostę :tongue4: bo raczej z tymi luzami będzie ciężko.

diagnostę zapewne ktoś ma :gwizdanie: ale musisz to zrobić tak czy inaczej, sorki nie musisz - powinieneś :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuuuuuuufffffffffffff :heat: przeglądzik mam do marca - chociaż to małe pocieszenie bo w sumie najmniejsze koszta ale jednak :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 19:17_________________________________________________

chyba że któryś ma zaprzyjaźnionego diagnostę :tongue4: bo raczej z tymi luzami będzie ciężko.

diagnostę zapewne ktoś ma :gwizdanie: ale musisz to zrobić tak czy inaczej, sorki nie musisz - powinieneś :gwizdanie:

Zgadza sie zrobić muszę i to pożądnie bo nie lubie druciarstwa,ale do niedzieli nie dam rady :no:[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 19:26_________________________________________________Ale nie ma co sie łamać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qfa, miałem w stopce info o ich warsztacie, ale MI WKASOWALI, słyszy Pan, Panie Prezesie ? :naughty::decayed:

Strasznie słabo :polew: :polew: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema chłopaki :hi:

Jak by ktoś przypadkiem nie wiedział :gwizdanie: turniej Gran Turismo5 :kox:

http://www.facebook.com/GranTurismo5RoadShow#!/GranTurismo5RoadShow?v=wall

GranTurismo5RoadShow Poznaj najnowszą edycję kultowej gry Gran Turimo 5.

Zatrzymaj się w naszym Pit-stopie i wystartuj w wyścigu po nagrodę główną - wyjazd na legendarny tor Nurburgring w Niemczech.

Zasiądź w kabinie super nowoczesnego symulatora.

Sprawdź jak wygląda gra w najnowszej technologii 3D.

... Zapraszamy:

19-21 listopad: Gdańsk - Galeria Bałtycka

23-25 listopad: Łódź - Manufaktura

26-28 listopad: Warszawa - Arkadia

3-5 grudzień: Kraków - Bonarka City Center

10-12 grudzień: Poznań - Galeria Malta

17-19 grudzień: Katowice - Silesia City Center

Na najlepszego kierowcę w każdym mieście czeka niepowtarzalna okazja wyjazdu na tor Nurburgring, gdzie poczujesz adrenalinę i sprawdzisz swoje umiejętności na prawdziwym torze.

Dodatkowo w trakcie eventu co 2 godziny losowanie atrakcyjnych nagród.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi: kiedys na tuszynskiej sie podjezdzalo i pytal czy sie spieczy czy robimy ;) ale zmienil sie diagnosta kuwa nawet mi rule do wydechu przystawial ;) sprawdzil klakson i wysokosc siwatel :blink: :blink: :shocked: :shocked:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...