Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na przybyszewskiego kolo statoliu w tym polmozbycie jest kolo z ktorym idzie sie dogadac Kluska ma na nazwisko

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: kiedys na tuszynskiej sie podjezdzalo i pytal czy sie spieczy czy robimy ;) ale zmienil sie diagnosta kuwa nawet mi rule do wydechu przystawial ;) sprawdzil klakson i wysokosc siwatel :blink: :blink: :shocked: :shocked:

to były czasy :good: opony sprawdzał :wink4: czy zostawiają jakiś ślad po sobie

Bry Kasia :hi:

Opublikowano

hej hej chrisku :tongue4: fajnego spociaka mieliście wczoraj :tongue4:

Opublikowano

hej hej chrisku :tongue4: fajnego spociaka mieliście wczoraj :tongue4:

Nooooooo :wink4: sympatycznie było

szkoda że wy nie mogliście :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

a ja pykam przy poniedzialku a dzisiaj grzecznie grzaniec galicyjski :D

Opublikowano

Qfa, miałem w stopce info o ich warsztacie, ale MI WKASOWALI, słyszy Pan, Panie Prezesie ? :naughty::decayed:

Strasznie słabo :polew: :polew: :tongue4:

To powtórzę ;)

MIAŁEM W STOPCE INFO O WARSZTACIE, ZNAJOMY ROZKRĘCA SIĘ WŁASNIE NA SWOIM :D

A jest fachowiec pierwsza klasa, 27 lat w zawodzie, z czego 10 w VAG-ach, jakby paru chłopaków od nas zrobiło tam auta i miałby wyrobioną opinię - byłoby nieźle.

Ale mi admini skasowali, bo ponoć "niezgodne" z regulaminem... :gwizdanie:

:naughty:[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 21:30_________________________________________________

hej hej chrisku :tongue4: fajnego spociaka mieliście wczoraj :tongue4:

No, no, wino, kobiety i śpiew... :decayed:[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 21:36_________________________________________________

1289841438_by_SzybkiJankes_500.jpg

:laghing2:[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 21:38_________________________________________________

a ja pykam przy poniedzialku a dzisiaj grzecznie grzaniec galicyjski :D

No ja dzisiaj też grzecznie, Heinekena z puszeczki sączę... :cool1:

[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 21:44_________________________________________________

Fajnie pogadać sam ze sobą... :gwizdanie:

Opublikowano

a ja pykam przy poniedzialku a dzisiaj grzecznie grzaniec galicyjski :D

Seba :shocked: umawiałeś się z Kasią :cool1: my też dzisiaj grzaniec :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

hehehe nie nie :) nie umawialem tak jakos mi wpadlo :P

Opublikowano

ja dziś tak przemarzłem że szok :shocked::buhaha: :buhaha: i teraz trza się rozgrzać :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 22:06_________________________________________________w ciągu dnia było chyba z 15'C więc sam rozumiesz :polew:

Opublikowano

ja dziś tak przemarzłem że szok :shocked::buhaha: :buhaha: i teraz trza się rozgrzać :naughty: :naughty:

:blink:

To gdzie Ty byłeś?

Opublikowano

Kimi :polew: :polew: :polew: każdy powód jest dobry aby się napić :polew: :polew:

Opublikowano

Kimi :polew: :polew: :polew: każdy powód jest dobry aby się napić :polew: :polew:

Yyyy... no w sumie....

Dobra, to ja... yyyy.... aha, już wiem: piję, bo ma stres na myśl o spocie w weekend z Twoimi koleżankami :D

Opublikowano

ja dziś tak przemarzłem że szok :shocked::buhaha: :buhaha: i teraz trza się rozgrzać :naughty: :naughty:

:blink:

To gdzie Ty byłeś?

Bez gaci śmigał po mieście :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Paaanie Prezesie, jak Pan dzisiaj łaaadnie wygląda.... :gwizdanie:

A jakie Pan ma piękne auto..... :rolleyes:

Nie, żebym coś chciał, nie nie.... :gwizdanie:

Szczerośc, sama szczerość przeze mnie przemawia :>

Opublikowano

te... sniezynka... :tongue4:

Opublikowano

ja dziś tak przemarzłem że szok :shocked::buhaha: :buhaha: i teraz trza się rozgrzać :naughty: :naughty:

:blink:

To gdzie Ty byłeś?

Bez gaci śmigał po mieście :polew: :polew: :polew:

:polew: gdyby tak było to w TVN-ie miasto Miasto Łódź i Zgierz okrzyknięte by było miastami śmiechu - nie było by osoby która by nie pękał na widok............................................................... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 22:17_________________________________________________nie śnieżynka tylko Mikołajka.

"Miała babcia mikołajka,

i trzymała go za ja......" :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

te... sniezynka... :tongue4:

:laghing2:

Opublikowano
:siema: - idziemy spać :>
Opublikowano

:siema: - idziemy spać :>

Ta, jasne...

Idziecie :sexinbed:, a nie spać :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.