Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

noj masz, jak nie bartki to sebastiany :wallbash: jak tu was wszystkich spamiętać ?

mimo wszystko :polew: kachna jestem (żonka miśka) :tongue4:

Czyli...

Żona Miśka to Misia ?

:laghing2:

ogólnie mówiąć to miśki, dla miśka - misiek, dla pozozstałych poprostu KACHNA :decayed: :decayed: :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

noj masz, jak nie bartki to sebastiany :wallbash: jak tu was wszystkich spamiętać ?

mimo wszystko :polew: kachna jestem (żonka miśka) :tongue4:

Czyli...

Żona Miśka to Misia ?

:laghing2:

ogólnie mówiąć to miśki, dla miśka - misiek, dla pozozstałych poprostu KACHNA :decayed: :decayed: :decayed:

Mam pełną jasność sytuacji :good:

:D

Opublikowano

a własnie, chriss, może Cię pocieszę, ale to napierdalanie u mnie z tyłu, bo dzisiaj trochę sobie na ten temat poczytałem - to też może być tuleja tylnej belki :D

Więc jak coś, to będziemy razem wymieniać :D

no no :good:

prosta sprawa z tą wymiana tylko dobrze jak sie ma podnośnik albo kanał no i jakieś zadaszenie :cool1:

zrobimy kiedyś takiego specjalistycznego spota i każdy sobie coś będzie rezał :polew: :polew: :polew:

Ps.żadne to dla mnie pocieszenie ze będzisz miał wydatki :wink4:

ale to jest życie :confused4:

Opublikowano

będziecie oglądać usta-usta ???

Poza Discovery, National Geo, TVN Turbo i Top Gear na BBC nie oglądam TV :no:

Opublikowano

a Top Model ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

a Top Model ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:sick3:

..i inne szoły też :sick3:

a telenowele :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano

eeee tam, nie wiesz co fajne :cool1:[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 21:22_________________________________________________Hej Ania :>

nie czaj się :evil:

Opublikowano

żona Miśka to chyba Miśkowa :mysli:

Tak jak żona prezesa to prezesowa :polew:

siemka Miśkowa :tongue4:[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 21:36_________________________________________________czai to się czajnik podobno :gwizdanie:

Opublikowano

nieee, czajnik to gwiżdże[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 21:39_________________________________________________to co? weekend w szwecji??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

No nie wiem... ale wasz gospodarz mówił że czajnik się czai a ja słucham starszych :evil:

Opublikowano

jak tam wasza niunia? poszła w dobre ręce ???

Opublikowano

nie bardzo idzie ją sprzedać :gwizdanie:

ale parcia narazie nie ma, do 15 stycznia może być w nszych rękach :naughty:

Opublikowano

widzę, że jesteśmy same...

ciekawe co porabiają chłopaki ? :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

Chłopaki siedzą i patrzą :D

Opublikowano

siedzą na dupeczkach albo leżą pod nimi :evil:

Opublikowano

siedzą na dupeczkach albo leżą pod nimi :evil:

Pomarzyć.... :no:

Siedze na swojej osobistej własnej... :confused4:

Opublikowano

a Top Model ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

50255_111855642212486_8214681_n.jpg

Opublikowano

a Top Model ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

50255_111855642212486_8214681_n.jpg

Prezes jak zwykle czuwa :naughty:

:polew:

Opublikowano

Tfoje oszy som hipnotajzin :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.