Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a ja kawy wogole nei pije nie lubie ale za to uwielbiam wachac kawe :embarrassed: i na potege pije burna :P

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

burna :mysli: :?: :?: :?:

images?q=tbn:ANd9GcT9pwFqXsnCJWwAbqqQ0pP1NNW1bx5-NwObOTXGb1oTVaO5GwKBUw

[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 10:53_________________________________________________ :decayed:

Opublikowano

aaaaaaaaaaaaaaa burna powiadasz............ :polew: :polew: :polew:

seball ale to nie zdrowe przecież :evil:

Opublikowano
  • Autor

hehehe nie mowcie do mnie seball :polew: :polew: :polew: :polew: :decayed::naughty:

Opublikowano

bo........................................ :baseball: ???

Opublikowano

Zaraz po przebudzeniu to lece na spacer z psicą. Potem dosiadam :a4fan: i "już" po godzinie "jazdy" mogę napić się tej kawy nareszcie... :confused4:

Opublikowano
  • Autor

hehhe smiesznie mi tam nie przeszkadza poki mnie to nie obraz to mowcie jak chcecie :D moze byc nawet Myszko Słodziaku Skarbie czy też nawet Kochanie :P Mistrzu Sensej Paniczu i Wodzu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::wink4::decayed::naughty::kox:

Opublikowano

hehhe smiesznie mi tam nie przeszkadza poki mnie to nie obraz to mowcie jak chcecie :D moze byc nawet Myszko Słodziaku Skarbie czy też nawet Kochanie :P Mistrzu Sensej Paniczu i Wodzu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::wink4::decayed::naughty::kox:

No to teraz poleciałes..... :polew:

Opublikowano

Zaraz po przebudzeniu to lece na spacer z psicą. Potem dosiadam :a4fan: i "już" po godzinie "jazdy" mogę napić się tej kawy nareszcie... :confused4:

A nie możesz w domu, przed spacerkiem? :tongue4:

Przy okazji, jakiego masz pieska ?

Bo ja bardzo lubię psy, chociaż aktualnie żaden ze mną nie mieszka, bo nie mam warunków :no:

Opublikowano

Zaraz po przebudzeniu to lece na spacer z psicą. Potem dosiadam :a4fan: i "już" po godzinie "jazdy" mogę napić się tej kawy nareszcie... :confused4:

A nie możesz w domu, przed spacerkiem? :tongue4:

Przy okazji, jakiego masz pieska ?

Bo ja bardzo lubię psy, chociaż aktualnie żaden ze mną nie mieszka, bo nie mam warunków :no:

Czy mi się zdawało czy masz FB? jak masz to zobacz jakiego mam, widać go a przed spacerem nie mogę, bo nie lubię siuśków sprzątać :kwasny: Mała jest jeszcze, więc trzeba latać z nią często i szybko :D

Opublikowano

Zaraz po przebudzeniu to lece na spacer z psicą. Potem dosiadam :a4fan: i "już" po godzinie "jazdy" mogę napić się tej kawy nareszcie... :confused4:

A nie możesz w domu, przed spacerkiem? :tongue4:

Przy okazji, jakiego masz pieska ?

Bo ja bardzo lubię psy, chociaż aktualnie żaden ze mną nie mieszka, bo nie mam warunków :no:

Czy mi się zdawało czy masz FB? jak masz to zobacz jakiego mam, widać go a przed spacerem nie mogę, bo nie lubię siuśków sprzątać :kwasny: Mała jest jeszcze, więc trzeba latać z nią często i szybko :D

Iii tam, ten profil na FB to tak mam, bo mam...

No ale skoro tak, to zobaczę sobie zaraz... :tongue4:[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 11:14_________________________________________________

Wiesz co, może jestem ślepy, ale ja na tych fotkach Twoich żadnego psa nie widzę... :no:

Koty, Audice, pejzaże tak, ale psa - ni ma :no:

Opublikowano

Zaraz po przebudzeniu to lece na spacer z psicą. Potem dosiadam :a4fan: i "już" po godzinie "jazdy" mogę napić się tej kawy nareszcie... :confused4:

A nie możesz w domu, przed spacerkiem? :tongue4:

Przy okazji, jakiego masz pieska ?

Bo ja bardzo lubię psy, chociaż aktualnie żaden ze mną nie mieszka, bo nie mam warunków :no:

Czy mi się zdawało czy masz FB? jak masz to zobacz jakiego mam, widać go a przed spacerem nie mogę, bo nie lubię siuśków sprzątać :kwasny: Mała jest jeszcze, więc trzeba latać z nią często i szybko :D

Iii tam, ten profil na FB to tak mam, bo mam...

No ale skoro tak, to zobaczę sobie zaraz... :tongue4:[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 11:14_________________________________________________

Wiesz co, może jestem ślepy, ale ja na tych fotkach Twoich żadnego psa nie widzę... :no:

Koty, Audice, pejzaże tak, ale psa - ni ma :no:

podeśle ci linka w takim razie :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

hehhe smiesznie mi tam nie przeszkadza poki mnie to nie obraz to mowcie jak chcecie :D moze byc nawet Myszko Słodziaku Skarbie czy też nawet Kochanie :P Mistrzu Sensej Paniczu i Wodzu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::wink4::decayed::naughty::kox:

No to teraz poleciałes..... :polew:

no co :P:decayed:

Opublikowano

To ja się może przywitam :wink4: Wystarczył dzień nieobecności i już tyle stron przybyło, że nawet nie mam czasu na czytanie wszystkiego :gwizdanie: Trzeba się ogarnąć i na uczelnię spadać, ale mam nadzieję, że już niedługo coś porezam - oby w piątek przyszły mi poliftowe budziki :decayed:

Opublikowano

To ja się może przywitam :wink4: Wystarczył dzień nieobecności i już tyle stron przybyło, że nawet nie mam czasu na czytanie wszystkiego :gwizdanie: Trzeba się ogarnąć i na uczelnię spadać, ale mam nadzieję, że już niedługo coś porezam - oby w piątek przyszły mi poliftowe budziki :decayed:

Siemka

Opublikowano

hehhe smiesznie mi tam nie przeszkadza poki mnie to nie obraz to mowcie jak chcecie :D moze byc nawet Myszko Słodziaku Skarbie czy też nawet Kochanie :P Mistrzu Sensej Paniczu i Wodzu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::wink4::decayed::naughty::kox:

No to teraz poleciałes..... :polew:

no co :P:decayed:

TurboFotoPstrykaczoMan :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hehhe smiesznie mi tam nie przeszkadza poki mnie to nie obraz to mowcie jak chcecie :D moze byc nawet Myszko Słodziaku Skarbie czy też nawet Kochanie :P Mistrzu Sensej Paniczu i Wodzu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::wink4::decayed::naughty::kox:

No to teraz poleciałes..... :polew:

no co :P:decayed:

TurboFotoPstrykaczoMan :decayed:

:kox:

Opublikowano

Aloha, DeeJay :papa:[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 11:24_________________________________________________

Magdaleno, piesek jest przecudowny :D

Opublikowano
  • Autor

Aloha, DeeJay :papa:[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 11:24_________________________________________________

Magdaleno, piesek jest przecudowny :D

alez Ty jestes przesłitaśny Kimi :D :gwizdanie: :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.