Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pobudze was troche. obejzyjcie taniec z gwiazdami ;)

http://www.sadistic.pl/taniec-z-gwiazdami-vt56013.htm

Niezłe :D

I ona też niezła :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Seba, będziesz miał aparata na spocie, nie?

Bo może byś mi cyknął ze cztery, pięć fotek porządnych, żebym miał co wstawić na forum?

Bo te moje z Nokii to się nadają sam wiesz do czego.

spoko tylko wtedy musimy zrobic spota w dzien ewentualnie gdzies gdzie bedzie jasno

bo narazie nie mam lampy zewnetrznej :( takze zdjecia w nocy srednio wyjda chyba ze ze statywu

i tylko samochod to tak :)

Opublikowano

Seba, będziesz miał aparata na spocie, nie?

Bo może byś mi cyknął ze cztery, pięć fotek porządnych, żebym miał co wstawić na forum?

Bo te moje z Nokii to się nadają sam wiesz do czego.

spoko tylko wtedy musimy zrobic spota w dzien ewentualnie gdzies gdzie bedzie jasno

bo narazie nie mam lampy zewnetrznej :( takze zdjecia w nocy srednio wyjda chyba ze ze statywu

i tylko samochod to tak :)

No o to mi chodzi.

A ze względu na pogodę to chyba i tak będzie spot poddachowy :D

Ktoś proponował parking pod Silver Screenem

[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 11:07_________________________________________________

Ewentualnie Galeria, ale to musielibyśmy się albo po godzinie zwinąć, albo zabulić po dwa złote za drugą godzinę :D[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 11:08_________________________________________________W sumie Galeria byłaby niezłą opcją, bo moglibyśmy sobie posiedzieć chwilkę w jakimś lokalu, nie?

Opublikowano
  • Autor

no moze no albo outsajd ;)

Opublikowano

no moze no albo outsajd ;)

Jak pogoda dopisze, to pewnie :D

Zobaczymy, jak inni.

A jak z godziną ?

Jakieś propozycje ?

Opublikowano
  • Autor

jesli w niedziele to wczesniej niz 18 jesli w sobote to w sumie tez by dobrze bylo jakos

tak :gwizdanie:

Opublikowano

To może tradycyjnie, o dupeczkach? :rolleyes:

Witam :hi:

Skoro o dupeczkach to proszę bardzo :kox: Dupeczka mnie boli bo machnąłem 15km na rowerku z rana :decayed:

Opublikowano

To może tradycyjnie, o dupeczkach? :rolleyes:

Witam :hi:

Skoro o dupeczkach to proszę bardzo :kox: Dupeczka mnie boli bo machnąłem 15km na rowerku z rana :decayed:

Uuuu, szacun :D

Ale nie o takie dupeczki nam chodzi... :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

To może tradycyjnie, o dupeczkach? :rolleyes:

Witam :hi:

Skoro o dupeczkach to proszę bardzo :kox: Dupeczka mnie boli bo machnąłem 15km na rowerku z rana :decayed:

Uuuu, szacun :D

Ale nie o takie dupeczki nam chodzi... :gwizdanie:

:decayed:

a skad wiesz o jakiej dupeczce mowil ?? :P

Opublikowano

a skad wiesz o jakiej dupeczce mowil ??

Dupeczka MNIE boli - więc o swojej.

Może jechał te 15km bez siodełka :polew:

:tongue4:

Opublikowano
  • Autor

hehehehe kto wie :P:decayed::naughty:

Opublikowano

hehehehe kto wie :P:decayed::naughty:

Poczekajmy, zaraz pewnie nas oświeci :tongue4:[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 12:08_________________________________________________O, już się czai :D

Opublikowano

Na tym rowerku co na nim śmigam nie ma siodełka.......jest fotel :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Na tym rowerku co na nim śmigam nie ma siodełka.......jest fotel :polew: :polew: :polew:

Aaaa, taki rowerek dla leniuchów? :tongue4:

Opublikowano

Na tym rowerku co na nim śmigam nie ma siodełka.......jest fotel :polew: :polew: :polew:

Aaaa, taki rowerek dla leniuchów? :tongue4:

Dla leniuszków :polew: :polew: :polew: Na takim śmigam http://www.fitness-superstore.co.uk/recumbent_exercise_bikes/johnson_r8000_full_commercial_recumbent_cycle/9629_p.html

Opublikowano

Na tym rowerku co na nim śmigam nie ma siodełka.......jest fotel :polew: :polew: :polew:

Aaaa, taki rowerek dla leniuchów? :tongue4:

Dla leniuszków :polew: :polew: :polew: Na takim śmigam http://www.fitness-superstore.co.uk/recumbent_exercise_bikes/johnson_r8000_full_commercial_recumbent_cycle/9629_p.html

£1,468.00

Eeeee.... :shocked:

Opublikowano
  • Autor

tez smigam czasami na takim :) zamiast biezni :D daje rade ;)

Opublikowano

Jak najbardziej daje radę. Nie obciąża kręgosłupa :decayed:[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 12:43_________________________________________________

£1,468.00

Eeeee.... :shocked:

Na szczęście jeszcze nie zwariowałem żeby dać tyle za rowerek :decayed: W klubie gdzie ćwiczę takich rowerków jest kilkadziesiąt :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.