Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wtorek w sumie tez moze byc tylko nie piatek i sobota:D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ej ludzie, gdzie jesteście :?: :?: :?:

Opublikowano

przy kompie:) ale cisza byla wiec sam do siebie nie pisalem

Opublikowano

są tu i tacy co sami piszą, sami piją..... :gwizdanie:

Opublikowano

może być pon o świcie akurat będziemy wracać z nad morza :evil:

Opublikowano

sam pic to pije ale do siebie jeszcze nie gadam :>

Opublikowano

pij, gadaj ja słucham :good:

Opublikowano

sam pic to pije ale do siebie jeszcze nie gadam :>

nadejdą dni że zaczniesz do siebie gadać albo tak jak Misiek siedzi sam na forum i pisze sam do siebie, sam sobie na swoje pytania odpowiada :polew: :polew:

Opublikowano

sam pic to pije ale do siebie jeszcze nie gadam :>

nadejdą dni że zaczniesz do siebie gadać albo tak jak Misiek siedzi sam na forum i pisze sam do siebie, sam sobie na swoje pytania odpowiada :polew: :polew:

to sie nazywa rozmowa z inteligentnym człowiekiem :wink4:
Opublikowano
  • Autor

haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaloooooooooooooooooooooooooooo

bede 21:30 pyka ktos ?? :D :D :D [br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 20:38_________________________________________________ ;( ;( ;( halooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ja wrocic :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: bo jak tu nikogo nie ma to ide :jerk::wstydliwy:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:hi: jestem ja :tongue4: wrocilem z nad morza :decayed:[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 20:49_________________________________________________no to jak spota robicie w niedziele wczesniej niz o 17 to ja odpadam bo do 16 mam szkole :wallbash:
Opublikowano

ja jestem :tongue4: ...i w zasadzie kończę już pykać :gwizdanie:

w ogóle to siema łódź :hi: bo się dzisiaj nie widzieliśmy :embarrassed:

Opublikowano
:siema: sloneczko :buziak:
Opublikowano

co tam słychać w wielkim świecie Kłysiu? :naughty:

nie przyjechałeś do mnie :bicz3: ;(

Opublikowano

Basiunia bo jak jestem gdzies na slasku to zawsze ruszam z urzedow celnych okolo 18-19 ;(

Opublikowano

Basiunia bo jak jestem gdzies na slasku to zawsze ruszam z urzedow celnych okolo 18-19 ;(

no to następnym razem się zderzymy wieczorkiem :cool1:

ostatnio tak późno nie mogłam bo byłam na wystawie :wink4:

Opublikowano

aha no dobra to bede meldowal o kazdej wizycie :gwizdanie:

Opublikowano

a my właśnie po Testosteronie i po złotej gorzkiej :decayed: a'propo: KIMI ? oglądałeś w końcu Testosteron???????????

jak chcesz to przywieziemy ci w niedziele.

idziemy lulać

Paaaaaaaaaaaa

Opublikowano

Misie daj cie jak cos znac o kotrej w niedziele bo caly weekend bede w szkole i zebym wiedzial :decayed:

Opublikowano

aha no dobra to bede meldowal o kazdej wizycie :gwizdanie:

no ja myślę :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.