Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ucalujcie ode mnie Madzie :naughty: no nie moglem sie powstrzymac :wink4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ucalujcie ode mnie Madzie :naughty: no nie moglem sie powstrzymac :wink4:

:polew:

Ale mama się smieje - czyli jest dobrze :naughty:

:polew:

Opublikowano

może pogadamy o d*pach :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 22:42_________________________________________________muszę zamontować sobie lapka na ścianie żeby stać bo od siedzenia już mnie du.pa boli :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja też zawijam bo mnie plecy bolą, starość nie radość :kwasny:

misiek do spania bo rano znowu będziesz nie wyspany :kox:

:papa: :papa: :papa:

Opublikowano

może pogadamy o d*pach :polew: :polew: :polew:

Kurna, teraz, jak już zaraz idę spać? :decayed:

Chciałem wstawić jakąś fajną, ale skoro Adaś tu zagląda, to dam sobie spokój, żeby go nie deprawować :gwizdanie:

Opublikowano

nie no spoko kimi, kontrolujemy sytuację :good:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 22:47_________________________________________________

może pogadamy o d*pach :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 22:42_________________________________________________muszę zamontować sobie lapka na ścianie żeby stać bo od siedzenia już mnie du.pa boli :polew: :polew: :polew: :polew:

:bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

jeszcze nie opuściłam forum a Ty już :boobs:

Opublikowano

Nie nie, sam jestem ojcem i jak mi powiedzieliście wczoraj, że Adaś sobie patrzy też, to aż mi się głupio zrobiło.

wiecie, co można, to mozna, ale bez przeginy :wink4:

Dziecko to dziecko.

Opublikowano

oj adaś jest baaardzo biegły w czytaniu :decayed:

paaaaaaaaaaaaaaaaa

Opublikowano

wujek a gdzie jest krzyz :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Mili państwo dziękuję za mile spędzony wieczór :hi:

Spadam w kokonik :papa: :papa:

Opublikowano

Ja również idę przytulić się do cyca :D

Dobranoc wszystkim :papa:

Opublikowano
  • Autor

nie podoba mi sie ze nikt swiatla nie gasi :D cala noc sie palilo ... i to Kimi nie zgasil ... :bicz3: ;)

:hi: :hi: :hi:

Opublikowano

nie podoba mi sie ze nikt swiatla nie gasi :D cala noc sie palilo ... i to Kimi nie zgasil ... :bicz3: ;)

:hi: :hi: :hi:

heheh pilnuj Gospodarzu, pilnuj bo się towarzystwo rozbestwi i nie ogarniesz :polew: :polew: :good: :good:

:hi: :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

:hi:

raz mu Prezes wyśle rachunek to się nauczy gasić :kox:

Opublikowano

:bry:

ja już po pracuni, idę spać :lazy: - czeka mnie pracowity dzień :ad:

Opublikowano
  • Autor

:( i juz nikogo nie ma

mnie to tu dzisiaj chyba nie bedzie mam male problemy logistyczne i sprzetowe :/

Opublikowano

Przywitam się:) Qrde, rezam biały budzik, ale nie jest tak łatwo - myślałem, że 12 diod jest do wymiany, a tu 20 i na razie tylko 2 duże zegary mam białe... Jeszcze cyrki z temperaturą i kilkoma innymi rzeczami, no ale nic - dam radę...

Opublikowano
  • Autor

Przywitam się:) Qrde, rezam biały budzik, ale nie jest tak łatwo - myślałem, że 12 diod jest do wymiany, a tu 20 i na razie tylko 2 duże zegary mam białe... Jeszcze cyrki z temperaturą i kilkoma innymi rzeczami, no ale nic - dam radę...

no na bogato to przelutowywujesz diody ?? na biale ?? [br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 08:49_________________________________________________a wogole to :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.