Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:notworthy:

Jeszcze oczywiście nie ma 'clou' - czyli zdjęć Seby :naughty:

Się obija, no.. :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

si e nie obija tylko nie wie w co ma reke wlozyc ;( :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

Opublikowano

si e nie obija tylko nie wie w co ma reke wlozyc ;( :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

No najlepiej w majtki jakiejś fajnej niuni, ale przecież nie będę Cię uczył oczywistych rzeczy :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

heheh no niestety brak tutaj takiej :/

Opublikowano

heheh no niestety brak tutaj takiej :/

Cóż, łączę się z Tobą w bólu :polew:

Opublikowano
  • Autor

heheh unt to wsparcie nie ma co ... ;(

Opublikowano

Dobra, koniec o d*pach, bo płoszę nowego kolegę... :gwizdanie:

Siemanko, raffcio87, co tam słychać? :naughty:

[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 12:20_________________________________________________No i poszedł. :confused4:

Opublikowano
  • Autor

straszysz Kimi straszysz :)

Opublikowano
:hahaha:
Opublikowano

Dobra, koniec o d*pach, bo płoszę nowego kolegę... :gwizdanie:

Siemanko, raffcio87, co tam słychać? :naughty:

[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 12:20_________________________________________________No i poszedł. :confused4:

Siemanko. Ja to tak jestem i mnie nie ma, taki work mam :) Dzięki za spotkanko, miło było Was poznać :hi: Takie spotkania to zawsze jakaś odskocznia od "zwykłej" niedzieli w fotelu :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

:hahaha:

podoba mi sie ta ikonka hehehehe smieszna jest :D

Opublikowano

Dobra, koniec o d*pach, bo płoszę nowego kolegę... :gwizdanie:

Siemanko, raffcio87, co tam słychać? :naughty:

[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 12:20_________________________________________________No i poszedł. :confused4:

Siemanko. Ja to tak jestem i mnie nie ma, taki work mam :) Dzięki za spotkanko, miło było Was poznać :hi: Takie spotkania to zawsze jakaś odskocznia od "zwykłej" niedzieli w fotelu :wallbash:

:decayed:

Ale będziesz zaglądał częściej już, prawda ? :cool1:

Opublikowano
:siema: wszystkim
Opublikowano

:hahaha:

podoba mi sie ta ikonka hehehehe smieszna jest :D

Mnie też :decayed:

Opublikowano

No ja myślę, że jak tylko czas pozwoli to będę wpadał rzecz jasna :) bo czasem mam zjazdy całodniowe w weekendy na UŁ i nie da rady być.. [br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 12:37_________________________________________________... zrobimy co w naszej mocy ... :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

:good:

Kimi co to za paszczur w avatarze ?? :decayed::naughty::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No ja myślę, że jak tylko czas pozwoli to będę wpadał rzecz jasna :) bo czasem mam zjazdy całodniowe w weekendy na UŁ i nie da rady być.. [br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 12:37_________________________________________________... zrobimy co w naszej mocy ... :tongue4:

Nie no, wiadomo.

:good:

Kimi co to za paszczur w avatarze ?? :decayed::naughty::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Byś ją ...., aż by furczało :naughty:

Paszczur.. No nie mogę... :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

ja jestem inny nie kazdy facet jest taki sam ...

Opublikowano

ja jestem inny nie kazdy facet jest taki sam ...

No i wyszedłem teraz na męską, szowinistyczną świnię, co myśli tylko o jednym ;(

a ja nie jestem taki wcale :no:

Opublikowano
  • Autor

buahhahahhah taki byl plan :naughty::decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.