Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

raffcio87

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dokładnie, wszystko zależy od modelu skrzyni, może po prostu nie masz takiej, jaką uważasz, że masz ;-) Ja dziś u siebie zmieniałem olej w skrzyni. Mam 6-biegową skrzynkę FRL do której na pusto wchodzi ok. 2.3l wg tabeli. Zlałem 2.2l (celowo zmierzyłem) i uzupełniłem 2.2l do poziomu 2-3mm poniżej korka wlewowego i jest gicior. Ja obstawiam, że masz jednak model skrzyni o pojemności 3l. Musisz to sprawdzić.
  2. wymieniałem sobie jakieś 3 tygi temu tą poduche, orginał z tego co kojarze ze sklepu to bodajże 800zł ale ja kupiłem za 300zł. z tym, że z tego co się orientuję i u mnie też tak było, w zamienniku, musiałem wymienić łapę poduszki na tą orginalną starą z popsutej poduchy bo nowa z zamiennika nie pasowała rozstawem.. ale nie było z tym żadnego problemu i spasowane jest jak w orginale jeśli chodzi o samodzielną wymianę, skala trudności wg mnie 5/10 czas potrzebny to ok. 30-40 minut wraz z przekładką starej łapy i montażem obudowy spodu autka. ---------- Post dopisany at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ---------- To, że się rusza nie oznacza, że jest uszkodzona. Gdyby projektanci zamierzali przymocować na sztywno skrzynię to by użyli śrub które kosztują kilka zł a nie poduszkę za 300 zł co więcej, ona powinna "pracować" :-) ale jak się zajrzy pod spód, porusza to myślę, że spokojnie można określić czy nadaje się do wymiany czy nie ;-) u mnie akurat guma była niemal całkiem wyrwana więc nie miałem problemu z podjęciem decyzji o jej wymianie
  3. Wczoraj rezałem obudowe i potwierdzam słowa ArturB6 ..trzeba sie doookłaaaaadnie przyjrzeć, u mnie było widać
  4. Tak, ja wiem, rozpinałem tą kostkę, bo lutowałem kable, ale jak to wyciągnąć z drzwi?? to jest przymocowane w środku drzwi pomiędzy tymi blachami i dopiero wchodzi pod tapicerkę w którymś miejscu. Nie wiem, czy trzeba może duży głośnik wymontować żeby było łatwiej?? Robił już to ktoś?
  5. U mnie właśnie jest problem z wiązką, która wchodzi w drzwi. Przez to na początku głośnik duży przerywał, mały działał ale później już duży się rozłączył. Jak kolego poruszasz sobie łączeniem między drzwiami to Ci napewno zadziała-przez chwilę :> Tylko jeśli się tego nie naprawi to później można stracić np.sterowanie szybkami. Rozbierałem już to gumowe łączenie i lutowałem raz ale znowu się przerwały. Wiązka do wymiany. Ale nie mam pojęcia jak to zrobić bo zdjęcie samego boczku drzwi nic nam nie daje. Wiązka tkwi głębiej. I nie mam zielonego jak tą wiązkę tam doprowadzić i żeby to gumowe zabezpieczenie jeszcze było
  6. Wielkie dzięki! szybkie zamówienie-szybka odp-szybka wysyłka-wszystko perfekt!! Towar odebrany, DZIĘKI
  7. raffcio87 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witam. Jeśli zależy Ci kolego, aby dokonać tego dziś, to ja mogę Ci te błędy wykasować, tylko musiałbyś zajrzeć do Pabianic w godz. 8-15. Jeśli zaintreresowany to wal na priv
  8. casavio a drogo wyniosła Cie ta wymianka?? Bo u mnie to szuranie już na mnie powoli zaczyna oddziaływać i szkoda głośników kantek1 a czy to będzie rozwiązanie naszego problemu to się okaże, gdy przynajmniej kilka autek wróci po tym zabiegu do pełni szczęścia
  9. raffcio87 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ma tylko dwa zęby :polew: :polew: Jeden wybity a drugi zgnity :polew:
  10. raffcio87 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a co w niej takiego strasznego jest??
  11. raffcio87 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No ja myślę, że jak tylko czas pozwoli to będę wpadał rzecz jasna bo czasem mam zjazdy całodniowe w weekendy na UŁ i nie da rady być.. [br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 12:37_________________________________________________... zrobimy co w naszej mocy ...
  12. raffcio87 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemanko. Ja to tak jestem i mnie nie ma, taki work mam Dzięki za spotkanko, miło było Was poznać Takie spotkania to zawsze jakaś odskocznia od "zwykłej" niedzieli w fotelu
  13. Zanim kupiłem obecne Audi to jeździłem ... Audi a dokładnie Audi 80 B4 1Z 1.9 TDi 90 Kucy - polecam- bardzo ekonomiczne autko
  14. Gorąco witam wszystkich AUDImaniaków i AUDIfanów. W tym roku zostałem szczęśliwym posiadaczem kolejnej w mojej historii Audiczki, A4 B6 z silniczkiem 1.9 TDI o mocy 130 Kucyków (poprzednio była to 80 B4 1.9TDI), dzieki czemu mam przyjemność witać na tym forum:) Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.