Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:hi:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hej :>

Opublikowano
  • Autor

jak tam szwecja byla w koncu czy nie ?>?

Opublikowano

była była :wink4:

bardziej nazwałabym to maratonem...2300km i jeszcze Bałtyk tam i z powrotem :gwizdanie: męczące!!! :(

Sebuś zdjęcie nr 23 Ci wyszło :naughty:

pełny profesjonalizm :good:

Opublikowano
  • Autor

<a href="http://www.6sense.pl/gal/imagevue.php?p=popup&path=content/pictures7/dsc3971.jpg">wieksze zdjecie</a> spoko jest :D[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 08:43_________________________________________________;) no to ladnie faktycznie troche maraton :D ale warto bylo chociaz ?? ;)

Opublikowano

można polemizowac... byłam, wróciłam i koniec w temacie :wink4:

widzę że się spocicie u Miśków???

Opublikowano
  • Autor

no taki plan jest :)

Opublikowano

Aloha ewryciało :hi:

10 minut przekopywałem się przez wczorajsze stronki :D

No to seryjnie:

Seba - fęks jeszcze raz za zdjęcia :notworthy: :notworthy: :notworthy:

DeeJay_Kill - wiesz co? te zegary to teraz :slina: :slina: :slina: :slina:

Masz chłopie łeb do takich rzeczy :good:

zlota1977 - tak z ciekawości pytam - płynęłaś Steną z Gdyni do Karlskrony, czy jakoś inaczej? a jeśli Steną Balticą może, to jak wrażenia? :naughty: Bo mnie się podobało zajebiaszczo :D

Mario - no nie musisz się aż tak chwalić, że aż na tablicy rejestracyjnej wypisujesz... :gwizdanie:

:polew:

Ale Seba pojechałeś :polew:

Opublikowano

to za bezpieczny weekend :drunk:

Opublikowano

1290525775_by_bono.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

to za bezpieczny weekend :drunk:

jak to ??? :shocked: :shocked: :blink: dzentelmeni nie pija przed 9 :P:D

Opublikowano

to za bezpieczny weekend :drunk:

jak to ??? :shocked: :shocked: :blink: dzentelmeni nie pija przed 9 :P:D

A grzeczne dziewczynki chodzą do łóżka przed 22 :gwizdanie:

Bo o 22 muszą już być w domu :decayed:

Opublikowano

już 10-ta :polew:

Opublikowano

już 10-ta :polew:

yyy.... piłeś coś dzisiaj od rana? :blink:

Opublikowano
  • Autor

a no widzisz 10 to juz na miekko mozna zalewac pale :D:naughty::decayed:

Opublikowano

weekend się zbliża to trzeba :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

no no trening czyni mistrza :D

Opublikowano

weekend się zbliża to trzeba :tongue4:

Bartek, pchnij mi na PW czy i jeśli, to ile na Mikołajki, ok?

thx[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 10:14_________________________________________________

Seba, porezałem avatarka w GIMP-ie :naughty:

Full profeska - kolor w alfę, warstwy, te sprawy...

Dobry jestem, nie? :naughty:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

weekend się zbliża to trzeba :tongue4:

Bartek, pchnij mi na PW czy i jeśli, to ile na Mikołajki, ok?

thx[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 10:14_________________________________________________

Seba, porezałem avatarka w GIMP-ie :naughty:

Full profeska - kolor w alfę, warstwy, te sprawy...

Dobry jestem, nie? :naughty:

:polew:

heheh no nie powiem szacuneczek :D

poczekaj jak ja wyrezam to co rezam :D to co mowilem na spocie :P:D

Opublikowano
to co mowilem na spocie

Wiem, wiem :naughty: :naughty:

A rezasz już ? :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.