Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

MISSIE :polew: :polew: :polew:

:shocked::decayed:

Cześć, Madziu :papa:

Korzystając z okazji zapytam, czy dokładasz się do naszej Mikołajkowej akcji?

Znaczy się ? proszę konkretnie

Madzia, poszło info na PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Tak i odp tez poszła. Pogadamy w sobotę. A tak na marginesie to ile ludzi bierze w tym udział? Widuje dużo rejestracji z tablicami klubowymi nawet u mnie w Zgierzu ale nie widzę, żeby te ludziki coś tu działały. Jak ma być zbiórka to jak się zrzuci 10 os to na tyle dzieciaków może być lipa. Może warto "obudzić" te nasze regionalne grono?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak i odp tez poszła. Pogadamy w sobotę. A tak na marginesie to ile ludzi bierze w tym udział? Widuje dużo rejestracji z tablicami klubowymi nawet u mnie w Zgierzu ale nie widzę, żeby te ludziki coś tu działały. Jak ma być zbiórka to jak się zrzuci 10 os to na tyle dzieciaków może być lipa. Może warto "obudzić" te nasze regionalne grono?

Warto, warto, ale co zrobisz? :confused4:

Siła nikogo nie zaciągniesz na spota przecież.

A co do Mikołajek, to lista jest prawie kompletna, biorąc pod uwagę aktywnych ludzików :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee nici z tego co robilem ;) nawet sie nie pochwale bo nie ma czym :D

Spoko, Thomas Alva Edison przeprowadził około dwóch tysięcy nieudanych eksperymentów, zanim udało mu się wynaleźć żarówkę :naughty:

Także próbuj dalej :decayed:[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 15:55_________________________________________________Dobra, ja zawijam na kwadrat, bo czeka mnie dzisiaj jeszcze wizyta z Nikolą u lekarza :papa:

Narka, Ludziki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jutro buduje programator, bo inaczej moj budzik caly czas bedzie pokazywal w milach predkosc;/ Jeszcze od kogos musze wsad skolowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

u nas też pada - cały dzień

a pro'po spotkania: wstrzymajmy się jeszcze do jutra wieczór, ponieważ Hugo nie wie czy w sobotę nie będzie musiał jechać do domu, dziś po pracy jadę do lokalu zorientować się co i jak, więc nadal pozostaje piątunio lub sobota.

Nie ukrywam, że dla mnie bardziej sobota :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w stolicy ani kropla sniegu nie spadla :(

Chyba płatek :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 18:37_________________________________________________

:hi:

u nas też pada - cały dzień

a pro'po spotkania: wstrzymajmy się jeszcze do jutra wieczór, ponieważ Hugo nie wie czy w sobotę nie będzie musiał jechać do domu, dziś po pracy jadę do lokalu zorientować się co i jak, więc nadal pozostaje piątunio lub sobota.

Nie ukrywam, że dla mnie bardziej sobota :decayed:

ja osobiscie tez wola bym sobote :gwizdanie: tylko bede mial brak kierowcy ;( Bartek tez mowil ze nie bedzie mial :gwizdanie: to razem sie przespimy gdzies w krzakach zgierskich :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...