Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no zaczalem :D

ciekawe jak wyjdzie :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no zaczalem :D

ciekawe jak wyjdzie :)

Pewnie będzie wypas :good:

Opublikowano
  • Autor

hehhe zobaczymy :D

Opublikowano

Kimi pięknie :oklaski:

Tak płynęłam ScenaLine, wrażenia ok choc i tak więcej przespałam w kabinie :gwizdanie:

Ale Wam fajnie że macie takiego spocika :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

no fajnie a mnie chyba nie bedzie ;( niestety :(

Opublikowano

To kto im zdjęcia zrobi :shocked:

Opublikowano
  • Autor
:( jest Bartek i pewnie bedzie tez ma sprzet napewno cos pstryknie :)
Opublikowano

no to jak nie Zgierz to zapraszam do Krakowa :evil:

Opublikowano

Kimi pięknie :oklaski:

Tak płynęłam ScenaLine, wrażenia ok choc i tak więcej przespałam w kabinie :gwizdanie:

Ale Wam fajnie że macie takiego spocika :embarrassed:

:D

Ja tam szalałem prawie całą noc :D

No ale my popłynęliśmy w wakacje, typowo, żeby się rozerwać, a Ty byłaś po jeździe przez całą Polskę, to się nie dziwię.

[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 10:37_________________________________________________

no to jak nie Zgierz to zapraszam do Krakowa :evil:

Nie, bo mnie Smok Wawelski zje :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Seba wezmie SYRENKE z Wawy i Cie obroni :decayed:

Opublikowano

no to jak nie Zgierz to zapraszam do Krakowa :evil:

nie chciałabyś :kox:

Opublikowano

no to jak nie Zgierz to zapraszam do Krakowa :evil:

nie chciałabyś :kox:

widzę że humorek dopisuje od rana u kolegi :wink4:

Opublikowano

no to jak nie Zgierz to zapraszam do Krakowa :evil:

nie chciałabyś :kox:

widzę że humorek dopisuje od rana u kolegi :wink4:

U mnie z humorkiem jak z ochotą na ten tego - zawsze jest :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

no to jak nie Zgierz to zapraszam do Krakowa :evil:

juz myslalem ze to do mnie :embarrassed: i chcialem napisac ok przyjade ;( ;( ;( no ale jak nie to nie ;( ;( ;(

Opublikowano

dopisuje a co :decayed:

Opublikowano

dopisuje a co :decayed:

Kurde, teraz dopiero zauważyłem, że to nie było do mnie :confused4:

Opublikowano

jak panienka odpowiedziała to wszystkie chopy się ożywiły :polew:

Opublikowano

prostując!!!!!!!!!!

Seba zapraszam do Krakowa z Syrenką warszawską

A humor dopisuje Bartkowi1605

A Kimi Ciebie tez zapraszam i humorek też Ci dopisuje :wink4:

ZROZUMIELI WSZYSCY???????/

Opublikowano
  • Autor

heheh ano co zrobic tak to juz dziala na tym swiecie :D [br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 11:07_________________________________________________

prostując!!!!!!!!!!

Seba zapraszam do Krakowa z Syrenką warszawską

A humor dopisuje Bartkowi1605

A Kimi Ciebie tez zapraszam i humorek też Ci dopisuje :wink4:

ZROZUMIELI WSZYSCY???????/

ja zrozumialem :P:D melduje znaczy sie ze informacja zostala przyswojona :D:decayed::wink4:

Opublikowano

a mnie już nie zaprasza ;(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.