Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

najlepsze na kaca jest powietrze z materaca :D to ktore zostalo wczoraj wdmuchane :D cieplutkie procentowe powietrze :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::decayed::naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no ladnie widze dobry weekend :) bedzie

Oj będzie będzie, tym bardziej, że Kraków przyjeżdża :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

Kraków :mysli:, to ile tych krakusów

Opublikowano
  • Autor
:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: i mnie nie bedzie zaraz sie powiesze chyba :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

hmmmm

Opublikowano

Kiiiiiimiiiiiiiiiiiiiii żyjesz :?: :?: :?:

cicho i smutno tu bez Ciebie :(

[br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 11:44_________________________________________________

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: i mnie nie bedzie zaraz sie powiesze chyba :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

chyba go pilnują czy pracuje :tongue4:

Opublikowano

co Wy na to, żeby jutro ubrać się w klubowe koszulki :naughty: :naughty: :naughty: :?: :?: :?:

Opublikowano
  • Autor

Kiiiiiimiiiiiiiiiiiiiii żyjesz :?: :?: :?:

cicho i smutno tu bez Ciebie :(

[br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 11:44_________________________________________________

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: i mnie nie bedzie zaraz sie powiesze chyba :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

smie smiej ;( ;( ;(

Opublikowano

a u mnie serwer padł i się nudze :decayed:

Opublikowano

chyba go pilnują czy pracuje :tongue4:

Jakbyś zgadł... :disgust:

Muszę uważać :D

Aha, byłem na fajce teraz, brewki poszły się jeb... :D

Opublikowano

lece sobie pograć na sieci :naughty:

Opublikowano
  • Autor

noooo wreszcie :P

Opublikowano

noj co z tymi koszulkami :mysli:[br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 12:48_________________________________________________

kimi, powiedziałeś że idziesz na fajkę i poleciałeś brewki zdjąć? :polew:

Opublikowano

no ladnie widze dobry weekend :) bedzie

Oj będzie będzie, tym bardziej, że Kraków przyjeżdża :evil: :evil: :evil:

no i już po niespodziance :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 13:04_________________________________________________

mloda zadzwonila ze chce jechac wiec tez bedziemy ;) Miś i Darek napiszcie mi fony na pw ;)

Miodzio :kox: Numer do mnie 0 700 701 702 703*

*Koszt połączenia za minutę 10.88 + VAT

sex telefon... :gwizdanie:

a mruczy prezes do słuchawki... :evil:

Opublikowano

To ja się przywitam i opowiem co nieco o rezaniu mojego budzika:) Po zamontowaniu okazało się, że jest to licznik angielski z tarczamu europejskimi, o czym nie wiedziałem. W takim przypadku albo trzeba się udać do kogoś, kto ma chociażby VAG Can-commandera, albo programator (wtedy z licznika konieczne jest wylutowanie pamięci). Niestety nikt z mojego otoczenia ani jednego, ani drugiego nie posiadał, tak więc postanowiłem programator zbudować;) Najprostsza droga? SI-prog - prosty, niedrogi. Elementy do jego budowy kosztowały mnie ok 7 zł. Musiałem też znaleźć komputer ze starym złączem COM. Udałem się w tym celu do kuzynki. Może za dwusetnym razem tego kompa odpaliłem, ale jakoś się udało. Zainstalowałem oprogramowanie, wylutowałem pamięć z licznika i odczytałem wsad (poniżej foto). Dobre kilka godzin szukałem odpowiedniego wsadu, jednak bezskutecznie. Z pomocą przyszedł kolega grzanek_85. Podesłał mi najpierw wsad od 1,9 tdi, ale licznik wtedy umarł. Kolejne wylutowywanie pamięci :disgust: Wylutowałem dzisiaj rano i dostałem od grzanka wsad od 2,5 tdi, który po wgraniu i wlutowaniu pamięci - działa;D Gorące podziękowania dla niego:) Podsumowując - jak ktoś ma pojęcie o elektronice i jest uparty, to można zlutować programator, zdobyć wsad i wgrać go do licznika:) Załączam też zdjęcie diod - były czerwone, są białe :good: Wkleiłem też szybkę od mojego starego licznika, bo nowa była pęknięta. Najgorsze, że FIS w nowym liczniku blednie i nie działa sterowanie manetką w górę (również wina licznika). "Programator" zasłużył na przeniesienie na płytkę, więć zamierzam go przerobić do bardziej cywilizowanej wersji - będzie na przyszłość.Niektórzy powiedzą, że nie było warto - jak już wcześniej wspomniałem, jestem uparty, więc udowodniłem sobie, że można :decayed:

licznik.jpg

prog.jpg

programator.jpg

eeprom.jpg

diody.jpg

budzik.jpg

Opublikowano

trza kawkę spić i spadać na miacho zakupy jakieś zrobić na niedzielny obiad - w sumie Krakusy przyjeżdżają nie :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

nie bede tego komentowac :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.