Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i koniec balu panno lalu - permanentna iwigilacja :D

Ehhh, sam pomagałem przy rejestracji.... Sam sobie ten los zgotowałem.... :confused4:

:polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Milo mi poznac :) Sebastian :):hi: nadworny fotograf ktorego omijaja wszystkie imprezy :P

heheheh eee napewno specjalnie chcial po prostu powiedziec ze wrocil a ze juz mowic niemogl ;):naughty::decayed::wink4:

mnie również - Iza, miło poznać.

Na razie wracam do domowych obowiązków, bo mąż dzisiaj dogorywa i nie da rady :D

Opublikowano

a ja myslalem ze zona chrisa :D czyli dobrze ze za duzo nie pisalem :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 18:26_________________________________________________macie jakies plany na sylwestra ????

Opublikowano
  • Autor

a ja myslalem ze zona chrisa :D czyli dobrze ze za duzo nie pisalem :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 18:26_________________________________________________macie jakies plany na sylwestra ????

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a co do sylwka ja lece do znajomych ;)

na wies :) tzn w sumie prawie strykow :)

Opublikowano

Zarejestrowałem żonę na forum A4 Klubu :decayed:

Chyba te zdjęcia z wczoraj zaważyły na tym, że chce mnie mieć "na oku" :D

I koniec wklejania du...

yyy dużych zdjęć z Audiczkami oczywiście :gwizdanie:

Opublikowano

Zarejestrowałem żonę na forum A4 Klubu :decayed:

Chyba te zdjęcia z wczoraj zaważyły na tym, że chce mnie mieć "na oku" :D

I koniec wklejania du...

yyy dużych zdjęć z Audiczkami oczywiście :gwizdanie:

no to żeś narobił :(

Opublikowano

Ciekawa była, co tu się dzieje - to ma :D

Opublikowano

teraz dopiero będzie się działo pełna inwigilacja :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no i szlaban teraz to tylko bedziemy gadac o autach i rezaniu :D

Opublikowano

Siema Mario :papa:

Bracie :naughty::polew:

Opublikowano

no i szlaban teraz to tylko bedziemy gadac o autach i rezaniu :D

z resztą tak jak 'zawsze' :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no i szlaban teraz to tylko bedziemy gadac o autach i rezaniu :D

Iiii tam, wejdzie raz na tydzień i tyle :wink4:

Mam nadzieję... :gwizdanie:

Opublikowano

zalatwimy jej bana :polew:

Opublikowano

Iiii tam, wejdzie raz na tydzień i tyle :wink4:

i przeczyta hurtowo te około 200 stron :naughty:

Opublikowano
  • Autor

hehehe zawsze mozesz wejsc na konto zony i kliknac ignora przy swoich wypowiedziach :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::decayed::naughty::kox:

Opublikowano

Siema Mario :papa:

Bracie :naughty::polew:

:hi: troszkę słaby jeszcze jestem :kox: z Anią po PYK-u było :drunk: a Michał drajwer :wink4:

Opublikowano

Bez przesady, co mam do ukrycia...

:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Siema Mario :D

a wlasnie a pyka ktos ?? :D

Opublikowano

a tak w ogóle to :siema: wszystkim

Opublikowano

Siema Mario :papa:

Bracie :naughty::polew:

:hi: troszkę słaby jeszcze jestem :kox: z Anią po PYK-u było :drunk: a Michał drajwer :wink4:

:hi:

No ja już odżyłem, ale było ciężko

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.