Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

łooooo, ale biało :blink:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale jazda!!!!!!!!! :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Siema , dziewczyny :papa:

Opublikowano
:hi: Kimi
Opublikowano

Dobra, spadam do pracy :papa:

Szerokości i do zobaczenia potem :papa:

Opublikowano
  • Autor
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

kufa 15 km/h po miescie.... mam nadzieje ze jutro jak zobacza taka sa pogode to polowa z nich zostawi samochody w domu

Opublikowano
  • Autor

hehhehe :D bo ludziska lataja na letnich kapciach

:D

Opublikowano

kufa 15 km/h po miescie.... mam nadzieje ze jutro jak zobacza taka sa pogode to polowa z nich zostawi samochody w domu

Potwierdzam.

45 minut - 4 kilometry.

Trochę kufa śniegu i się gubią :cool1:

[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 09:26_________________________________________________

Dobra, na razie popracuję trochę :naughty:

Opublikowano

hahaha mloda kapci nie zmienila i trambambajem do pracy :D

Opublikowano

kurfa w łodzi to jest taki burdel, że szał uja :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant:

żadnego skurw....na z pługiem nie widziałem, wszyscy stoją i nie mogą ruszyć :ranting1: :ranting1: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz:

Opublikowano

szkoda nerwów Bart... nie tylko w łodzi macie tak 'wesoło' :cool1:

Opublikowano

jeszcze godzina i będzie calkowity paraliż :wallbash: :wallbash: :wallbash:

wlot i wylot do łodzi jest już zablokowany przez tiry które nie mogą podjechać pod górki :rant:

Opublikowano
  • Autor

na bogatu tutaj tez pada tak leniwie ale dosc intensywnie :) na szczescie zmusilem sie wczoraj i pojechalem po plyn zimowy do szyb :D

i juz zalane wiec hmm chyba wszystko zabezpieczone :) cos na szyby i wycieraczki by sie przydalo zeby nie przymarzaly ale na to pomyslu nie mam

Opublikowano

trole odśnieżyli 0,5h temu i znowu jest zasypane :polew:

Opublikowano

:bry:

kurfa w łodzi to jest taki burdel, że szał uja :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant:

żadnego skurw....na z pługiem nie widziałem, wszyscy stoją i nie mogą ruszyć :ranting1: :ranting1: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz:

bo ich zima zaskoczyła jak co roku :cool1: przecież nie zapowiadali ze będzie padało :polew:

Opublikowano

a ty dzisiaj nie jechałeś przypadkiem Broniewskiego ok 8:30 :mysli:

Opublikowano

nie :jaaaaa:

na szczęście dzisiaj nie muszę nigdzie jechać :wink4: i się denerwować [br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 11:54_________________________________________________myślę że do jutra drogowcy się obudza ze snu letniego :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie :jaaaaa:

na szczęście dzisiaj nie muszę nigdzie jechać :wink4: i się denerwować [br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 11:54_________________________________________________myślę że do jutra drogowcy się obudza ze snu letniego :polew: :polew: :polew:

optymista... :gwizdanie:

jutro będą jeszcze bardziej zaskoczeni że aż tyle spadło :kox:

Opublikowano

kufa cysterna w poprzek strykowskiej stala jak jechalem :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.