Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Seba, w piątek możesz mieć kiepsko, bo w czwartek zapowiadają kolejną śnieżycę w całym kraju

i powtórkę z rozrywki :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no wiem widzialem pogode cos czuje ze bedzie masakra :( a juz umowilem sie na piatek a boje sie ze w piatek nie dojade :(

Opublikowano

to umów się na sobotę, bo w niedzielę rano będziesz musiał już wyjeżdżać :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

hehehe no bez sensu to wszystko hjeheh :)

Opublikowano

właśnie dostałem wiadomość, że firmy kurierskie nic nie odbiorą ani nie dowiozą :polew:

Opublikowano

:bry:

wczoraj zawiało dziś przymroziło jutro znowu ma zawiać i tak do wiosny :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

eee w stolicy kurierzy ogarniaja :) wlasnie przyjechal jeden choc nie powiem ze maja kilka godzin poslizgu :D

Opublikowano

Widzę, że znowu zaczyna sypać :disgust:

I niebo się tak jakoś zaciągnęło.

Fajny klimat mamy w tej naszej Polsce: lato +40C, zima - metr śniegu i -20C :D

Wesoło jest.

Opublikowano

w takim razie tiry powinny mieć przymusowo wolne :!: :!: :!: :!:

myśle że Michas by sie ucieszył :naughty:

A na pocieszenie wam powiem że czytając wczoraj artykuł na onecie dowiedziałam się że w Łodzi najtańsze prostytutki

Także chłopaki głowy do góry :evil:

P.S.

rozmawiaja dwa penisy:

słyszałeś że mają wycofac VIAGRE z apteki???

no to leżymy!!!!!!!!!!

:polew:

Opublikowano

eee w stolicy kurierzy ogarniaja :) wlasnie przyjechal jeden choc nie powiem ze maja kilka godzin poslizgu :D

jak fracht dojechał to mają co rozwozić, a większość nawet z bazy nie wyjechała

ja już dostałem wiadomość, że kurierka dzisiaj ma pozamiatane :wink4:

Opublikowano
A na pocieszenie wam powiem że czytając wczoraj artykuł na onecie dowiedziałam się że w Łodzi najtańsze prostytutki

:shocked:

Opublikowano

gdzie Michał stacjonuje teraz :decayed:

Opublikowano

gdzie Michał stacjonuje teraz :decayed:

jedzie!!!!!!!!! :>

Opublikowano

gdzie Michał stacjonuje teraz :decayed:

jedzie!!!!!!!!! :>

Ale jedzie czy próbuje? :naughty:

Opublikowano

do żadnego miasta teraz nie wjedzie, wie o tym :gwizdanie:

Opublikowano

nie wiem gdzie bo nie pytałam, ostatnio był na A4 do Wrocławia i pisał że 40 km/h nie szzybciej :confused4:

zdjęcie mi przysłał z trasy ale nie mam kabelka do tel bo bym wam na forum wkleiła, normalnie masakra, droga cała biała, jakas krajowa,tylko pasy przez srodek było widac!!!!!!!!! :shocked:

Opublikowano

nie wiem gdzie bo nie pytałam, ostatnio był na A4 do Wrocławia i pisał że 40 km/h nie szzybciej :confused4:

zdjęcie mi przysłał z trasy ale nie mam kabelka do tel bo bym wam na forum wkleiła, normalnie masakra, droga cała biała, jakas krajowa,tylko pasy przez srodek było widac!!!!!!!!! :shocked:

Napisz mu, że ŁDZ Banda życzy mu szerokości i przyczepności i żeby szczęśliwie dojechał do domku :wink4:

Opublikowano

poszedł SMS :wink4:

Opublikowano

to i tak dobrze, że pasy widać bo w łodzi z trzech zrobił się jeden :decayed:

Opublikowano
  • Autor

http://translate.google.com/#de|de|pv%20zk%20bschk%20pv%20zk%20pv%20bschk%20zk%20pv%20zk%20bschk%20pv%20zk%20pv%20bschk%20zk%20bschk%20pv%20bschk%20bschk%20pv%20kkkkkkkkkk%20bschk%0A%0A

i kliknijcie sluchaj :D

link trzeba skopiowac[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 13:51_________________________________________________http://www.sadistic.pl/cos-na-ten-j**any-snieg-vt57430.htm polecam :D dla Panow :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.