Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

heheh odnośnie testowania to ja dziś na nockę zostawiłem moją "myszkę" na podwyrku (podobno może być ok -20C ) :wink4: - w garażu Matrix :cool1:

Rano dam znać jakie efekty :gwizdanie: ale nie wyobrażam sobie żeby nie zagadała :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie no, ja po prostu chcę do weekendu wiedzieć, czy mam kupować nowy aku :rolleyes:

Bo to jedyna niewiadoma, jaka została w Adzie - bateryjka.

Ch... wie, ile ten aku ma lat i ile Ada na nim latała po Niemczech.

Stoi nie ruszana od wczoraj, od 19. :D

Opublikowano
  • Autor

Nie no, ja po prostu chcę do weekendu wiedzieć, czy mam kupować nowy aku :rolleyes:

Bo to jedyna niewiadoma, jaka została w Adzie - bateryjka.

Ch... wie, ile ten aku ma lat i ile Ada na nim latała po Niemczech.

Stoi nie ruszana od wczoraj, od 19. :D

data jest na kazdym aku :)

Opublikowano

Seba chyba Kimi o tym wie :wink4: tak myślę przynajmniej , ale chust wie jak aku było eksploatowane wcześniej :mysli: faktycznie, troszkę mrozu może pokazać jego słabą stronę :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 22:09_________________________________________________dobra mili państwo :hi:

Robię rząd i sp....am stąd :polew:

Miłej nocki wszystkim :papa: :papa:

Opublikowano
  • Autor

Seba chyba Kimi o tym wie :wink4: tak myślę przynajmniej , ale chust wie jak aku było eksploatowane wcześniej :mysli: faktycznie, troszkę mrozu może pokazać jego słabą stronę :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 22:09_________________________________________________dobra mili państwo :hi:

Robię rząd i sp....am stąd :polew:

Miłej nocki wszystkim :papa: :papa:

jasne ze tak :)

ale mysle ze jak bedzie mial te 11 v to da rade moj dieselek od zeszlej zimy mial cos kolo 8 ;) i dawal rade choc nie powiem

ze bylo latwo :) teraz ma ponad 12 :D takze roznica no ale to juz historie znacie :D

spokojnej Mario :)

Opublikowano

Nie no, ja po prostu chcę do weekendu wiedzieć, czy mam kupować nowy aku :rolleyes:

Bo to jedyna niewiadoma, jaka została w Adzie - bateryjka.

Ch... wie, ile ten aku ma lat i ile Ada na nim latała po Niemczech.

Stoi nie ruszana od wczoraj, od 19. :D

data jest na kazdym aku :)

Taa, ale to jakiś no-name, cholera wie, gdzie tej daty szukać.

No w każdym bądź razie zagadała, polatałem troche po Aleksandrowskiej (doprowadzili ją do stanu czarnego/prawie suchego :D ), podjechałem zatankować na BP, uwolniłem mechanizm wycieraczek z lodu, pozachwycałem się i wróciłem :D

[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 22:35_________________________________________________Dobranoc Mario :papa:

Opublikowano
  • Autor

wiesz co data powinna byc na tym dzyndzlu co klemy sie zaklada albo gdzies obok :)

ja tez myslalem ze mam nonama ale jak go wyjalem okazalo sie ze to varta :D

Opublikowano

W sobotę na spokojnie go obejrzę przy dziennym świetle i poszukam jakieś info co to jest za aku i może i tę datę znajdę. Bo teraz jak wracam z roboty, to już cimno i zimno :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

heheh to dlugo pracujesz :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

W sobotę na spokojnie go obejrzę przy dziennym świetle i poszukam jakieś info co to jest za aku i może i tę datę znajdę. Bo teraz jak wracam z roboty, to już cimno i zimno :wallbash:

heheh to dlugo pracujesz :polew: :polew: :polew:

Przecież o 16 już ciemno jest, a ja do 17 kwitnę :disgust:

Opublikowano
  • Autor

heheh no no ja do 16:30 sobie siedze :)

Opublikowano

O kufa :blink:

http://zielonagora.gazeta.pl/zielonagora/1,35161,8741496,Trwa_ewakuacja_mieszkancow_os__Pomorskiego__Wybuchl.html

i TVN24

Ja pier....

[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 23:01_________________________________________________

Nikogo nie ma?

Ehh.. No to PSTRYK

Dobranoc :papa:

Opublikowano
  • Autor

jestem jestem robilem sobie krioterapie na balkonie :D -17 :D wlasnie :D[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 00:13_________________________________________________aaaa ciemnosc widze ciemnosc :D [br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 00:27_________________________________________________no dobra ju znie pisze bo jestem sam :dziura:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 00:45_________________________________________________dobry :):hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Siemanko w ten mroźny poranek :hi: (-14*C :buhaha: :buhaha: :buhaha: )

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

melduje ze u mnie -20 :D

-12 mialem na balkonie ktory jest zabudowany :D

Opublikowano

w Kato -13 :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.