Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja nic nie odpowietrzałem :hi:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

termostat WAHLER 4264.87D - czy do mnie idzie ten sam :?: :?: :?:

Opublikowano

termostat WAHLER 4264.87D - czy do mnie idzie ten sam :?: :?: :?:

Ten sam i kosztuje około 50 zł

Opublikowano

termostat WAHLER 4264.87D - czy do mnie idzie ten sam :?: :?: :?:

Tak taki sam jak u mnie w AWX :hi:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 20:16_________________________________________________

termostat WAHLER 4264.87D - czy do mnie idzie ten sam :?: :?: :?:

Ten sam i kosztuje około 50 zł

W IC 40,98 bez żadnego rabatu :hi:

Opublikowano

termostat WAHLER 4264.87D - czy do mnie idzie ten sam :?: :?: :?:

Tak taki sam jak u mnie w AWX :hi:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 20:16_________________________________________________

termostat WAHLER 4264.87D - czy do mnie idzie ten sam :?: :?: :?:

Ten sam i kosztuje około 50 zł

W IC 40,98 bez żadnego rabatu :hi:

Do tego kup jeszcze pierścień uszczelniający (oring),by nić nie ciekło za jakieś 5 zeta

Opublikowano

Pany :wink4: dużo jest roboty żeby wymienić u mnie termostat :mysli: chyba naprawdę mi padł :wallbash: autko cały czas nie dogrzane :wallbash:

no u mnie tez silnik ciągle nie dogrzany, znaczy tak jak pokarze mi około 90 to sobie włączę ogrzewanie to temperatura spada gdzieś do 70 ale jest tak tylko wtedy gdy moja prędkość nie przekracza 20km/h bo gdy jadę miare normalnie w tych warunkach to wszystko jest ok

ja dziś zrobiłem ok 300km z postojami oczywiście i zegar pokazał tylko raz temp. ok. 85* i to jak jechałem 120km/h więc u mnie chyba termostat :confused4: :confused4:

o to może u mnie nie poszedl termostat ale czy to normalne żeby był tak niedogrzany?

Opublikowano

Hugo czy ten nr to numer po którym znajdzie się w IC ?????

Opublikowano
  • Autor

kolejooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooorz :D i juz 1 do 0 :D

a siemka tak wogole :D

Opublikowano

ale pierdzielnal, a zaraz glowka by weszla

Opublikowano
  • Autor

no ladnie kurde :D

teraz zeby druga polowe pociagneli i bedzie fajnie :D

Opublikowano

na termo. jest prosty test:

-rozgrzać motor do ok 90

-climatronik kanał 49 lub 51 (chyba taki jest) lub VAG kanał 7

- 1,2,3,4 but i sprawdzić wskazania temp.

jak spadnie poniżej 85 to termo do wymiany

Opublikowano
  • Autor

a tak sie podlacze do tematu da sie jakos wyswietlic temp na klimatroniku nie ??

Opublikowano

da się nr. podane wyżej tylko nie pamiętam, który u ciebie jest właściwy, musisz spr. sam :tongue4:

Opublikowano

Aloha :papa:

Znowu pada :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Ty ale co to znaczy klimatronik kanal 49 czy 51 ??

Opublikowano

teraz sobie przypomniałem, że to działa tylko do B5 :bag:

a wy macie troszke nowsze

Opublikowano
  • Autor

heheh czyli ze co :D weno mi tu mow nie wiesz ze ja gamon w tej materii jestem ??? :P

Opublikowano

heheh czyli ze co :D weno mi tu mow nie wiesz ze ja gamon w tej materii jestem ??? :P

tak jak Bartek pisze wy macie już nowsze i księgowi w audi zaczęli szukać oszczędności :polew:

Opublikowano

Kody klimatronika nie działają w B6 :kox:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 22:27_________________________________________________

Hugo czy ten nr to numer po którym znajdzie się w IC ?????

Zgadza się :decayed:

Opublikowano

i takie kody climatronika możecie sprawdzić :takiego::decayed:

no ale jest jeszcze VAG :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.