Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mmmm...

Pina Colada :tongue4:

Wasze zdrowie, Panowie :good:

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a jeszcze nikt nie pyknal za Barbare :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

aaa no wlasnie Pani Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasiu :D

WSZYSTKIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEGO NAJLEPSZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEGO :D

:drunk: :drunk: :drunk: :oklaski: :buziak::pociesz::friends::rose: :rose: :rose: :rose: :yeee:

Opublikowano

aaa no wlasnie Pani Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasiu :D

WSZYSTKIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEGO NAJLEPSZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEGO :D

:drunk: :drunk: :drunk: :oklaski: :buziak::pociesz::friends::rose: :rose: :rose: :rose: :yeee:

To dzisiaj Barbórka? :blink:

Osz w d*pę, faktyyyyczniee :D

No to za Barbarę :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

:drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks:

:rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose:

Opublikowano

:doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: przecież oglądałem wyścig na Karowej

Basieńko :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose:

a przede wszystkim :buziak: :buziak: :buziak: :buziak: :buziak: :buziak: :buziak: :buziak: :buziak: :buziak: :buziak: :buziak: :buziak: :buziak: :buziak: :buziak: :buziak:

Opublikowano
  • Autor

to dzisiaj ja cos zapodam :D

pamietacie Barta Simpsona ?? :D :D :D

http://uookie.com/media/345435dfgdfgg.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 22:42_________________________________________________i co jeden to lepszy widze kurde musze sie postarac jakos :D

Opublikowano

Dobra, Panowie, miło jest, ale są rzeczy ważne i ważniejsze :gwizdanie:

Na razie :naughty:

Opublikowano

to dzisiaj ja cos zapodam :D

pamietacie Barta Simpsona ?? :D :D :D

http://uookie.com/media/345435dfgdfgg.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]

:good::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja też obchodzę imieniny Barbary - mojej siostry :decayed: Rodzice postąpili ekonomicznie i urodziny również ma dzisiaj :gwizdanie: PYK!

Opublikowano

LIZUSY :polew: :polew: a ten ktory jej nawet nie zna byl pierwszy

Opublikowano
  • Autor

no i co z tego ?? licza sie intencje :) zazdroscisz ??

Opublikowano

kto pyka? Jutro spot, tak?

Opublikowano
  • Autor

ja pykam :)

Opublikowano

to PYK!:D Za mój nowy termostat - oby otwierał przy tych deklarowanych 87 oC :polew:

Opublikowano

dzięki Panowie :notworthy: ...a zwłaszcza Bartasowi, że wszystkim przypomniał :D

Opublikowano

:siema:

a ja już po Barbórce :drunk:

Opublikowano
  • Autor

oooooo jak tam Basiu ?? :) sie imieninki udaly ?? :) czy w toku ?? :D

Opublikowano

już kończę w zasadzie ... ;) wystarczy na dziś :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Lemuuur :D ٩(͡๏̯͡๏)۶

hehe no to ladnie no ale udaly sie rozumiem ?? :)

Opublikowano

wiesz... ja w zasadzie to nie obchodzę jakoś hucznie imienin, raczej urodzinki :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.