Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Uważaj Kimi, żebyś kartki nie dostał od szefa :cool1:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Uważaj Kimi, żebyś kartki nie dostał od szefa :cool1:

Spoko spoko :naughty:

Poranna kawka, więc na razie jeszcze delikatnie mogę niby :gwizdanie:

Ale zaraz się zawijam :disgust:

Byle do przerwy

Opublikowano

jakiego mam lenia dzisiaj :P

Opublikowano
  • Autor

hehe a ja czuje moc :P chociaz ziewanie mi sie wlaczylo :P[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 11:36_________________________________________________ :paker: :paker: :paker::sesese::dance: :drool: :thumbup::evil2: :laghing2: :dance2::pleasantry::pilot::nose::buahaha::banan3::ad::yeah::yeee:

Opublikowano

zdjęcia :good:

Mario jak ktos nie jest fotogeniczny to mu żaden fotoshop nie pomoże :evil:

taki żarcik :gwizdanie:

ja tam wyszłam ładnie, mi się podoba :kox:

dzień dobry :hi:

Opublikowano
  • Autor
:D jakie przytulaski z Tomkiem :D:hi:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 12:44_________________________________________________ :naughty::decayed::naughty:
Opublikowano

:D jakie przytulaski z Tomkiem :D:hi:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 12:44_________________________________________________ :naughty::decayed::naughty:

noooo żeby tylko Ela nie widziała :gwizdanie:

Opublikowano

Tomcia przytulala a mnie bila ;(

Opublikowano
  • Autor

kurde ciekawe co mi by przypadlo no w dziuple ze mnie nie bylo :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

mam do opendzlowania troche płynu zimowego do chłodnic, reflektuje ktoś :gwizdanie:

Opublikowano

I jak tu się nie wqrw.... wracam z roboty siadam dzwonek do drzwi sąsiad i co mi oświadcza, że mi samochód przerysował, schodzę a tu nadkole wgniecione i porysowany

Opublikowano
  • Autor

hmm a to jest jakis zimowy ? ja petrygo leje

Przychodzi facet do lekarza, i się skarży że mu strasznie nieładnie z ust pachnie i ma problem ...

lekarz bada, bada, bada i mówi -

albo przestanie pan obgryzać paznokcie albo grzebać w d*pie...

[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 15:23_________________________________________________

I jak tu się nie wqrw.... wracam z roboty siadam dzwonek do drzwi sąsiad i co mi oświadcza, że mi samochód przerysował, schodzę a tu nadkole wgniecione i porysowany

uuuaaa to na bogato :/ ciesz sie ze sie przyznal to sobie zrobisz ;) gorzej jest jak schodzisz i juz jestes ty i rozje$#@ auto :)[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 15:24_________________________________________________dawaj zdjecia i pasta polerska i do dziela ;)

Opublikowano

hmm a to jest jakis zimowy ? ja petrygo leje

Przychodzi facet do lekarza, i się skarży że mu strasznie nieładnie z ust pachnie i ma problem ...

lekarz bada, bada, bada i mówi -

albo przestanie pan obgryzać paznokcie albo grzebać w pupie...

[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 15:23_________________________________________________

I jak tu się nie wqrw.... wracam z roboty siadam dzwonek do drzwi sąsiad i co mi oświadcza, że mi samochód przerysował, schodzę a tu nadkole wgniecione i porysowany

uuuaaa to na bogato :/ ciesz sie ze sie przyznal to sobie zrobisz ;) gorzej jest jak schodzisz i juz jestes ty i rozje$#@ auto :)[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 15:24_________________________________________________dawaj zdjecia i pasta polerska i do dziela ;)

pasta chyba nie pomoże trzeba klepać, ja pierdziele no już mam dosyć wszystkiego

Opublikowano

Z tyłu, czy z przodu Ci przerysował?

Opublikowano

Z tyłu, czy z przodu Ci przerysował?

z przodu

Opublikowano

to lepiej, bo tylko błotnik do malowania... Podrzuć no jakąś fotkę i nic się nie martw - lakiernik Ci to opitoli w 2 dni :wink4:

Opublikowano

zima

Opublikowano
  • Autor

zima

no dokladnie :/

Opublikowano

Idzie Czerwony Kapturek przez las. Nagle z krzaków wyskakuje wilk - stary zboczeniec i się drze:Ha Ha Kapturku, nareszcie cię pocałuję tam, gdzie jeszcze nikt cię nie całował! Kapturek patrzy na niego zdziwiona i mówi: Chyba, ku***a, w koszyk...

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.