Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

co sie stalo ??

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co sie stalo ??

Przyjedzie Mario to sam opowie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

ty nie no gadaj bo sie zaczalem stresowac

nie rob tak[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 20:53_________________________________________________Kimi nie wprowadzaj nerwowej atmosfery gadaj

bo mimo ze juz pyknalem zaraz wsiade w auto i tam pojade do Ciebie ;)

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 20:59_________________________________________________Seba ty to nie płacz tylko wstaw tego delfinka do ciepłego parkingu o spryski odrazy zaczną gadać :good:
Opublikowano
:hi: hej, kto mi podmieni przyciski w klimatroniku ? :naughty: mam instrukcje tylko sie boje :kwasny:
Opublikowano

Kasiu jak tam Adaś mam nadzieje że lepiej :wink4:

Opublikowano

Seba - mówiłem... Weź sobie zrób herbatę i ją PYK'nij, a pozostałą wodę z czajnika wlej do jakiegoś naczynia i potem do zbiornika od płynu sprysków. Nie zamarznie, bo jest plus. Musi odpuścić po jakimś niedługim czasie.

Opublikowano

co sie stalo ??

Przyjedzie Mario to sam opowie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

nie ma o czym mówić :wink4: jutro będziemy myśleć

Opublikowano

:hi: hej, kto mi podmieni przyciski w klimatroniku ? :naughty: mam instrukcje tylko sie boje :kwasny:

Madzia wyjaśniłaś sprawę otarcia autka ?

co ty za przyciski chcesz wymieniać :mysli:

Opublikowano

:hi: hej, kto mi podmieni przyciski w klimatroniku ? :naughty: mam instrukcje tylko sie boje :kwasny:

Madzia wyjaśniłaś sprawę otarcia autka ?

co ty za przyciski chcesz wymieniać :mysli:

pewno + i -

Opublikowano
  • Autor

co sie stalo ??

Przyjedzie Mario to sam opowie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

nie ma o czym mówić :wink4: jutro będziemy myśleć

Mario siemka mow tu zaraz o co kaman :bicz3:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 21:17_________________________________________________jak nie pomoze parking to leje wode :D

Opublikowano

:hi: hej, kto mi podmieni przyciski w klimatroniku ? :naughty: mam instrukcje tylko sie boje :kwasny:

Madzia wyjaśniłaś sprawę otarcia autka ?

co ty za przyciski chcesz wymieniać :mysli:

pewno + i -

Madzia instaluje w klimatroniku nowe opcje:

[ Popraw makijaż ]

[ Nałóż maseczkę ]

[ Masaż stóp ]

[ Masaż całego ciała ]

[ Bicze wodne ]

:D

Opublikowano
  • Autor

specjalne combo [vibro masaz]

Opublikowano

I jeszcze jeden, ale jako dżentelmen nie napisze jaki :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no to wlasnie ten tylko w wersji delicate :D:naughty: :naughty: :kox:

Opublikowano

zboczuchy :decayed:

Opublikowano

No i zamiast pomóc Madzi to sobie z niej zrobiliśmy seryjnie jaja i poszła :disgust:

[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 21:42_________________________________________________DJ_K, Ty masz takie uzdolnione paluszki, może byś tam Madzi pomógł przy tym klimatroniku, co? :naughty:

Opublikowano

Jedzie pięciu Niemców samochodem marki Audi Quatro. Przekraczają granicę włoską. Celnik ogląda dokumenty i orzeka:

- Jeden z was nie może przekroczyć granicy!

- Dlaczego? - pytają Niemcy.

- Bo to jest Audi Quatro.

- Ale samochód jest zarejestrowany dla pięciu osób! - ripostują Niemcy.

- Nic z tego, nazwa mówi quatro, więc tylko czterech.

Wkurzony kierowca Audi mówi:

- Słuchaj kretynie, chcę mówić z twoim przełożonym, może on nie jest tak głupi jak ty!

- Oczywiście - odpowiada celnik

- ale bedziesz musiał poczekać, aż skończy kłócić się z dwoma pasażerami Fiata Uno

Opublikowano

Jedzie pięciu Niemców samochodem marki Audi Quatro. Przekraczają granicę włoską. Celnik ogląda dokumenty i orzeka:

- Jeden z was nie może przekroczyć granicy!

- Dlaczego? - pytają Niemcy.

- Bo to jest Audi Quatro.

- Ale samochód jest zarejestrowany dla pięciu osób! - ripostują Niemcy.

- Nic z tego, nazwa mówi quatro, więc tylko czterech.

Wkurzony kierowca Audi mówi:

- Słuchaj kretynie, chcę mówić z twoim przełożonym, może on nie jest tak głupi jak ty!

- Oczywiście - odpowiada celnik

- ale bedziesz musiał poczekać, aż skończy kłócić się z dwoma pasażerami Fiata Uno

:nabijasie:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.