Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:naughty::kox::decayed:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobra, PYK :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

no kurde wlasnie

PYK nalem :D [br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 23:03_________________________________________________co za synchro :D

grzejesz juz kapielowki ?? :D na imprezke ?? :D

Opublikowano

no kurde wlasnie

PYK nalem :D [br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 23:03_________________________________________________co za synchro :D

grzejesz juz kapielowki ?? :D na imprezke ?? :D

A jak :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Tylko najpierw wiesz, zapodaj zdjęcia foczuniek :D

Zrobie sobie rezerwację :decayed:

Opublikowano

Kimi nie mówiłeś że masz Barbarę Z3 :shocked:

Ty to taka cicha woda jesteś jednak :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Kimi czekaj znajde zdjecia to wstawie :D

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :decayed:

Opublikowano

Kimi nie mówiłeś że masz Barbarę Z3 :shocked:

Ty to taka cicha woda jesteś jednak :cool1:

Z3 - taki autobus linii Z3 jeżdżący za tramwaj linii 2 :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kimi czekaj znajde zdjecia to wstawie :D [br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 23:09_________________________________________________IMG_3623.jpgIMG_3634.jpgIMG_3645.jpgIMG_3650.jpgIMG_3652.jpg

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :decayed:

o przednia impra chyba jakiś kawalerski :mysli: twój Seba :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no jak moj jak jestem na pierwszym zdjeciu :D

Opublikowano

widzę że chyba więcej tych dupeczek tam było :tongue4: chłopaki zarumienieni :D[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 23:24_________________________________________________to się nazywa impreza :good:

Opublikowano
  • Autor

eee nie bede zdradzal szczegolow :P

Opublikowano

eee nie bede zdradzal szczegolow :P

Impra u wujka Googla ? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

hahahah :D chcialbys :D [br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 23:29_________________________________________________jesli tam znajdziesz zdjecie ze mna :D to bedziesz wielki :D

Opublikowano

Dobra trzeba zamykac teatrzyk

:papa:

PSTRYK

Opublikowano

I tu się mylisz, bo ja jeszcze pykam i żyję;D Co do przycisków Klimatronica - mogę Magdzie pomóc, ale nie sądzę, żeby chciała;] Pyka ktoś jeszcze?

Opublikowano
  • Autor

hehehe ladnie popykales Bart ;)

dzieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen dobryyyyyyyyyyyyyyyyyy Lodz Kato Krakov Lublin Poznan Wroclove Gdansk Gdynia Bydgosz Zakopane Szczecin Czestochowa Radomsko Parzeczew :D i wiele innych

nie spaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaac zwieeeeeeeeeeeeeeeeeeeedzac dzisiaj juz malutki piateczek :D

Opublikowano

:bry: :bry: :bry:

wiele innych-wiele innych ale Zgierza to nie wymienił ;(

Opublikowano

zapomniał :confused4:

dzień może dobry :rolleyes:

Opublikowano

o Zgierzu nie zapomniał - to po prostu dzielnica łodzi a Łódź wymienił :wink4: :wink4:

:hi: :hi: chociaż chyba za dobry to nie będzie :no: :no:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 08:10_________________________________________________ :shocked: :shocked: w sumie doczytałem :shocked: Parzęczew :shocked: :shocked:

Seeebbbbbbbbaaaaaaaaa :punish: :punish: :baseball: :baseball:

Opublikowano

nie dzielnica Łodzi tylko Miasto Zgierz :evil:

Cześć Andźka :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.