Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no i wszystko jasne po prostu znalazles sie w nieodpowiednim miejscu w nieodpowiedniej chwili :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dokładnie :good:

No cóż, nie da się całe życie wpierd.....ć ptysi i popijać szampanem.

Czasem człowiek wdepnie w kupę. :D

Spadam do wyra

:papa:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: stary rozbroiles mnie nie znalem tego tekstu z ptysiami :D MISTRZ !!![br]Dopisany: 11 Grudzień 2010, 01:14_________________________________________________no i wariat bede :P[br]Dopisany: 11 Grudzień 2010, 01:25_________________________________________________no i co ?? zostawiliscie mnie samego ?? :blink::shocked:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2010, 01:34_________________________________________________kurde dobra zostalem sam i nie ma z kim pogadac

ale pamietajcie jestem nie groznym wariatem ...[br]Dopisany: 11 Grudzień 2010, 01:46_________________________________________________dobra nadworny wariat melduje ze zespol juz zasnal wiec tez idzie oile go wpuszcz :):hi:

Opublikowano

seba a gdzie pstryk ? :bicz3: ja się nie dorzucam do rachunku :no:

:bry: :bry: :bry:

Kimi. to dobrze że nie pojechaliśmy tam do Ciebie, lukłam w neta i klimaty trochę nie nasze, jakbyśmy byli z 20 lat młodsi

to może....

a po drugie nie ubawiłaś się bo bandy nie było :evil: :evil: :evil:

Opublikowano
:bry:;) ;)
Opublikowano

siemanko Uć :kox:

Opublikowano
  • Autor

dobry :)

a no pstryk umknelo :)[br]Dopisany: 11 Grudzień 2010, 09:25_________________________________________________ale PYK nie :P

Opublikowano

Aloha :papa:

Opublikowano
  • Autor
:bry: Kasiu Mario Basiu Kimi :D
Opublikowano

:bry: Kasiu Mario Basiu Kimi :D

To jakaś wyliczanka? :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2010, 09:57_________________________________________________

Teraz mam dylemat :rolleyes:

1291810138_by_ynny.jpg

Opublikowano

Powitac :hi:

Opublikowano

hehehe Kimi żeby mieć tylko takie dylematy :wink4: :wink4: :wink4: :wink4: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2010, 10:17_________________________________________________

Powitac :hi:

:hi: DJ :wink4:

Opublikowano

Powitac :hi:

:hi:

No to jest dylemat... dla niektórych... :gwizdanie:

Ale ja wybieram bramkę numer 1 :naughty:

Siemka Mario, jak zdrówko? :hi:

Opublikowano

Myślę, że będzie dobrze tylko muszę bardzo uważać co i w jaki sposób jem i ogólnie zacząć myśleć o swoim zdrowiu :) :).

A propos bramek to ja wybieram bramkę 3 :wink4: :wink4:

Opublikowano

Myślę, że będzie dobrze tylko muszę bardzo uważać co i w jaki sposób jem i ogólnie zacząć myśleć o swoim zdrowiu :) :).

A propos bramek to ja wybieram bramkę 3 :wink4: :wink4:

Mówisz, że stawiasz na doświadczenie? :naughty:

Opublikowano

Myślę, że będzie dobrze tylko muszę bardzo uważać co i w jaki sposób jem i ogólnie zacząć myśleć o swoim zdrowiu :) :).

A propos bramek to ja wybieram bramkę 3 :wink4: :wink4:

Mówisz, że stawiasz na doświadczenie? :naughty:

:good: :good: :good::wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

Myślę, że będzie dobrze tylko muszę bardzo uważać co i w jaki sposób jem i ogólnie zacząć myśleć o swoim zdrowiu :) :).

A propos bramek to ja wybieram bramkę 3 :wink4: :wink4:

Mówisz, że stawiasz na doświadczenie? :naughty:

:good: :good: :good::wink4: :wink4: :wink4:

:decayed:

[br]Dopisany: 11 Grudzień 2010, 10:42_________________________________________________

Dobra, trzeba zacząć sobotnie obowiązki :disgust:

Idę potańczyć z odkurzaczem.

Narka :papa:

Opublikowano
:papa: no ja też coś zrobię :wink4:
Opublikowano

Koleżance wyszło na facebooku, że zajdzie w ciążę ze mną :polew: Nic by nie było w tym dziwnego, poza tym, że ona ma chłopaka, a ja się z nią spotykam tylko na uczelni;p

Opublikowano
  • Autor

Koleżance wyszło na facebooku, że zajdzie w ciążę ze mną :polew: Nic by nie było w tym dziwnego, poza tym, że ona ma chłopaka, a ja się z nią spotykam tylko na uczelni;p

hahah Bart :D wszystko przed Toba :D heheheh :D dasz rade :P

ja jestem za pramka nr 1 i reszta sie nie liczy :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.