Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry: wszystkim

Aloha :papa:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

znowu męczysz żula Kimi :polew:

Opublikowano

No i po tuńczyku :rolleyes:

Dobra, spadam na razie, bo teraz rozkładam sobie przerwę na raty :naughty:

[br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 11:44_________________________________________________

znowu męczysz żula Kimi :polew:

O, nie nie.

W tym tygodniu będą tuńczyki z puszki :D

Opublikowano
  • Autor

heheh :D

Opublikowano

Rata numer dwa. :decayed:

Toście se pogadali jak mnie nie było :tongue4:

Opublikowano

widze że tu ostatnio wogóle nudą wieje :gwizdanie:

co jest Łódz co tak posmutniało towarzystwo :mysli:

Opublikowano

widze że tu ostatnio wogóle nudą wieje :gwizdanie:

co jest Łódz co tak posmutniało towarzystwo :mysli:

No właśnie, widzę, że jak nie ma kto zdjęć z d*pami powstawiać, to dyskusja kuleje :cool1:

To może na rozgrzewkę taka "mała czarna" :

images?q=tbn:ANd9GcSQRPQPgYAaHjAmlOvkwsqUXGSkWG_7Zahkb7gKaycyOjySwzhM

:D

[br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 16:54_________________________________________________

images?q=tbn:ANd9GcQ1BVLzTHiCPSoTsD7JsygX-mJ-C-hv2iU76Qj7by4iC7FpNh5SlQ

[br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 16:55_________________________________________________

images?q=tbn:ANd9GcQqJ7miWFyMin6y-55-x9t3htAjpA4DwzYWTQl4hwe8RE4_t6c-

images?q=tbn:ANd9GcS-FIYnIvGNFBabXNVhKdLAIfOGXCFx1BWS8Yg79tllWgItIpDYQw

[br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 16:56_________________________________________________

Dobra, spadam na kwadrat :papa:

Over and out

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

widze że tu ostatnio wogóle nudą wieje :gwizdanie:

co jest Łódz co tak posmutniało towarzystwo :mysli:

Heeelllloooołłłłł banda :decayed:

Ania,

towarzystwo powoli się wypala :confused4:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 17:36_________________________________________________ a szkoda :(

Opublikowano

nie sie wypala tylko ciezko pracuje :rant:

Opublikowano
  • Autor

jak sie wypala

ja po prostu chory jestem :(

Kimi Anetka jest zajebiaszcza :D

Opublikowano

Ja sobie wypraszam - miałem odśnieżanie podwórka - Seba potwierdzi, że mam co odśnieżać, więc tak właśnie motywuję swoją absencję na forum :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

nadal stoję przy swoim: wypala wypala.... :(

[br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 17:58_________________________________________________Misiek wrócił z pracy, poleciał zaraz do garażu dłubać przy miśkach, ja fikam do roboty :sick3:, a dzieciaki: róbta co chceta :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

oj tak :D Bart ma gdzie biegac z lopata :P heheheh :D

Kasiu a macie garaz ogrzewany ?? :P:D

Opublikowano

przecież bimber nie może być w zimnym destylowany :P

Opublikowano
  • Autor

Mario rozbierales moze drzwi u siebie ??

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
  • Autor
:bry:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 20:07_________________________________________________jak tam blotnik zrobiony ??
Opublikowano

:bry:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 20:07_________________________________________________jak tam blotnik zrobiony ??

co Ty nie zabieram się za to, zima jeszcze długa przed nami, a tak serio to jak pieniadze mi wyplaca to dopiero a moj lakiernik i tak mi pow ze dopiero terminy ma po nowym roku.

Opublikowano
  • Autor

mhm no kumam :) spoko :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.