Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to

Aha, i jeszcze jedno - ja się nie obrażam - NIGDY :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Jestem cały czas. :D[br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 22:16_________________________________________________

Kimi nie potrzebujesz...kochanka :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew:

Aha, no to jeszcze jedno - WOLĘ DZIEWCZYNKI :polew: :polew: :polew:

Kimi czy nie słyszałeś może jak coś walnęło od strony Zgierza ??????????/

Ale w sensie że wypadek? :mysli:

nie nie to po prostu kamień z serca mi spadł :heat: :heat: :heat: :heat: :heat::wink4: :wink4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to

Aha, i jeszcze jedno - ja się nie obrażam - NIGDY :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Jestem cały czas. :D[br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 22:16_________________________________________________

Kimi nie potrzebujesz...kochanka :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew:

Aha, no to jeszcze jedno - WOLĘ DZIEWCZYNKI :polew: :polew: :polew:

Kimi czy nie słyszałeś może jak coś walnęło od strony Zgierza ??????????/

Ale w sensie że wypadek? :mysli:

nie nie to po prostu kamień z serca mi spadł :heat: :heat: :heat: :heat: :heat::wink4: :wink4:

No nie sądziłem, że wątpiłeś w to chociaż przez chwilę, że wolę dziewczynki ? :cool1:

B4rt4s, wybacz, lubię Cię, ale... możemy być tylko przyjaciółmi :gwizdanie:

:nabijasie:

Opublikowano

ahh szkoda, bede musial zadowolic sie wiewiorka

Opublikowano

ahh szkoda, bede musial zadowolic sie wiewiorka

Tylko sobie ją taśma klejącą owiń, żebyś jej nie rozerwał :cool1:

Opublikowano

a cos czytalem ze tasma jest do zdjec, myslalem ze okleja sie aparatem kogos :polew:

Opublikowano
  • Autor

buahahha

w czoko jest spoko :D:decayed:

Opublikowano

buahahha

w czoko jest spoko :D:decayed:

Wierzę na słowo, sprawdzac nie zamierzam.

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dobra chłopaki, miśki zawijają na 160x200 :sexinbed

stosunkowo udanej nocki

paaaaaaaaaaaaaaaaaa

Opublikowano

dobra chłopaki, miśki zawijają na 160x200 :sexinbed

stosunkowo udanej nocki

paaaaaaaaaaaaaaaaaa

:papa:

Opublikowano
  • Autor

pozdro 600 :D

Opublikowano

Dobra, ja też zawijam na 140*200 :tongue4:

Branoc wszystkim :papa:

Niech Wam się standardowo przyśnią fajne dupeczki :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

sam zostaje :shocked:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 22:57_________________________________________________niech Ci sie kimi Anetka Kluczyki przysni :P[br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 22:57_________________________________________________co tu bede tak sam siedzial :(

Opublikowano

to i ja się pożegnam, żeby się przywitać z rana :>

Opublikowano
  • Autor

no to papaty gasze ten kramik ;)PSZTRYK[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 00:07_________________________________________________dzien dobry Ludziskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!! nie spaaaaaaaaaaaaaaac wstawaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaac :D

:bry:

Opublikowano

:bry: dobry dobry :wink4: chociaż znowu zasypany :polew: :polew:

I drogowcy znowu zaskoczeni :polew: :polew: trochę za często jak na jedną zimę :mysli: :mysli: :polew: :polew: :polew: :polew:

Drogowcy Wszystkich Miast Łączcie się :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

A oni NIE :no: i nam tylko pokazują :takiego: :takiego: :takiego: :takiego: nie będziemy odśnieżać tej zimy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a w Krakowie suchutko, a cała Polska podobno stoi :mysli:

bry :>

Opublikowano

Aloha ewryciało :papa:

A ja wczoraj wieczorem jeszcze oglądałem na TVN24 co sie działo na Pomorzu (Kołobrzeg, Koszalin, Gryfice) - to u nas to jest pikuś a nie opady sniegu.

[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 08:12_________________________________________________

A ja mam dzisiaj wolne :dance:

Opublikowano
  • Autor

hmm a w warszawie nie pada wogole nic i cieplo jest :D tzn kilka na - ale przyjemnie :D

Opublikowano

hmm a w warszawie nie pada wogole nic i cieplo jest :D tzn kilka na - ale przyjemnie :D

No w Łodzi tez nie pada i po Adzie widzę, że w nocy tylko poprószyło lekko.

[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 08:37_________________________________________________

Ja spadam, idę do Nikoli do przedszkola na przedstawienie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no pieknie :Dmilego ogladania ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.