Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sieeeeeeeeeeeeeeema :D

Seeebbbbbbbbbbaaaaaaaa brachu :friends: w końcu się odezwałeś :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

to co PYK- niemy ;) ;) ;) ;) ;) ;)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

on nie pije,pełna abstynencja :gwizdanie:

Opublikowano

no ciotka ty też zaproponowałaś i zginęłaś :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

Opublikowano

Mario - za termostat i pionową wskazówkę, stojącą, jak Sztywny Pal Azji :decayed: Nadmieniam, że opijanie mojego termostatu już nastąpiło, więc do spółki, chętnie wypiję "zdrowie Wahlera" :drunk:

Opublikowano

no ciotka ty też zaproponowałaś i zginęłaś :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

kufa siedziałam na necie na tel strasznie małe literki!!!!!!!!!!!

no ja już prawie 0,7l wina kończe :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 20:47_________________________________________________Kasia w pracy???????????

Opublikowano

Mario - za termostat i pionową wskazówkę, stojącą, jak Sztywny Pal Azji :decayed: Nadmieniam, że opijanie mojego termostatu już nastąpiło, więc do spółki, chętnie wypiję "zdrowie Wahlera" :drunk:

zdrowie Wahlera i wszystkich innych dzięki którym skazówka stoi jak ..uj na weselu - Wielkie PYK :drunk:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 20:48_________________________________________________Ania Kasia właśnie wróciła z pracy - właśnie coś tam konsumuje w pokoju :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Maaaaaaaaaario jasne ze PYKne caly tydzien nic :D:P to w sumie 2 dni :P hahahhaha :D

a to dzis PYKne :D a co :DPYK

Opublikowano

Mario - za termostat i pionową wskazówkę, stojącą, jak Sztywny Pal Azji :decayed: Nadmieniam, że opijanie mojego termostatu już nastąpiło, więc do spółki, chętnie wypiję "zdrowie Wahlera" :drunk:

zdrowie Wahlera i wszystkich innych dzięki którym skazówka stoi jak ..uj na weselu - Wielkie PYK :drunk:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 20:48_________________________________________________Ania Kasia właśnie wróciła z pracy - właśnie coś tam konsumuje w pokoju :decayed:

a to smacznego dla koleżanki :naughty:

Seba a ja tu się produkuje że ty nie pykasz i wogóle :gwizdanie:

Opublikowano

PYKU PYKU :dance: :dance:

Zdrówko przez duże Z pisane :wink4: :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ania a Wy co z Mariem razem gdzie polecieliscie ??? :D

PYKam PYKam :D ostatnio zaczalem trosze zmieniac nawyki po prostu :P

Opublikowano

Lejdis end dżentylmen,

Panie i Panowie,

Wskazówka w pion poszła -

Wypijmy za zdrowie!

Motor dogrzany,

w środku też ciepło

Misiek zalany,

We łbie go trzepło :>

Nas zaraz również

Promil dosięgnie

I za Wahlera

zdrowie flaszeczka pęknie :gwizdanie:

Jaś Wędrowniczek

z wujkiem Hennessy'm

Odwiedzą Miśków,

a ich adresy

W świat pójdą szybko,

Ku naszej radości -

Kasiu, Mariuszu -

Będziecie mieć gości :decayed:

Weźmiemy z sobą

Rozmowną wodę

I słońce wyjdzie

Nawet w tą pogodę!!! :good:

Będzie gorąco,

jak przy silniku,

By się ochłodzić -

Walniem po PYK'u :decayed:

Teraz już na bok

Odkładam "pióro"

Łykam gorzałę,

W zgodzie z naturą :polew:

:drunk:

Opublikowano

Aloha :papa:

Co za dzień - niby wolne, a jestem zrąbany jak koń po westernie, do d*py z takim wolnym :disgust:

Pyknę se Reddsa z Wami, bo nic innego w domu ni ma :tongue4:

[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 21:21_________________________________________________

DeeJay_Kill, Ty to powinieneś żyć w XVI wiemku - byłbyś takim wędrownym bardem :D

Opublikowano

Ania a Wy co z Mariem razem gdzie polecieliscie ??? :D

PYKam PYKam :D ostatnio zaczalem trosze zmieniac nawyki po prostu :P

jestem jestem tylko wbiłem się w film "The Killing Room" i tak pykam troszkę na tzw dochodzącego, ale już przerwałem dokończę jak się położę :naughty: :naughty:

tym czasem PYK :drunk:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 21:23_________________________________________________

Aloha :papa:

Co za dzień - niby wolne, a jestem zrąbany jak koń po westernie, do d*py z takim wolnym :disgust:

Pyknę se Reddsa z Wami, bo nic innego w domu ni ma :tongue4:

[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 21:21_________________________________________________

DeeJay_Kill, Ty to powinieneś żyć w XVI wiemku - byłbyś takim wędrownym bardem :D

dobre Kimi :good: [br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 21:24_________________________________________________no i widzicie - najpierw Seba opieprza, że nikogo nie ma a zaraz potem sam umyka po angielsku :wallbash: :wallbash:

co za człowiek :wallbash::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

i znowu kazanie poszlo :polew:

Opublikowano

i znowu kazanie poszlo :polew:

ty no co by nie mówić to łeb ma :kox: :kox:

[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 21:31_________________________________________________Sorki głowę ma :decayed: :decayed:

Opublikowano

no ma ma, jak sklep. ja jednak wole drinunia wiec zdruufko

Opublikowano

no ma ma, jak sklep. ja jednak wole drinunia wiec zdruufko

zdroofko :drinks:

Opublikowano

no ma ma, jak sklep. ja jednak wole drinunia wiec zdruufko

życzysz - masz :wink4:Pyk :naughty:

Opublikowano

kufa kiedy popijawa party robimy :>

Opublikowano

myślę, że chyba już w nowym 2011 roku niestety :confused4: :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.