Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

DeeJay, ale tym razem będziesz, nie? :naughty: :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

B4rt4s

jak @#%$@#$#@ nie bedzie jak bede ??? :decayed::naughty:

Opublikowano

Pany ja pozwolę sobie PYK-nąć ostatniego i robię wypad. Jutro na kontrole do Barlickiego :confused4: może zdejmą szwy ;( ;( zobaczymy :)

Opublikowano

Pany ja pozwolę sobie PYK-nąć ostatniego i robię wypad. Jutro na kontrole do Barlickiego :confused4: może zdejmą szwy ;( ;( zobaczymy :)

Będzie gitarka :good: :good: :good:

Opublikowano

a tak wogole bo nie przeczytalem, co Ci sie stalo ?

Opublikowano

a tak wogole bo nie przeczytalem, co Ci sie stalo ?

daj spokój - jak się spotkamy to ci powiem, dużo by pisać - jak bym się rozpisał to ze 40 postów by mi przeleciało i bym już nie nadążył :polew: :polew: :polew: jest spoko :wink4: będę żył ...........chyba :confused4: :confused4:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 22:09_________________________________________________to ja po ostatnim Pyk-u i dziękuję i do usłyszenia :hi:

Over And Out - jak to mówi mój stary przyjaciel z Wietnamu :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

B4rt4s

jak @#%$@#$#@ nie bedzie jak bede ??? :decayed::naughty:

Nie zrobię tej przyjemności B4rt'Ass-owi i pojawię się :polew:

Opublikowano

Nie zrobię tej przyjemności B4rt'Ass-owi i pojawię się :polew:

ejjj nie przeszkadza mi ze bedziesz :) tak samo jak nie przeszkadzalo ze Cie nie bylo :wink4:

Opublikowano

Ja też się zawijam, muszę się wyspać, bo się dzisiaj kufa nie udało :no:

Narka, Puchatki :papa:

Niech Wam się przyśnią wiecie co :naughty:

Seba, jutro ja zapodaję "Girl of the day" :cool1:

Branoc wszystkim :hi:

Opublikowano
  • Autor

ty no Kimi ale co zla byla ?? [br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 22:15_________________________________________________co Wy zescie na klasniecie wszyscy nagle polezli ??? damn :blink::shocked:

Opublikowano
  • Autor

jak jestes jak bialy kwadrat jestes :P

Opublikowano

a ja se też jestem :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:D

elegancko ja dzis troche ztyrany jestem :)[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 23:32_________________________________________________no to ja bujam i pstrykam chyba pozdro PSZTRYK[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 23:53_________________________________________________dobry :):hi:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 06:33_________________________________________________no to lece nam etro pozdro :D

Opublikowano

przeciez nie bede czuwal bo juz mnie to nudzi :gwizdanie:

Opublikowano

jeszcze nie wypity - siostra przełożona nie lubi a ja jakoś ostatnio nie mogłem :confused4: ale nadrobię bez obaw :stop:

:hi:

jak nie lubi :shocked: wszystko lubi :slina: :slina: :slina:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 07:59_________________________________________________

Mario - za termostat i pionową wskazówkę, stojącą, jak Sztywny Pal Azji :decayed: Nadmieniam, że opijanie mojego termostatu już nastąpiło, więc do spółki, chętnie wypiję "zdrowie Wahlera" :drunk:

zdrowie Wahlera i wszystkich innych dzięki którym skazówka stoi jak ..uj na weselu - Wielkie PYK :drunk:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 20:48_________________________________________________Ania Kasia właśnie wróciła z pracy - właśnie coś tam konsumuje w pokoju :decayed:

Ania. musiałam iść do pokoju bo mnie do kompa bezczelny nie chciał dopuścić :wallbash:

Opublikowano
  • Autor
:hi::kox::naughty:
Opublikowano

tyle się tu wczoraj działo a mnie nie było :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

hehehe no troche ;)

Opublikowano

no i daliście d*p... z ty terminem :gwizdanie: :confused4::(:kwasny::wallbash:

aż mi się dzień dobry mówic nie chce :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.