Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

pieeeekna kobieta

Potwierdzam :good:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no ladna jest :D no co ukryc sie nie da :P chyba ze sie nie umaluje :polew::decayed:

Opublikowano

siema :D

no Chriss hehe wprawne oko :D

myślałem że będzie to jakiś tatuaż :tongue4:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 14:18_________________________________________________Egipt :polew: mistrzostwo świata :polew:

Opublikowano

witam:) dla odmiany tata miał dzisiaj kolizje jak pech to pech

Opublikowano

:hi: jestem dopiero teraz :hi:

miło mi, że tak czekaliście na mnie zbokaski :tongue4:

[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 14:35_________________________________________________

26_MVG_VIV_Mister_Brasil_2601.jpg

423807095_ee0fe3b4b7_o.jpg

Mister_Las_Palmas_2.jpg

Mister_Tenerife_2.jpg

Mister_USA_08_Index_Banner_2.jpg

mediumjts385477568550a373.jpg

mister_porto_rico.jpg

I co Wy na to dziewczęta ??? :slina: :slina: :slina:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 14:45_________________________________________________

jak dla mnie nr 1 i 2 :slina:

Opublikowano

a co to za chippendalesi :polew:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 14:54_________________________________________________z photoshopa :gwizdanie:

Opublikowano

nie, poprostu normalni faceci :gwizdanie:

Wy możecie, a my nie? :wink4:

Opublikowano

o to ty Kasiu :hi: a już myślałem ze fora pomyliłem :polew:

Opublikowano

Przerwa kurczakowo-ryżowo-warzywna :dance:

nie, poprostu normalni faceci :gwizdanie:

Wy możecie, a my nie? :wink4:

A kto powiedział, że nie możecie?

Panowie z fotek 5 i 6 to jakieś kółko gejowskie? :nabijasie:

No ale żeby być obiektywnym - gdybym wyglądał tak, jak ten na 3 fotce, nie obraziłbym się... :gwizdanie:

[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 15:17_________________________________________________

Tomek, naprawdę, ale to już zaczyna być mało śmieszne :no:

Ale też Twoim autem, czy swoim? [br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 15:19_________________________________________________

No to na razie :papa:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 15:42_________________________________________________

I znowu jestem, a tu cisza :cool1:

Spadam na kwadrat :papa:

Opublikowano

Przerwa kurczakowo-ryżowo-warzywna :dance:

nie, poprostu normalni faceci :gwizdanie:

Wy możecie, a my nie? :wink4:

A kto powiedział, że nie możecie?

Panowie z fotek 5 i 6 to jakieś kółko gejowskie? :nabijasie:

No ale żeby być obiektywnym - gdybym wyglądał tak, jak ten na 3 fotce, nie obraziłbym się... :gwizdanie:

[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 15:17_________________________________________________

Tomek, naprawdę, ale to już zaczyna być mało śmieszne :no:

Ale też Twoim autem, czy swoim? [br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 15:19_________________________________________________

No to na razie :papa:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 15:42_________________________________________________

I znowu jestem, a tu cisza :cool1:

Spadam na kwadrat :papa:

tym razem swoim, iveco daily mu wjechał i cały zderzak poszedł się tentegować a tata ma jeszcze większy od mojego zderzak<lol> ja już z tego wszystkiego się śmieje bo od września to ciągle coś nas prześladuje:) na Święta nie ma auta który by się nadawał bo nie licze siostry pandy:D bo nie zaliczam to do auta rodzinnego którym można swobodnie jechać na Święta także jest dobrze. Ja jednak chyba teraz już do idczaka oddaje bo mam pod spodem wszystkie osłony połamane całe nadkole to już za duże koszty nie chce mi się w to bawić

Opublikowano

tym razem swoim, iveco daily mu wjechał i cały zderzak poszedł się tentegować a tata ma jeszcze większy od mojego zderzak<lol> ja już z tego wszystkiego się śmieje bo od września to ciągle coś nas prześladuje:) na Święta nie ma auta który by się nadawał bo nie licze siostry pandy:D bo nie zaliczam to do auta rodzinnego którym można swobodnie jechać na Święta także jest dobrze. Ja jednak chyba teraz już do idczaka oddaje bo mam pod spodem wszystkie osłony połamane całe nadkole to już za duże koszty nie chce mi się w to bawić

tylko nie do idczaka jest przecież w mieście dożo innych blacharzy oni też te osłony pozakładają :wink4:
Opublikowano

a kogo proponujesz?

Opublikowano

wiesz musisz popytać jest sporo blacharzy w mieście którzy zrobią ci to lepiej, Mario powinien być zorientowany bo ostatnio też szukał lakiernika nawet mu jednego podesłałem ale okazał się za drogi, ale ty przecież i tak z ubezpieczenia będziesz robił chyba :mysli: a z tego co słyszałem to idczak ma bardzo kiepską opinie jeżeli chodzi o lakiernie :thumbdown:

ja kiedyś robiłem na ul.Gorkiego 102 i byłem bardzo zadowolony :good:

Opublikowano

siemanko :hi: jeśli chodzi o Gorkiego to słyszałem od kilku osób, że nie walą fuszerki :no::good: więc jak na ubezpieczenie to chyba bym zrobił u nich - ja nie będę na razie malował dokładek, na wiosnę się zobaczy :cool1:

Ale słyszałem też o Idczaku i jego złej opinii na temat lakierowania :thumbdown:

Opublikowano

Jak ktoś ma ochotę, to niech wbija na piwo do Route 66 o 20 (Lukoil naprzeciwko Ikei) :hi:

Opublikowano

jakby to było w Zgierzu to czemu nie :naughty:

Opublikowano

:hi: jestem dopiero teraz :hi:

miło mi, że tak czekaliście na mnie zbokaski :tongue4:

[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 14:35_________________________________________________

26_MVG_VIV_Mister_Brasil_2601.jpg

423807095_ee0fe3b4b7_o.jpg

Mister_Las_Palmas_2.jpg

Mister_Tenerife_2.jpg

Mister_USA_08_Index_Banner_2.jpg

mediumjts385477568550a373.jpg

mister_porto_rico.jpg

I co Wy na to dziewczęta ??? :slina: :slina: :slina:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 14:45_________________________________________________

jak dla mnie nr 1 i 2 :slina:

Kasia, no nie gadaj ze kręcą Cię takie wymuskane 'laleczki'

dawaj coś bardziej męskiego :kox:

Opublikowano

życzysz masz :polew: :polew: prawdziwi mężczyźni i ich zabawy :polew: :polew:

zule.jpg

Opublikowano

wigilie pracownicza uwazam za udana.... ale dopijam :polew:

Opublikowano

Kasia, od razu jakoś tak swojsko się zrobiło :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.