Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:decayed::naughty:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry:

zaraz spadam na podbój marketu ... :gwizdanie: trzymajcie kciuki żeby mnie nie pokonali :decayed:

Opublikowano
  • Autor

siemka Basiu jak to nie w pracy ?? :) zazdroszcze :D

Opublikowano

nie ma czego ... wczoraj odrobiłam dzisiejszą dniówkę :disgust:

Opublikowano
  • Autor

uuaaa no to grubo :( nie daj sie tam ladnie walcz :P:decayed:

Opublikowano

hejka wszystkim :wink4:

Basi udanych zakupów

Reszcie wytrwałości ostatniego dnia w pracy

A sobie pomyślnego wyniku w sądzie

Całuski do życzeń :buziak:

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

czesc Aniu jak to w sadzie ?? :D powodzonka :D [br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 09:06_________________________________________________ :hi:

Opublikowano

Aloha ewryciało :papa:

Wczoraj padłem jak kawka - wróciłem z pracy, jeb na wyro, do 23 spałem, wstałem, ogarnąłem się, wypiłem herbatkę i z powrotem jeb do wyra i tak do dziś do 7 rano.

Mario, to napiszemy PW do jarko, że zamawiasz i że ma iść razem jedną paczką :mysli:

To tam tylko trzeba będzie jakieś grosze dopłacić chyba za przesyłkę (różnicę pomiędzy 1 a 2 sztukami).

No chyba, że jeszcze ktoś z Was będzie zamawiał to zrobimy zbiorczą pakę, nie ? :mysli:

Aha, chłopaki ze Skierniewic, Radomska i chyba Kutna się twardo do Nas wybierają 29-go stycznia :naughty: [br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 09:24_________________________________________________

Smoczyco, nie znam sprawy - ale powodzenia i rozstrzygnięcia na Twoją korzyść :good: :good: :good:

Opublikowano

sprawa o paszporty dla dzieci :>

ex małżonek nie do dogadania się w żadnej kwesti :disgust:

a co do spania to ja mam ostatnio na zawołanie, wystarczy że położę głowę na jasiu :evil:

Opublikowano
  • Autor

kurde Jasiu to ma dobrze ... dlugo sie juz znacie ?? :D:naughty::decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

sprawa o paszporty dla dzieci :>

ex małżonek nie do dogadania się w żadnej kwesti :disgust:

A, to standard, moja macocha przerabiała to ze swoją córką (z pierwszego małżeństwa).

Obyło się na szczęście bez sądu, ale też były problemy.

a co do spania to ja mam ostatnio na zawołanie, wystarczy że położę głowę na jasiu :evil:

Chyba na Michasiu.... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

od urodzenia :tongue4:

on jeden rozumie mnie najlepiej, nigdy na mnie nie krzyczy i wszystkie moje łzy wsiąka jak gąbka :tongue4:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 09:36_________________________________________________

Chyba na Michasiu.... :gwizdanie

Ten to wiecznie nie obecny :thumbdown:

Opublikowano

Ten to wiecznie nie obecny :thumbdown:

;(

Opublikowano

Kimi a ty dzisiaj wolne???????

Opublikowano

Kimi a ty dzisiaj wolne???????

:no:

W pracuni, ale jesteśmy tylko w dwie osoby, a szefa na razie też nie ma, no to co się będę... szczypał :naughty:

Opublikowano

no to pozazdrościc choc u mnie też spokój :wink4:

Opublikowano

no to pozazdrościc choc u mnie też spokój :wink4:

Pozazdrościć pozostałym, którzy dzisiaj mają wolne :disgust:

Ania, przyjedziecie 29-go styczna do nas?

Opublikowano

Ja już w Szwecji będe także odpadam tym razem i bardzo nad tym ubolewa ;( ;( ;(

Temu co wymyślił ten termin do przy najbliższej okazji dam w zęby :naughty: :naughty: :naughty:

A Michaś to nie wiem to już z nim musicie ustalac :gwizdanie:

P.S. mam nadzieje że będziecie się bawic zle beze mnie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja już w Szwecji będe także odpadam tym razem i bardzo nad tym ubolewa ;( ;( ;(

Temu co wymyślił ten termin do przy najbliższej okazji dam w zęby :naughty: :naughty: :naughty:

A Michaś to nie wiem to już z nim musicie ustalac :gwizdanie:

P.S. mam nadzieje że będziecie się bawic zle beze mnie :polew: :polew: :polew:

;(

Spoko, zrobimy powtórkę, jak wrócisz :wink4:

Ta impra jest, bo na poprzedniej nie było Seby.

To kolejną zrobimy, bo na tej nie będzie Ciebie.

A znów następną, bo na tej dla Ciebie też kogoś nie będzie i tak w kółko :decayed:

[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 10:03_________________________________________________

1292844223_by_dwabambosze_500.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

hehe kimi widze pracujesz na post man of da day

:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.