Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hehhe nie no w lodzi na osiedlu prad jako tako jest ale 12v :/ dziwne wiem ale tak tam jest kurde normalny 220 ciagne od wlascicieli :P przedluzaczem z piwnicy :P

bo mieszkaja na terenie garazy a garaz na tuszynskiej :P

W pytę daleko :confused4:

Coś na Teofilowie bym poszukał, chriss też by wtedy mógł skorzystać, nie? :naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

w pyte daleko :D

Opublikowano

Seba, gdzie te statystyki można zobaczyć? :mysli:

Opublikowano

W pytę daleko :confused4:

Coś na Teofilowie bym poszukał, chriss też by wtedy mógł skorzystać, nie? :naughty:

Pewnie że tak :wink4:
Opublikowano
  • Autor

pierwszy jestes :P heheeh nie mozesz zobaczy to jest tylko dla zaawansowanych userow :D:polew: :polew: :polew: :polew: :decayed::naughty::kox:

Opublikowano

Chrissa to najbardziej by urządzał w śródmieściu w okolicy łódzkiej waginy :polew:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 11:22_________________________________________________dobra lecę założyć poszycie bagażnika i po choinkę na Start :wink4:

Opublikowano

W pytę daleko :confused4:

Coś na Teofilowie bym poszukał, chriss też by wtedy mógł skorzystać, nie? :naughty:

Pewnie że tak :wink4:

Cholera, nie no, rozejrzę się po Nowym Roku, może coś tanio znajdę na domkach na Rojnej, albo Rąbieńskiej i okolicach :mysli:

[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 11:25_________________________________________________

pierwszy jestes :P heheeh nie mozesz zobaczy to jest tylko dla zaawansowanych userow :D:polew: :polew: :polew: :polew: :decayed::naughty::kox:

Podobno nie ogarniasz forum? :naughty:

:polew:

Opublikowano

Zgłaszam kolejną P-S'ową kandydaturę na Girl of the Day:D Tak na marginesie - jestem za organizacją klubowych wakacji w Hiszpanii, ale raczej męskich, bo drzewa w tych hiszpańskich lasach jest pod dostatkiem :kox:

jennifer_lopez_044355.jpg

hosting images

Opublikowano

DeeJay, no nie poznaję kolegi... :shocked:

Ale suka :kox:

Opublikowano

Nie suka, tylko Jennifer Lopez :decayed:

Opublikowano

Nie suka, tylko Jennifer Lopez :decayed:

Wiem. Zawsze była za***ista. Klasyka gatunku :good:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 11:31_________________________________________________O, to mam pomysła :kox:

Typujemy swoje "The TOP 5" :naughty:

Ja pierwszy :naughty: :

1. Alicia Keys

2. Anna Przybylska

3. Beyonce Knowles

4. Jessica Alba

5. Charlize Theron

Opublikowano
  • Autor

heheh krol jest tylko jeden :D Kimi 27

boberek 22

robert. 22

Flyer 21

badboy 19

rkwon 18

Nosfer 17

mcm 15

moskal 15

PIXI 14

Bart J Ho jest w dupke :D

Opublikowano

Seba dawaj swoją piątkę :naughty: (28)

Opublikowano

Powiem Wam, że czasem oglądam fragmenty telenoweli brazylijskich/hiszpańskich, ale niekoniecznie interesuje mnie akcja;D Zawsze warto popatrzeć na coś ładnego, a nie możemy w kółko oglądać tylko zdjęć kolejnych modeli Audi :polew:

images.jpg

image upload

Opublikowano

DeeJay, dawaj piątkę !!!! :decayed:

BTW, fajna niunia, nie powiem, puknąłbym :gwizdanie:

Opublikowano

Serdecznie ZAPRASZAM

>> Kalendarz Klubowy 2011 <<

Opublikowano

idę drewno przenieść do piwnicy - zastanowię się nad piątką;p

Opublikowano

idę drewno przenieść do piwnicy - zastanowię się nad piątką;p

Z pamięci powinieneś dać, w 5 sekund :naughty: :naughty: :naughty:

Oki, miłego noszenia :good:

Opublikowano

DeeJay, dawaj piątkę !!!! :decayed:

s5cabrio1.jpg

image uploader

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.