Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Mikolajka chlopie Mikolajka :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:polew:

Niech Ci będzie, że Mikołajka, w sumie, nie ma znaczenia przy pokerze :tongue4:

No nie wiem, nie wiem, chyba polecę w standardy - kosmetyki albo bizuteria :mysli:

Opublikowano
  • Autor

badz Bardziej kreatywny :) na pewno to doceni :D

Opublikowano

Seba, coś dla Ciebie:

http://www.tvn24.pl/-1,11140,0,1,raport.html

[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 15:54_________________________________________________

badz Bardziej kreatywny :) na pewno to doceni :D

Ja jestem od klepania kodu, od kreatywności są tacy jak Ty :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

kup jej choinke i posadź ją na czubku :evil:

napewno doceni taki gest :evil:

Opublikowano

kup jej choinke i posadź ją na czubku :evil:

napewno doceni taki gest :evil:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

taki sobie żarcik :gwizdanie:

:notworthy:

Opublikowano

taki sobie żarcik :gwizdanie:

:notworthy:

Spoko :wink4:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 16:08_________________________________________________

Jak sprawy? Wszystko ok? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

heheh bedzie robila za gwiazde :D [br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 16:15_________________________________________________dobra zawijam po malu na ursynow a pozniej do lodzi pozdro :)

Opublikowano

heheh bedzie robila za gwiazde :D [br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 16:15_________________________________________________dobra zawijam po malu na ursynow a pozniej do lodzi pozdro :)

Nara.

Szerokości i przyczepności :papa:

Opublikowano

taki sobie żarcik :gwizdanie:

:notworthy:

Spoko :wink4:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 16:08_________________________________________________

Jak sprawy? Wszystko ok? :mysli:

21dni Na uprawomocnienie wyroku i do biura paszportowego :good:
Opublikowano

:hi:

to się dziś napisaliście :kox:

widzę, że co niektórzy nie śpieszą z kupnem prezentów :mysli:

my już po pracuni i pykamy :naughty: :naughty: :naughty: niestety w Boże Narodzenie opuszczam rodzinkę i fikam na noc :sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano

Ja wczoraj prezenty zakupiłam co po niektórzy czekali na premie. dzisiaj kąpiel i gotowanie :gwizdanie:

Opublikowano

Aloha :papa:

Co tu taka cisza?

Seba pewnie jeszcze nie doleciał :mysli:

Mario PW poszło :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 21:05_________________________________________________Aha, jak ktoś ma ochotę popykać, to zapraszam :naughty:

Panom przypominam o TOP 5 :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 21:08_________________________________________________

No to sobie PYKNĘ do monitora :confused4:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 21:20_________________________________________________

PYK ;([br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 21:43_________________________________________________

PYK ;([br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 21:59_________________________________________________PYK ;( ;( ;(

Opublikowano

przestań bo się upijesz :gwizdanie:

Opublikowano

przestań bo się upijesz :gwizdanie:

Ale mi tak smutno... ;(

Opublikowano

co smutno, jak smutno :mysli:

Święta idą trza się cieszyć :evil:

prezenty, żarcie i inne fajne rzeczy :naughty:

Opublikowano

co smutno, jak smutno :mysli:

Święta idą trza się cieszyć :evil:

prezenty, żarcie i inne fajne rzeczy :naughty:

No wiem, wiem :decayed:

Żartuję przecież.

Ale nie ma z kim popykać.

Idę spać :papa:

Dobrej nocy wszystkim :naughty:

Opublikowano

hej hej :naughty: jestem możemy pyknąć :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 22:39_________________________________________________w sumie ja pykam cały czas :kox: :kox:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 22:40_________________________________________________no patrzcie :shocked: :shocked: :shocked: wziął i poszedł :wallbash: :wallbash: a chciałem pyknąć w miłym towarzystwie :confused4: :confused4: :confused4:

Opublikowano

Żarty żartami, ale tak sobie dzisiaj przysiadłem do keyboardu, pograłem kolędy, żeby poczuć te święta i dopiero dotarło to do mnie przy tej piosence. Może to dziwne, ale prawie się wzruszam przy niej :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.