Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

jak dla mnie to RS4 B5 oczywiście jedyna słuszna karoseria czyli Avant :good:

Ja uznaję tylko dwa rodzaje nadwozi: sedan i coupe :naughty: :naughty: :naughty:

A ten w podpisie to przez przypadek gdzieś wyhaczyłem :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Kimi nie porównuj :bicz3: :bicz3: :bicz3: kobieta jest równie piękna jak auto :kox: :kox: :kox: :kox: lub odwrotnie ale nie porównujmy na forum :wink4: :wink4: :wink4:

Nie porównuję, bo tego się NIE DA porównać :D

Po prostu - piękno można wyrazić na dwa sposoby:

czyste, techniczne - Audi

naturalne, żywe - kobieta

:D

[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 22:08_________________________________________________

A wracając jeszcze na moment do tematu: zanim uzbieram na S4, czeka mnie duużo pracy przy mojej ADRiannie, gdyż ponieważ zamierzam zrobić z niej takiego "cukiereczka", jakiego jeszcze w Łodzi nie było :rolleyes:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 22:14_________________________________________________

Oczywiście, jak znajdę na to kasę :disgust:

Kimi oby twoja ADRianna była najsłodsza w całej Łodzi :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Wierzę, że w niedługim czasie ją ujrzymy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że to potrwa wiele miesięcy.

Kasa, Panie, kasa. :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że to potrwa wiele miesięcy.

Kasa, Panie, kasa. :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Spoko :good: :good: jutro sprawdzę Lotto :gwizdanie: :gwizdanie: zrobię to z ochotą :wink4: :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 22:42_________________________________________________Tomek, coś kiedyś wspominałaś o nowych felach - MASZ JAKIEŚ FOTY :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

jak dla mnie to RS4 B5 oczywiście jedyna słuszna karoseria czyli Avant :good:

Ja uznaję tylko dwa rodzaje nadwozi: sedan i coupe :naughty: :naughty: :naughty:

A ten w podpisie to przez przypadek gdzieś wyhaczyłem :rolleyes:

ja też nie trawiłem kombi ale audi to wyjątek to jest avant mistrzostwo świta wśród kombi a nie jakiś wagon szmelcwagena, uwielbiam też cabrio i cupe :good:

:hi:

Mario ja też musze sprawdzić he he he :mysli:

[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 22:44_________________________________________________a nóż widelec może coś sie poszczęści i będzie na nowy felunek :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ja zawijam do wyra. Od tego obżarstwa się zrobiłem śpiący, jeszcze się tym piwem dobiłem :disgust:

Dobranoc, do juterka :papa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

Obawiam się, że to potrwa wiele miesięcy.

Kasa, Panie, kasa. :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Spoko :good: :good: jutro sprawdzę Lotto :gwizdanie: :gwizdanie: zrobię to z ochotą :wink4: :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 22:42_________________________________________________Tomek, coś kiedyś wspominałaś o nowych felach - MASZ JAKIEŚ FOTY :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Mariusz to do mnie z tymi felami[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 22:50_________________________________________________jak do mnie to takie kupiłem jak narazie, zobaczymy jak będa wygladac jak cos to o inncyh sie pomysli tylko teraz musze zrobic autko bo xenon juz paruje

fela.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i niestety na razie u mnie nie będzie nowego felunku :(

też sie zwijam do wyrka :papa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek :naughty: myslłem, że masz jakąś fotę na :audi::naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 23:02_________________________________________________Jeśli chodzi o zakup felunku to ja mam problem - naprawdę nie wiem co łyknąć :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

ee fele w pudelku leza otworzylem zobaczyc czy wszystko jest w paczce i teraz czekam na wyplate zeby opony jeszcze kupic i na wiosne zaloze tylko chyba dopiero jak polataja dziury a to moze im zajac troche czasu[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 23:05_________________________________________________

Tomek :naughty: myslłem, że masz jakąś fotę na :audi::naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 23:02_________________________________________________Jeśli chodzi o zakup felunku to ja mam problem - naprawdę nie wiem co łyknąć :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ja sie miedzy dwoma wahałem no i rozmiarem ale jakbym bral 18 czy 19 to już niska opona wchodzi w grę a na nasze drogi to zaraz felga by poszla takie moje zdanie a takto planuje jakies 205/45/17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee fele w pudelku leza otworzylem zobaczyc czy wszystko jest w paczce i teraz czekam na wyplate zeby opony jeszcze kupic i na wiosne zaloze tylko chyba dopiero jak polataja dziury a to moze im zajac troche czasu

minimum do jesieni :kox: :kox: :kox: :kox: dlatego zastanawiam się czy warto zakładać 17" [br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 23:08_________________________________________________wczoraj troszkę jeździłem po Łodzi i jestem załamany :sick3: :sick3: :sick3::thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

Dobra lecę w kimę dopiero ze Śląska zjechałem, droga dobra ale takie pierdoły na drodze jeżdżą że umęczyłem się jak cholera

Dobranoc![br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 23:09_________________________________________________

ee fele w pudelku leza otworzylem zobaczyc czy wszystko jest w paczce i teraz czekam na wyplate zeby opony jeszcze kupic i na wiosne zaloze tylko chyba dopiero jak polataja dziury a to moze im zajac troche czasu

minimum do jesieni :kox: :kox: :kox: :kox: dlatego zastanawiam się czy warto zakładać 17" [br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 23:08_________________________________________________wczoraj troszkę jeździłem po Łodzi i jestem załamany :sick3: :sick3: :sick3::thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

no cóż szara rzeczywistość a tak na marginesie uważajcie na lodowej w strone dąbrowskiego na wysokości boscha dziura w drodze o glebokosci okolo 30cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrej Nocki Wszystkim :papa: [br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 23:12_________________________________________________Ale pozwolę sobie poczekać jeszcze na Sebę - może nadjedzie :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 23:13_________________________________________________

Dobra lecę w kimę dopiero ze Śląska zjechałem, droga dobra ale takie pierdoły na drodze jeżdżą że umęczyłem się jak cholera

Dobranoc![br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 23:09_________________________________________________

ee fele w pudelku leza otworzylem zobaczyc czy wszystko jest w paczce i teraz czekam na wyplate zeby opony jeszcze kupic i na wiosne zaloze tylko chyba dopiero jak polataja dziury a to moze im zajac troche czasu

minimum do jesieni :kox: :kox: :kox: :kox: dlatego zastanawiam się czy warto zakładać 17" [br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 23:08_________________________________________________wczoraj troszkę jeździłem po Łodzi i jestem załamany :sick3: :sick3: :sick3::thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

no cóż szara rzeczywistość a tak na marginesie uważajcie na lodowej w strone dąbrowskiego na wysokości boscha dziura w drodze o glebokosci okolo 30cm

TOMEK - po ostatnich roztopach Łódź odsłoniła swoje dziurawe oblicze - ale najgorsze jest to, że nie ma możliwości naprawienia wszystkich problemów jednocześnie :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: - do jesieni będzie masakra :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokój - pojechałem sobie tylko na rudę - świeży asfalt już ma dziury, a tam, gdzie są studzienki, to oczywiście pozapadane jakieś 3cm... K****a nie będzie dobrze, dopóki drogi nie będę robione uczciwie, a nie, że żwir, cement, paliwo i inne rzeczy idą na lewo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh maszyne w sensie photoshopa Bart :P[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 00:02_________________________________________________i znowu to samo tylko przyszedlem i wszyscy polezli no :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...