Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

jak dla mnie to RS4 B5 oczywiście jedyna słuszna karoseria czyli Avant :good:

Ja uznaję tylko dwa rodzaje nadwozi: sedan i coupe :naughty: :naughty: :naughty:

A ten w podpisie to przez przypadek gdzieś wyhaczyłem :rolleyes:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kimi nie porównuj :bicz3: :bicz3: :bicz3: kobieta jest równie piękna jak auto :kox: :kox: :kox: :kox: lub odwrotnie ale nie porównujmy na forum :wink4: :wink4: :wink4:

Nie porównuję, bo tego się NIE DA porównać :D

Po prostu - piękno można wyrazić na dwa sposoby:

czyste, techniczne - Audi

naturalne, żywe - kobieta

:D

[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 22:08_________________________________________________

A wracając jeszcze na moment do tematu: zanim uzbieram na S4, czeka mnie duużo pracy przy mojej ADRiannie, gdyż ponieważ zamierzam zrobić z niej takiego "cukiereczka", jakiego jeszcze w Łodzi nie było :rolleyes:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 22:14_________________________________________________

Oczywiście, jak znajdę na to kasę :disgust:

Kimi oby twoja ADRianna była najsłodsza w całej Łodzi :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Wierzę, że w niedługim czasie ją ujrzymy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Obawiam się, że to potrwa wiele miesięcy.

Kasa, Panie, kasa. :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Obawiam się, że to potrwa wiele miesięcy.

Kasa, Panie, kasa. :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Spoko :good: :good: jutro sprawdzę Lotto :gwizdanie: :gwizdanie: zrobię to z ochotą :wink4: :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 22:42_________________________________________________Tomek, coś kiedyś wspominałaś o nowych felach - MASZ JAKIEŚ FOTY :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:hi:

jak dla mnie to RS4 B5 oczywiście jedyna słuszna karoseria czyli Avant :good:

Ja uznaję tylko dwa rodzaje nadwozi: sedan i coupe :naughty: :naughty: :naughty:

A ten w podpisie to przez przypadek gdzieś wyhaczyłem :rolleyes:

ja też nie trawiłem kombi ale audi to wyjątek to jest avant mistrzostwo świta wśród kombi a nie jakiś wagon szmelcwagena, uwielbiam też cabrio i cupe :good:

:hi:

Mario ja też musze sprawdzić he he he :mysli:

[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 22:44_________________________________________________a nóż widelec może coś sie poszczęści i będzie na nowy felunek :gwizdanie:

Opublikowano

Dobra, ja zawijam do wyra. Od tego obżarstwa się zrobiłem śpiący, jeszcze się tym piwem dobiłem :disgust:

Dobranoc, do juterka :papa:

Opublikowano

ja uwielbiam kombiaki i nie mam kompleksow :P

Opublikowano

Obawiam się, że to potrwa wiele miesięcy.

Kasa, Panie, kasa. :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Spoko :good: :good: jutro sprawdzę Lotto :gwizdanie: :gwizdanie: zrobię to z ochotą :wink4: :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 22:42_________________________________________________Tomek, coś kiedyś wspominałaś o nowych felach - MASZ JAKIEŚ FOTY :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Mariusz to do mnie z tymi felami[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 22:50_________________________________________________jak do mnie to takie kupiłem jak narazie, zobaczymy jak będa wygladac jak cos to o inncyh sie pomysli tylko teraz musze zrobic autko bo xenon juz paruje

fela.jpg

Opublikowano

no i niestety na razie u mnie nie będzie nowego felunku :(

też sie zwijam do wyrka :papa:

Opublikowano

Tomek :naughty: myslłem, że masz jakąś fotę na :audi::naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 23:02_________________________________________________Jeśli chodzi o zakup felunku to ja mam problem - naprawdę nie wiem co łyknąć :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

ee fele w pudelku leza otworzylem zobaczyc czy wszystko jest w paczce i teraz czekam na wyplate zeby opony jeszcze kupic i na wiosne zaloze tylko chyba dopiero jak polataja dziury a to moze im zajac troche czasu[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 23:05_________________________________________________

Tomek :naughty: myslłem, że masz jakąś fotę na :audi::naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 23:02_________________________________________________Jeśli chodzi o zakup felunku to ja mam problem - naprawdę nie wiem co łyknąć :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ja sie miedzy dwoma wahałem no i rozmiarem ale jakbym bral 18 czy 19 to już niska opona wchodzi w grę a na nasze drogi to zaraz felga by poszla takie moje zdanie a takto planuje jakies 205/45/17

Opublikowano

ee fele w pudelku leza otworzylem zobaczyc czy wszystko jest w paczce i teraz czekam na wyplate zeby opony jeszcze kupic i na wiosne zaloze tylko chyba dopiero jak polataja dziury a to moze im zajac troche czasu

minimum do jesieni :kox: :kox: :kox: :kox: dlatego zastanawiam się czy warto zakładać 17" [br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 23:08_________________________________________________wczoraj troszkę jeździłem po Łodzi i jestem załamany :sick3: :sick3: :sick3::thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

Dobra lecę w kimę dopiero ze Śląska zjechałem, droga dobra ale takie pierdoły na drodze jeżdżą że umęczyłem się jak cholera

Dobranoc![br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 23:09_________________________________________________

ee fele w pudelku leza otworzylem zobaczyc czy wszystko jest w paczce i teraz czekam na wyplate zeby opony jeszcze kupic i na wiosne zaloze tylko chyba dopiero jak polataja dziury a to moze im zajac troche czasu

minimum do jesieni :kox: :kox: :kox: :kox: dlatego zastanawiam się czy warto zakładać 17" [br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 23:08_________________________________________________wczoraj troszkę jeździłem po Łodzi i jestem załamany :sick3: :sick3: :sick3::thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

no cóż szara rzeczywistość a tak na marginesie uważajcie na lodowej w strone dąbrowskiego na wysokości boscha dziura w drodze o glebokosci okolo 30cm

Opublikowano

Dobrej Nocki Wszystkim :papa: [br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 23:12_________________________________________________Ale pozwolę sobie poczekać jeszcze na Sebę - może nadjedzie :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 23:13_________________________________________________

Dobra lecę w kimę dopiero ze Śląska zjechałem, droga dobra ale takie pierdoły na drodze jeżdżą że umęczyłem się jak cholera

Dobranoc![br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 23:09_________________________________________________

ee fele w pudelku leza otworzylem zobaczyc czy wszystko jest w paczce i teraz czekam na wyplate zeby opony jeszcze kupic i na wiosne zaloze tylko chyba dopiero jak polataja dziury a to moze im zajac troche czasu

minimum do jesieni :kox: :kox: :kox: :kox: dlatego zastanawiam się czy warto zakładać 17" [br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 23:08_________________________________________________wczoraj troszkę jeździłem po Łodzi i jestem załamany :sick3: :sick3: :sick3::thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

no cóż szara rzeczywistość a tak na marginesie uważajcie na lodowej w strone dąbrowskiego na wysokości boscha dziura w drodze o glebokosci okolo 30cm

TOMEK - po ostatnich roztopach Łódź odsłoniła swoje dziurawe oblicze - ale najgorsze jest to, że nie ma możliwości naprawienia wszystkich problemów jednocześnie :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: - do jesieni będzie masakra :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

dajcie spokój - pojechałem sobie tylko na rudę - świeży asfalt już ma dziury, a tam, gdzie są studzienki, to oczywiście pozapadane jakieś 3cm... K****a nie będzie dobrze, dopóki drogi nie będę robione uczciwie, a nie, że żwir, cement, paliwo i inne rzeczy idą na lewo...

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

Mario juz odpalam maszyne :D

Opublikowano

teraz odpalasz...jak ja już piwo wypykałem...

Opublikowano
  • Autor

heheh maszyne w sensie photoshopa Bart :P[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 00:02_________________________________________________i znowu to samo tylko przyszedlem i wszyscy polezli no :)

Opublikowano

Składam wszystkim spóźnione lecz szczere życzenia pogodnych i wesołych świąt i dużo kasy na tuning audi hehe :D

Wiem że nie było mnie tutaj mega długi czas :P

Opublikowano
:hi: proszę tu o ciszę do 11:30 bo idę spać po nocy :!: :!: :!: :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.