Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzień dobry wszystkim :papa:

Kasia, śpij dobrze, odpoczywaj, ja będę jak myszka pod miotłą :wink4::tongue4:

Składam wszystkim spóźnione lecz szczere życzenia pogodnych i wesołych świąt i dużo kasy na tuning audi hehe :D

Wiem że nie było mnie tutaj mega długi czas :P

Witam sąsiada z Teofilowa :hi:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam hehe :D nawet nie wiedziałem że na Teo są klubowicze:D

A są, są :D

Znaczy się, jest :D

A które rejony? Bo ja Lniana/Rydzowa

Opublikowano

to tak jak ja :D:D:D

ja mieszkam na aleksandrowskiej blisko kościoła :D:D:D

Mówisz o tym kościele na Wici czy Grabieńcu ? :mysli:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

dokladnie tak :)

Ramki masz może? Albo naklejki? Bo nie kojarzę B6 Avanta z ramkami w okolicy :mysli:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 10:06_________________________________________________

:siema:

Aloha :papa:

Opublikowano

:hi:

Jak tam brzuszki ? Porosły ? :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie mam klubowych zadnych gadżetów niestety

mam naklejke NLTeam

srebrne a4 przyciemnione szyby, tłumik wymieniony, co tam jeszcze na lato 18 cali, zrobione audio więc mozesz słyszałeś jeśli nie widziałeś:D

najbrudniejsze audi na teofilowie to moje :D:D:D

:hi:

Jak tam brzuszki ? Porosły ? :polew: :polew: :polew: :polew:

Właśnie że nie porosły bo trzeba było jeść z umiarem hehe żeby nie umierać po świętach z przejedzenia:D

Opublikowano

nie mam klubowych zadnych gadżetów niestety

mam naklejke NLTeam

srebrne a4 przyciemnione szyby, tłumik wymieniony, co tam jeszcze na lato 18 cali, zrobione audio więc mozesz słyszałeś jeśli nie widziałeś:D

najbrudniejsze audi na teofilowie to moje :D:D:D

Jak trochę pogoda się poprawi, to się kopnę obejrzeć. Pod blokiem masz czy na strzyżonym trzymasz? :naughty: :naughty: :naughty:

A ramki chyba jeszcze ma na zbyciu Mario (mariuszzgierz), jakbyś reflektował.

Opublikowano

Aloha :hi: ewrybady pomarańcze :polew: :polew:

Opublikowano

odkad kupilem felgii to na strzeżonym :D ale praktycznie tylko na noc

mam reklamę na tych małych szybach z tyłu może to Ci się rzuciło w oczy hehe :D

a jaka cena za ramki ?to nie trzeba być klubowiczem żeby takie zakupić?

kiedyś czytałem regulamin nawet jak się stać klubowiczem to się załamałem i odpuścilem :D

Opublikowano

Rameczki mam :good: ale nie wiem czy Tomek nie będzie chciał - ostatnio tak rozmawialiśmy :mysli: :mysli:

Opublikowano

może Spocimy dzisiaj :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

jak tam [po swietach :decayed:

Opublikowano

Aloha :hi: ewrybady pomarańcze :polew: :polew:

:hi: Brzoskwinko :D

odkad kupilem felgii to na strzeżonym :D ale praktycznie tylko na noc

mam reklamę na tych małych szybach z tyłu może to Ci się rzuciło w oczy hehe :D

a jaka cena za ramki ?to nie trzeba być klubowiczem żeby takie zakupić?

kiedyś czytałem regulamin nawet jak się stać klubowiczem to się załamałem i odpuścilem :D

Cholera, no nie mogę kurna skojarzyć auta :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Ale spoko, znajdę :tongue4:

A ramki jakby co możesz zamówić u Jarko: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=121.0

Nie trzeba być klubowiczem :no:

[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 10:29_________________________________________________

jak tam [po swietach :decayed:

Ja jeszcze dziś :confused4:

Siedzenie i jedzenie, aż do :sick3:

Opublikowano

a to gdzie spocimy tak wogóle ?

pytanie mam czy wstęp mają tylko audi?

bo może zabiore znajomych z NLTeam jak można :P

Kimi jak chcesz to wpadne dzisiaj na spot to zobaczysz które to :D

Opublikowano

kimi oglądałeś nowe fotki Klaudii :mysli::naughty: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.