Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Tak obserwuję i widzę, że tutaj się niezły skład zawiązał.... :evil: a odnośnie strat świątecznych (ktoś stracił wycieraczkę przez jakiegoś barana) to mi poszła przednia szybka (i nie od kamyczka tylko mrozu ?) ehh.... samo życie. :(

jak to od mrozu ?? nie ma bata :D chyba ze Ci ktos wrzatek wylal na zmarznieta szybe :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wyrazy współczucia :confused4:

Ale faktycznie mogła pierd...., jeśli była np. źle wklejona, od naprężeń.

Wymieniana była kiedyś? :mysli:

Tak obserwuję i widzę, że tutaj się niezły skład zawiązał....

Mamy jeszcze wolne wakaty :naughty: :naughty: :naughty:

[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 14:06_________________________________________________

Przy okazji, właśnie ugotowałem (to może wielkie słowo na to, co zrobiłem) córce omleta :kwasny:

Jedno wiem na pewno: kucharzem to ja raczej nie będę :no:

Opublikowano

Tak obserwuję i widzę, że tutaj się niezły skład zawiązał.... :evil: a odnośnie strat świątecznych (ktoś stracił wycieraczkę przez jakiegoś barana) to mi poszła przednia szybka (i nie od kamyczka tylko mrozu ?) ehh.... samo życie. :(

jak to od mrozu ?? nie ma bata :D chyba ze Ci ktos wrzatek wylal na zmarznieta szybe :)

Zostawiłem autko na parkingu i było wszystko OK.... wracam i widzę, że od dołu mniej więcej na środku pojawiła się 2cm rysa... jak ruszyłem to widziałem jak "rosła" po czym odbiła w bok... Nic nie walnięte ani nie polewane wodą.. szyba oryginalna... nic wcześniej z nią nie kombinowałem..... może na naszych Łódzkich dziurach trochę poszła... (czego nie było widać bo może była pod podszybiem) a mróz swoje zrobił... :wallbash:

Opublikowano

kto mi się pomoże pakować ???????

necik ma być podobno, nie wyobrażam sobie jakby nie było, dzień bez forum dniem straconym :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tak obserwuję i widzę, że tutaj się niezły skład zawiązał.... :evil: a odnośnie strat świątecznych (ktoś stracił wycieraczkę przez jakiegoś barana) to mi poszła przednia szybka (i nie od kamyczka tylko mrozu ?) ehh.... samo życie. :(

jak to od mrozu ?? nie ma bata :D chyba ze Ci ktos wrzatek wylal na zmarznieta szybe :)

Zostawiłem autko na parkingu i było wszystko OK.... wracam i widzę, że od dołu mniej więcej na środku pojawiła się 2cm rysa... jak ruszyłem to widziałem jak "rosła" po czym odbiła w bok... Nic nie walnięte ani nie polewane wodą.. szyba oryginalna... nic wcześniej z nią nie kombinowałem..... może na naszych Łódzkich dziurach trochę poszła... (czego nie było widać bo może była pod podszybiem) a mróz swoje zrobił... :wallbash:

no to niezly dol :( :/

Kasia musisz sobie murzyna kupic :P:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Adaś lubi też "omlety", przyjedź kimi, zrobisz adasiowi i pomożesz mi w pakowaniu bo mój szanowny małżonek walczy w garażu :kox:

Opublikowano

Adaś lubi też "omlety", przyjedź kimi, zrobisz adasiowi i pomożesz mi w pakowaniu bo mój szanowny małżonek walczy w garażu :kox:

Ten omlet, co go upitoliłem, to był "omletem" chyba tylko z nazwy, bo przypominał skrzyżowanie rozciapcianej jajecznicy z naleśnikiem :kwasny:

Na szczęście małe picowanko Nutellą "ukryło" niektóre wady i Nikola wszamała prawie całego :D

Na razie sraczki nie dostała, więc jest nieźle :naughty:

Opublikowano

no widzisz jaki jesteś zdolniacha, dla dzieci najważniejsze żeby było słodkie :tongue4:

a my jedliśmy dopiero pierogi z serem - z wigilii jeszcze :evil:

Opublikowano

Dobra, czas na Lucy Pinder :naughty: :naughty: :naughty:

72b75b369d7d152c10ef1ccc378e3039.jpg

f-Lucy-Pinder-1-2525.jpg

Lucy_Pinder_Lemmy_czipsy_724127.jpg

3289331147_74449fdf5a.jpg

Opublikowano

Kimi :good:

Opublikowano

Z tą szybą to niestety tak czasem bywa, że leci sama z siebie - u nas w warsztacie był kiedyś znajomy odebrać auto. Wszystko już było zrobione, ale sobie tata z wujkiem pogawędkę ze znajomym ucięli. Stoją i gadają, a tu trzask... Podchodzą, a szyba pęknięta...Było lato, więc nie ma reguł :confused4:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 14:28_________________________________________________Lucy fajna, ale silikon masakryczny.

Opublikowano

Z tą szybą to niestety tak czasem bywa, że leci sama z siebie - u nas w warsztacie był kiedyś znajomy odebrać auto. Wszystko już było zrobione, ale sobie tata z wujkiem pogawędkę ze znajomym ucięli. Stoją i gadają, a tu trzask... Podchodzą, a szyba pęknięta...Było lato, więc nie ma reguł :confused4:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 14:28_________________________________________________Lucy fajna, ale silikon masakryczny.

szczególnie na ostatniej fotce :sick3:

Opublikowano

Oj tam, oj tam :cool1:

Opublikowano

aaa nom czasami tak bywa... było minęło... u Idczaka oryginał 1057 zł więc nie ma jakiejś tragedii. Lepiej kontynuować wątek Kimiego. :naughty:

Opublikowano

angelika_jakubowska_266x400.jpg

image host

Gdyby nie to, że sprzedała się do playboy'a, to bym na ten Śląsk pojechał, bo dziewczyna jest naprawdę piękna. Szkoda, że coraz częściej przekonuję się, że "wszystko jest na sprzedaż" i Jędruś Krzywy się nie mylił...

Opublikowano

DeeJay, co to za cnotka? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Tu masz lachona z prawdziwego zdarzenia :kox: :kox: :kox:

Charlie Laine

charlielainepornstar_story3.jpg

charlie-laine-4-610x914.jpg

charlielaine02.jpg

c1bmas0k59qcccb5.jpg

Opublikowano
  • Autor

a mnie tam sie tak Kimiego nie podoba :D

Opublikowano

a mnie tam sie tak Kimiego nie podoba :D

Okej, masz prawo do innego gustu :naughty: :naughty: :naughty:

To może Valentina Vaughn? :kox: :kox: :kox:

l_04d48ec9366909d799884ec82bfb3075.jpg

ValentinaVaughn.jpg

200982224814372.jpg

No tu już się nie masz do czego doczepić, bo ona jest :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Opublikowano
  • Autor

no ta jest :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: zaraz ide :jerk::wstydliwy::yeah:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 15:26_________________________________________________dobrze mi znana :P [br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 15:26_________________________________________________ta mozesz wstawiac chocby co dziennie :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.