Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no ta jest :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: zaraz ide :jerk::wstydliwy::yeah:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 15:26_________________________________________________dobrze mi znana :P

:decayed:

Wiedziałem :naughty: :naughty: :naughty:

[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 15:27_________________________________________________

Ok, od jutra codziennie jedna fota Valentiny na dzień dobry :tongue4: :tongue4: :tongue4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

:naughty::decayed:

Opublikowano

a mnie tam sie tak Kimiego nie podoba :D

Okej, masz prawo do innego gustu :naughty: :naughty: :naughty:

To może Valentina Vaughn? :kox: :kox: :kox:

l_04d48ec9366909d799884ec82bfb3075.jpg

ValentinaVaughn.jpg

200982224814372.jpg

No tu już się nie masz do czego doczepić, bo ona jest :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

a kto jej tak te brwi 'wynaciągał'? :gwizdanie:

:polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

a mnie tam sie tak Kimiego nie podoba :D

Okej, masz prawo do innego gustu :naughty: :naughty: :naughty:

To może Valentina Vaughn? :kox: :kox: :kox:

l_04d48ec9366909d799884ec82bfb3075.jpg

ValentinaVaughn.jpg

200982224814372.jpg

No tu już się nie masz do czego doczepić, bo ona jest :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

ten typ tak ma :D

Opublikowano

Eh, kobieta to się doczepi, nawet do brwi :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

trzeba Was czasem sprowadzić na ziemię :decayed:

Opublikowano

trzeba Was czasem sprowadzić na ziemię :decayed:

:cool1:

A po co? :naughty:

Opublikowano

po prostu śmiesznie wygląda z tymi łukami brwiowymi :polew:

Opublikowano

po prostu śmiesznie wygląda z tymi łukami brwiowymi :polew:

Łuki brwiowe są akurat mało istotne, bo nie biorą udziału :tongue4:

Reszta jest ważna :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 15:48_________________________________________________

Poza tym, ja Wam mówię, że jest fajna foka, Seba też, a Wy się brwi czepiacie :cool1:

Opublikowano
  • Autor

a ja tam lubie jej brwi :D taka mala chinka :D czikulinka :D

Opublikowano

nie wiesz kimi, że kobiety lubią się czepiać i zawsze wynajdą coś nie tak :kox:

Opublikowano

po prostu śmiesznie wygląda z tymi łukami brwiowymi :polew:

Łuki brwiowe są akurat mało istotne, bo nie biorą udziału :tongue4:

Reszta jest ważna :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 15:48_________________________________________________

Poza tym, ja Wam mówię, że jest fajna foka, Seba też, a Wy się brwi czepiacie :cool1:

bo tylko kobieta znajdzie w niej wady :polew:

Opublikowano
  • Autor

po prostu śmiesznie wygląda z tymi łukami brwiowymi :polew:

Łuki brwiowe są akurat mało istotne, bo nie biorą udziału :tongue4:

Reszta jest ważna :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 15:48_________________________________________________

Poza tym, ja Wam mówię, że jest fajna foka, Seba też, a Wy się brwi czepiacie :cool1:

bo tylko kobieta znajdzie w niej wady :polew:

jakie wady ?? :D :D :D :D

Opublikowano

no Seba jakie wady? przecież ona nie ma wad, prawda? :naughty:

jak to jest że zawsze tak idealizujecie piękne kobiety z internetu? :cool1::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

nie tylko z internetu :) chociaz w sumie tez :P [br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 16:15_________________________________________________ :naughty::decayed::kox:

Opublikowano

no Seba jakie wady? przecież ona nie ma wad, prawda? :naughty:

jak to jest że zawsze tak idealizujecie piękne kobiety z internetu? :cool1::tongue4:

Ja generalnie lubię kobiety :naughty: :naughty: :naughty:

I zdecydowanie wolę na żywo :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

zawijam na kwadrat :D

Opublikowano

zawijam na kwadrat :D

A ja nie muszę :tongue4:

Opublikowano

kimi nie musi, jest na kwadracie :wink4:

:good:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 16:33_________________________________________________

Na razie spadam, do wieczora :papa:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.