Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemka Madziu :)

aa po swietach dobrze :) tylko robic trzeba :D ja dostalem nowy podlokietnik i pare nowych gadzetow do wnetrza :D

Ja nowe ramię wycieraczki i same wycieraczki hahahahahah. Robić no właśnie ....trzeba...my na nowym miejscu więc jeszcze w chaosie ale dojazd mi się podoba, 30 min i jestem :cool1:

nowe miejsc pracy rozumiem :) nie zamieszkania ;)

Tak tak, pracy oczywiście. Kasia podziwiam ja zimę to kocham ale na obrazkach ewentualnie w Norwegii, gdzie ma aż takiego mrozu jak tu , że wychodzę z psem i w tej samej minucie zamarzają mi spodnie na tyłku. :kox: Czekam na wiosnę z wielkim utęsknieniem. Powinnam zapadać w sen zimowy......

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

heheh w szyski w lesie jak niedzwiedz :P

Misiek nie poddawaj sie walcz :D dzisiaj bedzie to samo :D:P

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Aloha ewryciało :papa:

Kasia, widzę, że urlop zaczęliście z przytupem :kox: :kox: :kox:

Pozdrów dzieciaki i Miśka, jak wróci do rzeczywistości :polew: :polew: :polew:

Panton, widzę, że twardy zawodnik z Ciebie :naughty:

Ja miałem taką metodę, że jak już nie potrafiłem w 15 minut znaleźć miejsca z błędem, w którym mi się kod wysypywał, to był właśnie ten moment, że należy już się przytulić do poduchy :D

A po przebudzeniu znajdowałem błąd w 5-10 sekund. Autentycznie.

Tomek, to widzę, że Ty pracowity chłopak jesteś - studia, praca, no no. :good: :good: :good:

Madzia - jak tam Święta spędziłaś? Bo nie było Cię kilka dni :wink4:

Adzia, pączkujesz, pączkujesz? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a do mnie nic nie napisal ehhhh :wallbash:

Opublikowano

a do mnie nic nie napisal ehhhh :wallbash:

Bo dla Ciebie mam....

bevr2.jpg

:tongue4:

Opublikowano
  • Autor

a no chyba ze tak dziekuje :D

Opublikowano

a do mnie nic nie napisal ehhhh :wallbash:

Na pewno w ramach przeprosin wklei Tobie jakąś fajną dupeczkę........ :>

Opublikowano
  • Autor

a do mnie nic nie napisal ehhhh :wallbash:

Na pewno w ramach przeprosin wklei Tobie jakąś fajną dupeczkę........ :>

:polew: :polew: :polew::decayed::naughty:

Opublikowano

Prorok jakiś czy co? :blink: :blink: :blink:

:nabijasie:

Nie, nie, to audycja z cyklu "Poranek z Valentiną" :naughty:

Opublikowano

nie myliłem się.... :polew::wink4:

Opublikowano
  • Autor

heheh no udalo Ci sie :D

Opublikowano

głupi ma zawsze szczęście... :cool1:

Opublikowano

głupi ma zawsze szczęście... :cool1:

Pieprzysz.

Na pewno nie jesteś głupi :cool1:

Panton, w czym kodzisz?

Opublikowano

co z tym nickiem ? :gwizdanie: ...bo mnie to męczy :tongue4:

Opublikowano

Panton, w czym kodzisz?

ja nie kodzę tylko palę głupa... :wink4: od kodzenia są wspólnicy... ale generalnie to C, java i jak trzeba to trochę w lua, python.... :)

Opublikowano

Panton, w czym kodzisz?

ja nie kodzę tylko palę głupa... :wink4: od kodzenia są wspólnicy... ale generalnie to C, java i jak trzeba to trochę w lua, python.... :)

No tak myślałem własnie, ale stawiałem na Javę i C++ :tongue4:

Opublikowano

Panton, w czym kodzisz?

ja nie kodzę tylko palę głupa... :wink4: od kodzenia są wspólnicy... ale generalnie to C, java i jak trzeba to trochę w lua, python.... :)

No tak myślałem własnie, ale stawiałem na Javę i C++ :tongue4:

dobrze że Wy przynajmniej się rozumiecie :hahaha:

Opublikowano
  • Autor

Basia oni jakies glupoty gadaja :) moze pogadamy o prezydencie albo szotofopie ?? :D

Opublikowano

co z tym nickiem ? :gwizdanie: ...bo mnie to męczy :tongue4:

ehhh te kobiety.... zero cierpliwości... :no:

Panton wzięło się od tego, że kiedyś namiętnie trenowałem kolarstwo szosowe (Lubelskie) i generalnie dobrze mi szło w górach...(podjazdy 30parę km w alpach) wiec nazywali mnie Pantani (od kol. Marco Pantani) a że się niewygodnie krzyczało... szczególnie po przekręceniu 180km to uprościli do "Panton" i tak już zostało do dnia dzisiejszego.... :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.