Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

już sie nie odzywam :foch:

ale dla wszystkich czy tylko dla Seby :tongue4: :tongue4: :chytry: :chytry: :polew: :polew:

a Ty po czyjej stronie jesteś, hmmm? :chytry:

:decayed:

zamykam sie w sobie nikt mnie nie lubi ;( ;( ;( :wallbash: :wallbash: :wallbash::bag::beksa: :beksa: :beksa:

ja mam kluczyk jakby coś :kox:

nie badz taka pewna to ze jestes kobialka to nie znaczy ze Ci wszystko wolno :D:evil:

ale kiedy ja na prawdę mam kluczyk :think2:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

już sie nie odzywam :foch:

ale dla wszystkich czy tylko dla Seby :tongue4: :tongue4: :chytry: :chytry: :polew: :polew:

a Ty po czyjej stronie jesteś, hmmm? :chytry:

:decayed:

zamykam sie w sobie nikt mnie nie lubi ;( ;( ;( :wallbash: :wallbash: :wallbash::bag::beksa: :beksa: :beksa:

ja mam kluczyk jakby coś :kox:

nie badz taka pewna to ze jestes kobialka to nie znaczy ze Ci wszystko wolno :D:evil:

ale kiedy ja na prawdę mam kluczyk :think2:

hmmmmm no dobra :P :>

Opublikowano

no to co seba podejmujesz sie robienia tego naglowka :decayed:

Opublikowano

no to co seba podejmujesz sie robienia tego naglowka :decayed:

tak, zaraz po tym jak skończy inne zlecenia :kox:

Opublikowano

no to co seba podejmujesz sie robienia tego naglowka :decayed:

tak, zaraz po tym jak skończy inne zlecenia :kox:

to co on robi jeszcze :chytry:
Opublikowano

no to co seba podejmujesz sie robienia tego naglowka :decayed:

tak, zaraz po tym jak skończy inne zlecenia :kox:

to co on robi jeszcze :chytry:

pracuje dla mnie po godzinach... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

i na moment odejsc od komputera i juz no :P Sekretarzu Basiu dziekuje :)

Opublikowano

i na moment odejsc od komputera i juz no :P Sekretarzu Basiu dziekuje :)

nie ma za co :decayed: tak by Cię zakrzyczeli tutaj

niech wiedzą że masz priorytety :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

i na moment odejsc od komputera i juz no :P Sekretarzu Basiu dziekuje :)

nie ma za co :decayed: tak by Cię zakrzyczeli tutaj

niech wiedzą że masz priorytety :polew: :polew:

tak jest :D:naughty::decayed:

Opublikowano

Szefo poszedł, można ściemniać

Ale żeście nastukali przez te kilka godzin :blink:

Adzia, no no, coraz więcej ciekawych rzeczy się dowiaduję :naughty:

Opublikowano
  • Autor

tzn >??? nie skoncze tego naglowka dokoncze wieczorem i podesle bo teraz musze spadac jak to Kimi mowi na kwadrat :P

Opublikowano

tzn >??? nie skoncze tego naglowka dokoncze wieczorem i podesle bo teraz musze spadac jak to Kimi mowi na kwadrat :P

Ale będziesz wieczorem, nie? :mysli:

Opublikowano

Szefo poszedł, można ściemniać

Ale żeście nastukali przez te kilka godzin :blink:

Adzia, no no, coraz więcej ciekawych rzeczy się dowiaduję :naughty:

Kimi do roboty a nie sciemniasz i lapiesz najwyzsze noty na forum :tongue4:
Opublikowano
  • Autor

tak tak

Opublikowano

Szefo poszedł, można ściemniać

Ale żeście nastukali przez te kilka godzin :blink:

Adzia, no no, coraz więcej ciekawych rzeczy się dowiaduję :naughty:

Kimi do roboty a nie sciemniasz i lapiesz najwyzsze noty na forum :tongue4:

Oj tam oj tam :tongue4:

Swoje zrobiłem na dziś :naughty:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 16:32_________________________________________________

Kolego norbuja, zapraszamy :D

My nie gryziemy :D

Opublikowano

Panowie, nie kupujcie S4... Jest tańsza alternatywa - nauczyć się grać na saksofonie;D Chyba ten plan bardzo dokładnie przemyślę...

Poezja i miód na moje uszy.

Opublikowano

A co ma saksofon do tych diabelskich 265 kucy i 400 Nm momentu ? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 16:36_________________________________________________Ten gwizd sześciu cylindrów napełnianych powietrzem przez dwie turbiny :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

TO JEST MUZYKA :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Bartek ty jestes nasz elektryk powiedz mi czy do mojego dylizansu moge zalaczyc wskaznik temp. :mysli:

Opublikowano

Bartek ty jestes nasz elektryk powiedz mi czy do mojego dylizansu moge zalaczyc wskaznik temp. :mysli:

Zewnętrznej? :mysli: :mysli:

Ja też chcę, ja też chcę !!! :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

tak zewnetrznej :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.