Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kufa... nie chcial bym byc Twoja dziewczyna, za czesto Ci gumy pekaja :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kufa... nie chcial bym byc Twoja dziewczyna, za czesto Ci gumy pekaja :polew:

:polew: :polew:

sorki Bart :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

jakiđ h*j d upe j bany pryeciol mi kapcia

moze ty sie komus narazile :( jakiejs lasce ;)[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 13:14_________________________________________________

kufa... nie chcial bym byc Twoja dziewczyna, za czesto Ci gumy pekaja :polew:

jak zawsze zamiast pomoc pocieszyc doradzic to stanie z boku i sie turla :D

Opublikowano

i sa nie dostepne nowe a za uzywke wolaja tyle ile ja zaplacilem za nowa

Opublikowano

i sa nie dostepne nowe a za uzywke wolaja tyle ile ja zaplacilem za nowa

Bart, szkoda nerwów :pociesz:

pamiętaj ze nigdy nie ma tak źle żeby nie mogło być gorzej :gwizdanie:

Opublikowano

i sa nie dostepne nowe a za uzywke wolaja tyle ile ja zaplacilem za nowa

A nie możesz dwóch innych używek na jedną oś zakupić od kogoś z forum? :mysli:

Opublikowano

nie da sie ukryc ze ostatnio cos pechowo z gumami masz :(

Opublikowano

No ja Ci mogę pożyczyć do wiosny dwa Dunlopy 205/55 R16 na alusach, ale letnie, więc chyba Cię nie urządza :confused4:

Opublikowano

dziadostwo straszne... :sick3:

Opublikowano

cze wszystkim -okrutna Łódzka bando:)))))

Opublikowano

dziadostwo straszne... :sick3:

Ale moje Dunlopy, czy Ci co przebili Bartkowi koła? :mysli:

Siema Amster :hi:

Opublikowano

hejka-jakie potrzebuje te opony -moze w krakowie takie czekają :)

[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 13:38_________________________________________________siema Kimi:)

Opublikowano

dziadostwo straszne... :sick3:

Ale moje Dunlopy, czy Ci co przebili Bartkowi koła? :mysli:

Siema Amster :hi:

Nie no Kimi mam oczywiście na myśli takie akcje "rozwalona opona.... ukręcona wycieraczka....butelka na masce lub szybie.... urwane lusterko itp." Łódź pod tym względem jest masakryczna.... :kwasny:

Opublikowano

a'propos wycieraczek-nie wiem czy Zlota chwaliła sie -własnie nam ukręcili tylna wycieraczke pod blokiem:( łobuzy

Opublikowano

a moze zlota czyszczenie tylen szyby wlaczyla, wycieraczka byla przymarznieta i sama sie ukrecila :polew:

Opublikowano

a'propos wycieraczek-nie wiem czy Zlota chwaliła sie -własnie nam ukręcili tylna wycieraczke pod blokiem:( łobuzy

Chwaliła się :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Skurw..... :angry:

Opublikowano

Zlota nie robi takich jaj haha-to doświadczony kierowca-pozatym prócz lekkiego powyginania ramienia to pioro zaginęło w cudowny sposób haha -pewnie przechodził jakis superman i pokazał na co go stać:(

Opublikowano

Zlota nie robi takich jaj haha-to doświadczony kierowca-pozatym prócz lekkiego powyginania ramienia to pioro zaginęło w cudowny sposób haha -pewnie przechodził jakis superman i pokazał na co go stać:(

Takiego to za nogę do haka i przeciągnąć po Limanowskiego, po tych dziurach od Klonowej do Zgierskiej.

Juz by więcej nawet cudzej bułki nie ruszył :angry:

Opublikowano

Kimi-na trasie nr 1 od Łęczycy do Daszyny są jeszcze większe dziury więc może tam go przeciągnąć:)to by nie ruszył juz nigdy nawet własnej bułki:)))))

Opublikowano

Kimi-na trasie nr 1 od Łęczycy do Daszyny są jeszcze większe dziury więc może tam go przeciągnąć:)to by nie ruszył juz nigdy nawet własnej bułki:)))))

By jadł przez słomkę do końca życia :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.