Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

allegro obecnie ma problemy.....ale chłopaki pracują nad tym ostro.... :gwizdanie:

a no właśnie bo potrzebuje zalogować sie pilnie :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 19:31_________________________________________________mam nadzieje że sie szybko z tym uporają :disgust:

sprawdź.... już powinno być OK...

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

allegro obecnie ma problemy.....ale chłopaki pracują nad tym ostro.... :gwizdanie:

a no właśnie bo potrzebuje zalogować sie pilnie :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 19:31_________________________________________________mam nadzieje że sie szybko z tym uporają :disgust:

sprawdź.... już powinno być OK...

narazie bez zmian :(

czyli d*pa :wallbash:

Opublikowano

d*pa.... przez chwilkę było ok....

Opublikowano

muli ale hula

Opublikowano

udało sie zalogowac :good:

Opublikowano

allegro obecnie ma problemy.....ale chłopaki pracują nad tym ostro.... :gwizdanie:

a no właśnie bo potrzebuje zalogować sie pilnie :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 19:31_________________________________________________mam nadzieje że sie szybko z tym uporają :disgust:

sprawdź.... już powinno być OK...

narazie bez zmian :(

czyli pupa :wallbash:

musisz próbować bo są momenty, że można się wbić.... :cool1:

Opublikowano

sami ????????[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 18:56_________________________________________________

DSC06479zzzz.jpg

tak rodzinne :)

Adaś taki naburmuszony :naughty: :naughty: :naughty:

:foch: :foch: :foch: nie było kupione to co chciał :foch: :foch: :foch:

Opublikowano

kurde przeszkadza mi ta zakladka facebook nie mogle kliknac ostatniego napisanego postu...

Opublikowano

kurde przeszkadza mi ta zakladka facebook nie mogle kliknac ostatniego napisanego postu...

Ty, no właśnie :mysli:

Zdrzemnąłem się chwilkę, a tu takie dupenszwancle wstawili :angry:

[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 20:52_________________________________________________

:foch: :foch: :foch: nie było kupione to co chciał :foch: :foch: :foch:

Normalna reakcja. Znaczy się - zdrowy :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

aaaaaa.jpg

image.jpg

nieźle kręciło się w głowie :kox: :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Misiek nawet nie wchodził :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kasia pozdrów tam wszystkich.

A ja spadam, bo mnie muli, a jutro jeszcze ostatni dzień do roboty.

Dobranoc i do jutra :papa:

Opublikowano

Paaaaaaaaaaaaaa Kimi-asku i reszta bandy :buziak: :buziak: :buziak:

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi: dolecialem

[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 21:26_________________________________________________no niestety ale musze to powiedziec :D

przyszedlem i wszyscy poszli a nawet nie zaczalem pykac ... a mam zamiar :P

ale moze to i dobrze bedzie niespodzewajka :P

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: dolecialem

[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 21:26_________________________________________________no niestety ale musze to powiedziec :D

przyszedlem i wszyscy poszli a nawet nie zaczalem pykac ... a mam zamiar :P

ale moze to i dobrze bedzie niespodzewajka :P

czekamy tylko by za bardzo nie zamulało odświeżania :naughty:
Opublikowano

emocje rosną.... ;)

Opublikowano
  • Autor

o kurde nie widzialem ze ktos cos napisal a ja tu walcze kurde cos nie chce banglac mi to :D nie ma wspolpracy z googlami no :P

Opublikowano

Na pewno pojawi się jakaś goła baba :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.