Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

My ? baaaardzo grzeczni :kox: dzisiaj chłopaki wódkę dokupowali, średnio 6 szt 0,7l na dobę :evil:

jedzonko jak to w górach: czad , wszystko czad !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:good: :good: :good: :good: :good:

Poza populacją niedźwiedzi: stan -1, nowe futro ma Kasia :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przyjemnego szumu w głowie,wygodnego miejsca w rowie no i może jeszcze potem spokojnego snu pod płotem

a na każdym kroku szczęścia w nowym 2011 roku :song:

Opublikowano

Przyjemnego szumu w głowie,wygodnego miejsca w rowie no i może jeszcze potem spokojnego snu pod płotem

a na każdym kroku szczęścia w nowym 2011 roku :song:

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Wzajemnie, Wszystkiego Naj Naj i żeby Ci się sprawy ułożyły :good: :good: :good: :good:

[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 16:56_________________________________________________

A ja zawijam na kwadrat, cały dzień w robocie przesiedziałem na forum :D :D :D

Wszystkim, z którymi nie zdążę się już zobaczyć, składam Życzenia Wszelkiej Pomyślności w Nowym 2011 Roku, aby był lepszy pod każdym względem od tego mijającego.

:papa:

Opublikowano

Kimi nie żartuj że w robocie dzisiaj :wink4:

do jutra

paaaaaaaaaaaaaaa

Miśki życzą wszystkiego Naaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :>

Opublikowano
  • Autor

no no i wszystkim najlepszego :D A4kowicze i A4wiczki :D:dance::buziak::pociesz::drinks::friends::banan2: :banan2: :banan2:

Opublikowano

moze sie powtorze z fb ale dla wszystkich wczasowiczow od kierownika wycieczki najlepszego w nowym roku[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 17:10_________________________________________________Dj AppRox - New House Music Hits Remix

gdyby nasz djkill tak wygladal mmmm

Opublikowano
  • Autor

:slina: :slina: :slina: :slina:

lece :D

do zobaczenia w przyszlym roku :D trzymajcie sie i udanej imprezki :D:decayed:

Opublikowano

:papa: narka milej zabawy[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 17:42_________________________________________________Dj AppRox - Electro House ( Remix 2010 )

ogladnijcie od 1.35 najlepsze zyczenia do klyska dla was :decayed:

Opublikowano

:papa: narka milej zabawy[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 17:42_________________________________________________Dj AppRox - Electro House ( Remix 2010 )

ogladnijcie od 1.35 najlepsze zyczenia do klyska dla was :decayed:

he he he :good:

a tez lecę bawcie sie dobrze :hi:

Opublikowano

No nie będę oryginalny, ale nie mogłem się powstrzymać :decayed:

1198269163_happy-new-year.jpg

Opublikowano

no mi tez sie podoba jednak ta szmatka bedzie nas witala ja bym byl za trojka :tongue4: ale jak przeglosowany to przeglosowany :gwizdanie:

No ja też chciałem 3, ale mnie chriss z Pantonem przegłosowali :decayed:

Nie marudzić....! Jest GIT !! :good: :>

Opublikowano

tez wychaczylem te dupki ale bylem pierwszy :dance: chociaz raz :tongue4:

Opublikowano

no mi tez sie podoba jednak ta szmatka bedzie nas witala ja bym byl za trojka :tongue4: ale jak przeglosowany to przeglosowany :gwizdanie:

No ja też chciałem 3, ale mnie chriss z Pantonem przegłosowali :decayed:

Nie marudzić....! Jest GIT !! :good: :>

No no.

Nie będziemy się tu teraz spierać o wyższości dupeczki nad dupencją :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dołączam się do życzeń, które są na dupeczkach...... :D

Opublikowano

Dołączam się do życzeń, które są na dupeczkach...... :D

Panton, bawisz się dzisiaj gdzieś? :naughty:

Opublikowano

Kimi idziemy :pali:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 18:19_________________________________________________na dyma :naughty:

Opublikowano

Kimi idziemy :pali:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 18:19_________________________________________________na dyma :naughty:

:good:

No, trzeba, bo od Nowego Roku nie palę :naughty:

Opublikowano

Kimi idziemy :pali:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 18:19_________________________________________________na dyma :naughty:

:good:

No, trzeba, bo od Nowego Roku nie palę :naughty:

ja tez sobie tak postanowilem :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.